vytas bilinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytas bilinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytas bilinskas“.

„Press ralio“ dalyvių parko galėtų pavydėti net čempionato varžybos

Jau 29-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „Press ralis“ pastaraisiais metais išgyveno kokybinį renesansą ir ėmė traukti ne tik žurnalistus, profesionalius sportininkus, bet ir entuziastus, nebijančius į varžybas atvažiuoti unikaliais, brangiais superautomobiliais. Šiemet čia vėl bus galima išvysti tuziną „Porsche“, naujausius karštuosius hečbekus, yra tikimybė pirmą kartą „Press ralio“ istorijoje pamatyti ir „Ferrari“, praneša organizatoriai.
2024-05-03

Paskutiniame „Ring Challenge“ etape – kovos dėl čempionų titulų

Šeštadienį, rugsėjo 16-ą dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko trečiasis, finalinis Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų etapas. Paskutinės šių metų „Ring Challenge“ varžybos vieniems buvo formalumu, o kitiems – viską lemiančia kova dėl čempionų titulų.
2023-09-18

Paskutiniame „Ring Challenge“ etape – kovos dėl čempionų titulų

Šeštadienį, rugsėjo 16-ą dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko trečiasis, finalinis Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų etapas. Paskutinės šių metų „Ring Challenge“ varžybos vieniems buvo formalumu, o kitiems – viską lemiančia kova dėl čempionų titulų.
2023-09-18

„Febi Speedfest.lt“ šventės dalyviai įsitikino, jog galingiausias automobilis negarantuoja pergalės

Kai kurių gamintojų automobilių vairuotojai pasižymi aktyviomis ir tvariomis bendruomenėmis visame pasaulyje. Viena tokių, vienijanti „Porsche“ vairuotojus, jau ne pirmus metus suburia šių sportiškų automobilių vairuotojus tiek pasivaržyti tarpusavyje, tiek patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Visai neseniai „Febi Speedfest.
2023-08-14

Milžiniško pajėgumo SUV: beprotybė ar praktiškas sprendimas visiems gyvenimo atvejams?

Populiarėjant tiek kasdieniams, tiek neeiliniams, ypatingai prabangiems, miesto visureigiams, ilgainiui ėmė keistis ir svajonių automobilio samprata. Dabar didesniam skaičiui aukščiausią prabangą vertinančių vairuotojų aukšta sėdėsena, papildomas pravažumas ir galimybė patogiai naudotis automobiliu kasdien yra taip pat svarbi, kaip ir magiška 300 km/val. riba.
2023-04-14

„Nemuno žiede“ – šventė greičio mėgėjams

Benzingalvių bendruomenę subūrę „Febi Speedfest“ organizatoriai spalio 15-ąją kviečia dar kartą šį sezoną užvesti variklius ir patobulinti savo vairavimo įgūdžius Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Per šiuos metus surengę ne vieną greitą pasivažinėjimą, pakvietę bendraminčius į įspūdingas ekskursijas, renginio iniciatoriai kartelės nuleisti nežada ir šįsyk.
2022-10-10

„Febi Speedfest.lt“ sezono atidarymas: lenktyniavo, degino automobilį ir fiksavo naują rekordą

Praėjusį šeštadienį, Velykų išvakarėse, bendruomenės, vienijančios „Porsche“ automobilių entuziastus, nariai su šeimomis susirinko į Nemuno žiedo trasą ir džiaugsmingai atidarė šiltąjį metų sezoną „Febi Speedfest.lt“ renginyje.
2022-04-21

„Porsche“ automobilių entuziastai Lietuvoje susikūrė savo mažąjį Dakarą

Šeštadienį, kai Dakaro ralyje dalyviai ilsėjosi ir ruošėsi antrajai jo daliai, saulėtoje ir sniegu padengtoje Lietuvoje „ Porsche“ automobilių entuziastai susiruošė į savo mažąjį Dakaro iššūkį. Per visą dieną įveikę beveik trijų šimtų kilometrų „greičio ruožą“, žygio dalyviai dalinosi geriausiai įspūdžiais ir neslėpė, kad Saudo Arabijoje vykstantis ralis su tokiu būriu lietuvių įkvepia ne tik palaikyti, bet ir patiems ieškoti panašių nuotykių. Šio pasivažinėjimo organizatoriai „Speedfest.
2022-01-11

„Porsche“ entuziastai leido neprivilegijuotiems vaikams patirti lenktynių emocijas

„Mums svarbiausia dovanoti gerą emociją“, – tokius žodžius, kalbėdami apie praėjusį šeštadienį įvykusį renginį, dažnai kartojo jo organizatoriai. Iš meilės „Porsche“ automobiliams susikūrusi entuziastų bendruomenė, neturinti nieko bendro su „Porsche“ atstovais Lietuvoje, visą sezoną susitikdavo turiningai praleisti laiką kartu. Kartais tai būdavo pasivažinėjimai trasoje, kartais kelionės po gražiausias Lietuvos vietas ar net išvykos į užsienį.
2021-10-22

Žiedinių lenktynių sezoną „Ring Challenge“ užbaigė nauju „Nemuno žiedo“ trasos rekordu

Sekmadienį, rugsėjo 20 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko „ Ring Challenge“ surengė paskutines šio sezono žiedines lenktynes Lietuvoje. Dėl čempionų titulų kovojo trijuose čempionatuose: „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių, Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių ir Lietuvos „Time Attack“. Pastarojoje serijoje „Mitsubishi Lancer EVO“ automobiliu važiavęs Arūnas Gečiauskas pagerino trasos rekordą. 1:09.943 min.
2020-09-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų