volungevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „volungevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „volungevičius“.

Lietuvos buriavimo rinktinė – Europos čempionė

Lietuvos Nacionalinė rinktinė – Rūta Mažunavičiūtė (Šiaulių „Atžalynas“) ir Nojus Volungevičius (Elektrėnų sporto centras), kuriuos treniruoja ir varžyboms ruošia treneris Darius Gerasimavičius, laimėjo Europos Jaunimo „Team Racing“ čempionatą Sardinijoje, vykusį spalio 26-29 d. Tai – istorinis Lietuvos debiutas ir puiki pergalė finale rezultatu 3:2, kuriame lietuvių įgula įveikė itin pajėgią „Italijos-1“ ekipą su Sara Murru ir Davidu Mulu.
72
2023-11-01

Tūkstantmečio dvikova: kas kėsinasi į Vilniaus didybę?

„Mes esame ištroškę didybės. Ieškome to, kas galėtų įrodyti kažkokią iš amžių glūdumų iškylančią lietuvių stiprybę ir taip įtvirtinti save dabartyje!“ – sako istorikas Vytautas Volungevičius, tuo pačiu primindamas keistą mūsų visuomenės polinkį į mistifikacijas ir ezoteriką. Gedimino kalno šlaituose pastebimos nuošliaužos, plyšiai ir įgriuvos nėra pats blogiausias dalykas, kurį galima pamatyti užlipus ant kalno.

„Formulė-1“: kas atims iš S. Vettelio čempiono skeptrą?

Kovo 17 dieną Australijoje startuoja 2013 metų „Formulės-1“ sezonas, jame triskart iš eilės pasaulio čempionu tapusį vokietį Sebastianą Vettelį ir „Red Bull“ komandą nuo sosto rimtai pasirengusios nustumti mažiausiai keturios ekipos. Ateinantį savaitgalį Melburne prie lenktynių starto linijos stos 11 komandų ir 22 pilotai. Per devyniolika etapų paaiškės, ar „Red Bull“ pilotas S. Vettelis apgins čempiono titulą ar jam visgi teks pripažinti sustiprėjusių varžovų pranašumą.
2013-03-12

„Formulėje-1“ startuos šeši pasaulio čempionai

Kovo 18 dieną Melburne, Australijoje, prasideda 63-iasis „Formulės-1“ sezonas, kuriame dėl nugalėtojo titulo varžysis 12 komandų ir 24 pilotai. Pirmą kartą „Formulės-1“ sezone varžysis net šeši anksčiau ar vėliau pasaulio čempionų vardą iškovojusių lenktynininkų – titulą ginantis Sebastianas Vettelis („Red Bull“), Fernando Alonso („Ferrari“), Lewisas Hamiltonas („McLaren“), Jensonas Buttonas („McLaren“), Kimi Raikkonenas („Lotus“) ir Michaelis Schumacheris („Mercedes“). „Formulėje-1“ šį sezo...
2012-03-12

„Formulės-1“ sezonas: trūko intrigos

24 metų vokietis Sebastianas Vettelis sėkmingai apgynė pasaulio „Formulės-1“ čempiono titulą ir į savo apdovanojimų lentyną pasidėjo antrą stambų trofėjų. Anksčiau laiko planetos čempiono vardą užsitikrinęs S. Vettelis iš viso šį sezoną laimėjo 11 pergalių ir laimėjo rekordinį skaičių kvalifikacinių varžybų – 15. Net 394 taškus surinkęs „Red Bull“ pilotas antroje vietoje užėmusį britą Jensoną Buttoną („McLaren“) aplenkė įspūdingu skirtumu – 122 taškais.
2011-12-05

Dar geresnis naujas „Formulės-1“ sezonas

Nors ir vėluojantis 2011 metų „Formulės-1“ sezonas dėl įdiegtų naujovių sirgaliams žada dar daugiau intrigos. Kovo 27 dieną Australijoje, Melburne, startuoja 62-asis „Formulės-1“ sezonas, jame dėl 2011 metų pasaulio čempiono titulo varžysis 24 pilotai, o dėl Konstruktorių taurės – 12 komandų. Tiesa, dėl neramumų Bahreine kovo 13 dieną turėjusios startuoti planetos pirmenybės šioje šalyje atšauktos. Dėl šio sprendimo buvo patirtas daugiau nei 100 mln. JAV dolerių (247 mln.
2011-03-21

A. Volungevičius: tai vienas pačių geriausių „Formulės-1“ sezonų

Lenktynėmis Abu Dabyje pasibaigęs 2010 metų „Formulės-1“ sezonas buvo vienas labiausiai intriguojančių ir įdomiausių. Konstruktorių taurės savininkas – „Red Bull“ komanda – paaiškėjo dar prieš finišo tiesiąją, tačiau dėl naujojo pasaulio čempiono karūnos kova vyko iki paskutinių ratų. Pergalės šampanu mėgavosi „Red Bull“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, tapęs jauniausiu visų laikų „Formulės-1“ pasaulio čempionu. „Kai per radijo ryšį išgirdau, kad laimėjau titulą, neradau žodžių.
2010-11-22
Į viršų