Vytautas Medineckas-Ironvytas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vytautas Medineckas-Ironvytas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vytautas Medineckas-Ironvytas“.

Ironvytas ir Mindaugas Papinigis automobiliu keliavo po Norvegiją: papasakojo apie įspūdžius

Du draugai reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas ir aktorius Mindaugas Papinigis grįžo iš nuotykių kupinos kelionės automobiliu po Šiaurės Norvegiją.
67 2024-04-17

Ironvytas – apie netikėtą Vėlyvio skambutį, naujus iššūkius ir kodėl blogą gangsterį vaidinti lengviau nei gerą kunigą

Veiklų Vytautui Medineckui-Ironvytui netrūko niekuomet, o kuo didesnius iššūkius jos meta, tuo didesnį jaudulį jam kelia pats gyvenimas. Šiandien jį galime išvysti tiek scenoje, tiek sporto salėje ar net tango aikštelėje. O visas skirtingas šias savo patirtis žinomas vyras galiausiai perkelia ir į filmavimo aikštelę.
2023-12-07

Ar įmanoma nufilmuoti muzikinį klipą per parą ir kiek tai kainuoja? Garsūs atlikėjai ėmėsi iššūkio

Keturios Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės nėrė į avantiūrą ir įsitikino – geram vaizdo klipui sukurti kartais gali užtekti ir vienos paros. „Go3“ ir „Universal Music Lithuania“ projekte dalyvavę atlikėjai Gabrielius Vagelis, It‘s Cheri, Norbertas ir Remis Retro kartu su aštuoniomis vaizdo įrašų kūrėjų komandomis užsibrėžė tikslą – sukurti kuo kokybiškesnį muzikinį klipą, pasitelkiant ribotą biudžetą ir telpant į 24 valandas.
2023-10-18

Ironvytas pateko į autoįvykį: paviešino kadrus

Savaitgalį sportininkas bei TV3 projekto „Tangomanai“ dalyvis Vytautas Medineckas-Ironvytas pateko į autoįvykį.  Žinomas vyras kartu su draugu vyko automobiliu ir nutrenkė arklį. Tiesa, apie tai Ironvytas prabilo ir instagrame, kuriame paviešino nuotraukas. „Ačiū už rūpestį ir žinutes. Sveiki gyvi... Nors ne visai visi“ , – rašė Vytautas Medineckas-Ironvytas. Naujienų portalui tv3.lt  Ironvytas atskleidė, kad automobilį vairavo ne jis, o kolega.
147 2023-04-30
Į viršų