Vytautas Juškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vytautas Juškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vytautas Juškevičius“.

Išgirdus, kokias atostogas šeimai suplanavo panevėžietis, žado netenka visi

Daugelis yra pasvajojęs apie tai, kaip meta darbą ir iš santaupų išvyksta į kelionę po pasaulį, kurioje sulaukia daugybės nuotykių ir patirčių, tačiau retas kuris šią savo svajonę išpildo. 35-erių panevėžietis Vytautas Juškevičius jau yra per žingsnį nuo šios svajonės išsipildymo, nes liepos 6 dieną vyras planuoja pakelti bures ir išplaukti aplink pasaulį kartu su žmona ir ketverių dukryte.
2024-05-26

Ministerija padarė išvadas po dvimetės mergaitės sumušimo Raseinių rajone: yra apie ką pagalvoti

Kai per Kūčias Raseinių rajone šeimoje galimai buvo sumušta dvejų metų mergytė, sujudo visos tarnybos, nes paaiškėjo, kad šeima, kurioje 19-metė mama augino dvynukes mergaites, nebuvo domėtasi nepakankamai, nors mama pagimdė pati būdama nepilnametė, o tai savaime reiškia, kad tokia šeima būtinai turi gauti socialines paslaugas iš savivaldybių institucijų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijavo Raseinių rajono atvejo analizę, kad ateityje tokių atvejų būtų išvengta.
Į viršų