Voroneckaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Voroneckaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Voroneckaja“.

Kūno kultūros ir sporto departamente už šiemetines pergales apdovanoti neįgalieji sportininkai

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente įteikta daugiau nei 50 medalių „Už sporto pergales“ , taip pat padėkų jauniesiems sportininkams, per šiuos metus iškovojusiems medalius pasaulio ir Europos žmonių su negalia čempionatuose. Daugiausia pergalių šiais metais parvežė kurtieji – krepšininkai, stalo tenisininkai, paplūdimio tinklininkai, orientacininkai.
2012-11-15

Lengvaatletei L. Voroneckajai – dar vienas pasaulio kurčiųjų čempionato medalis

Toronte (Kanada) vykstančio pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionato moterų disko metimo varžybose Lietuvos atstovė Larisa Voroneckaja iškovojo sidabro medalį. Ji diską nusviedė 44 m 99 cm. Nugalėjo norvegė Trudė Rod (Trude Raad) - 46 m 38 cm. Varžybose dalyvavo devynios sportininkės. L. Voroneckaja rutulio stūmimo varžybose pelnė bronzos medalį.