vygantas juškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vygantas juškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vygantas juškevičius“.

Paaiškėjo tarptautinio bėgimo "Gintarinė jūrmylė 2007" nugalėtojai

Savaitgalį Smiltynėje vyko VII tarptautinis bėgimas "Gintarinė jūrmylė 2007", kuri kartu buvo ir Lietuvos rudens kroso čempionatu bei jaunimo pirmenybėmis. 6 jūrmylių (11 112 m) bėgimą laimėjo ukrainietis Aleksandras Matvejčiukas (34 min. ir 46 sek.). Lietuvos čempionato prizininkais tapo bėgikai, užėmę 4-6 vietas.
2007-10-08

Sėkmingi Lietuvos bėgikų startai Baltarusijos sostinėje

Baltarusijos sostinėje vykusiose garsios bėgikės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dešimt Lietuvos bėgikų. Nepralenkiamas vyrų 1 mylios bėgime buvo Vygantas Juškevičius (4 min. 12,70 sek.), o Andrejus Jegorovas (4:13,24) finišavo trečias. 400 m rungtyje antras finišavo Raimundas Turla (48,29 sek.), o Darius Bagaslauskas (1:52,54) 800 m distancijoje tenkinosi penktąja pozicija.
2007-06-16

Lietuvos lengvaatlečių startai tarptautinėse varžybose Estijoje

43-čią kartą vykusiose Gustavo Sulės atminimo lengvosios atletikos varžybose Estijoje dalyvavo septyni Lietuvos sportininkai. Antrąsias vietas 800 m bėgimuose užėmė Vitalijus Kozlovas (1 min. 48,43 sek.
2007-06-12

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.