vorobjova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vorobjova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vorobjova“.

J. Mikulskytei Latvijoje nepavyko laimėti vienetų varžybų

Jūrmaloje (Latvija) vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) V kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Education Cup“ merginų vienetų varžybų finale šeštadienį Lietuvos atstovė Justina Mikulskytė (231-oji pasaulio jaunių raketė) 7:6 (7-4), 4:6, 4:6 pralaimėjo 16-metei Estijos atstovei Tatjanai Vorobjovai (352). 15-metė lietuvė pakeliui į finalą įveikė keturias varžoves iš Latvijos, Rusijos, Estijos ir Baltarusijos. J. Mikulskytė su 16-mete Agne Čepelyte laimėjo dvejetų varžybas.
2012-09-01

J. Mikulskytė ir A. Čepelytė dvejetų varžybų finale nekovojo

16-metės Lietuvos tenisininkės Justina Mikulskytė ir Agnė Čepelytė atsisakė kovoti Estijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Estonian Junior Open“ merginų dvejetų varžybų finale. Turnyro nugalėtojomis tapo suomė Mija Nikolė Eklund (Mia Nicole Eklund) ir estė Tatjana Vorobjova.