Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas adomaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas adomaitis“.

Emilis Vėlyvis atsidūrė sau neįprastoje barikadų pusėje: virto policijos komisaru

Režisierius Emilis Vėlyvis laikinai atsidūrė sau neįprastoje barikadų pusėje. Jis pirmą kartą  išbandė save aktoriaus kailyje, ne paties režisuotame, naujos kartos devyniasdešimtųjų stilistikos seriale. Šmaikštūs, žavūs ir nepakeičiami „Detektyvai: 209“ nuo lapkričio 16 dienos, ketvirtadienio, džiugina visus TV3 televizijos žiūrovus.
2023-11-19

Kartingo profesionalai baigė sezoną ir atšventė šio sporto 60-metį

Vilniuje oficialiai baigtas 2022 metų Lietuvos kartingo sezonas. BMW Lietuvos kartingo čempionato ir „Siųsk pigiau“ Lietuvos kartingo taurės apdovanojimų šventė sutapo su kartingo Lietuvoje 60-mečio minėjimu. 1961 metais Latvijos automobilių sporto entuziastai į Kauną atvežė šią įdomią techniką, kuri labai greitai išplito po visą Lietuvą.
2022-11-15

Šeštasis Lietuvos kartingo čempionato etapas baigėsi netikėtumais

Anykščių kartodrome įvyko paskutinis, šeštasis, šių metų BMW Lietuvos kartingo čempionato ir „Siųsk pigiau“ kartingo taurės varžybų etapas. Dėl apdovanojimų 11 skirtingų klasių varžėsi beveik pusantro šimto įvairaus amžiaus lenktynininkų.
2022-10-10

Ketvirtame BMW Lietuvos kartingo čempionate – galimybė išvysti visus geriausius šalies kartingo meistrus

Savaitgalį Jurbarko rajono Smalininkų kartodorome vyks jau ketvirtasis šių metų BMW Lietuvos kartingo čempionato ir „Siųsk pigiau“ Lietuvos kartingo taurės etapas. Varžyboms peržengus į antrą sezono pusę (dar lieka lenktynės rugsėjį Šiauliuose ir spalio mėnesį Anykščiuose), kiekvienas taškas tampa ypač brangus, todėl Smalininkuose pamatysime visus geriausius šalies kartingo meistrus.
2022-08-05

Dvidešimt metų kartingais važinėjantis V. Adomaitis: „Noras – pirmas žingsnis į realius rezultatus“

Vytautas Adomaitis – beveik dvidešimt metų kartingų sportu užsiiminėjantis lenktynininkas. Savo karjerą pradėjęs Lietuvoje, šiuo metu jau šeštą sezoną gyvena ir puikius rezultatus demonstruoja Norvegijoje. Šiais metais sportininkas tapo Norvegijos „X30 challenge Norway Master class“ kartingų varžybų čempionu ir laimėjo kelialapį į Prancūzijos Le-Mans trasoje vykusias Pasaulio čempionų pirmenybes, kuriose varžėsi su geriausiais kartingo sportininkais.
2017-11-20

Bankininkai: „Krizė tik prasideda“

Antradienį Tauragėje lankęsis „Swedbank“ Klaipėdos regiono vadovas Vytautas Adomaitis susitikime su žurnalistais perspėjo, kad reikia susitaikyti su tuo, kad ateinantys metai bus ekonominio nuosmukio metai ir kad tam reikia ruoštis.     Lietuva pereina į recesiją Bankai yra ta veiklos sritis, kuri labiausiai jaučia šalies finansinę situaciją. O ji, V.Adomaičio įsitikinimu, nėra tokia gera, kad dėl to nereikėtų susirūpinti.

Dziudo imtynininkas Karolis Bauža - Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkas

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo dziudo imtynininkas Karolis Bauža. K. Bauža rungtyniavęs svorio kategorijoje iki 90 kg laimėjo bronzos medalį. Pirmoje kovoje jurbarkietis nugalėjo latvį A. Cmichovską, o antrą kovą pralaimėjo gruzinui M. Nizharadzei, kuris iškovojo sidabrą. Kovoje dėl bronzos K. Bauža aiškia persvara nugalėjo vokietį T. Bierau.