volkswagen golf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „volkswagen golf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „volkswagen golf“.

Naudotas „Volkswagen Golf VI“ : Penktukas po plastinės operacijos

Kompaktiškų hečbekų segmentas labai dažnai vadinamas „Golf“ klase. Nors šį segmentą išrado ne vokiečiai, bet prancūzai, tačiau daugelis šią automobilių klasę tapatina su pačiu populiariausiu „Volkswagen“ markės modeliu. To priežastis – stulbinantis šio modelio populiarumas. Ypač Europoje, kurioje „Volkswagen“ kasmet parduoda šimtus tūkstančių „Golf“ vienetų.
2024-06-18

Lietuvoje pradedama atnaujinto „Golf“ prekyba: siūlys hibridus, daugiau komforto įrangos

Lietuvoje jau galima įsigyti atnaujintą „Volkswagen Golf“, žymintį šio kultinio modelio 50-metį, rašoma gamintojo pranešime spaudai. Solidžią sukaktį švenčiantis kompaktiškų modelių segmento lyderis dabar gali pasigirti naujos kartos informacijos ir pramogų sistema bei nauju priekinės dalies dizainu, kurį vainikuoja pirmą kartą „Golf“ istorijoje panaudotas apšviestas „Volkswagen“ logotipas ant grotelių.
2024-06-12

Daugiau galios, daugiau adrenalino: „Volkswagen“ pristatė 267 km/val. pasiekiantį „Golf GTI Clubsport“

Aštuntoji „Volkswagen Golf“ modelio karta turėjo praeiti eilę sunkių išbandymų. Gamintojo sprendimus peikė kas tik netingėjo, o ir pačios mylimiausios modifikacijos su „GTI“ emblema taip pat neatsigynė kritikų strėlių. Vis dėlto, tam galiausiai atėjo galas, mat „Volkswagen“ pristatė benzingalviams sukonstruotą „Golf GTI Clubsport“. „Volkswagen“ pripažįsta, jog atnaujinta aštuntoji „Golf“ modelio karta sieks susigrąžinti palankumą tų, kurie buvo ištikimi šiam automobiliui eilę metų.
2024-06-04

„Volkswagen Golf“ 50-mečio proga – 3000 km lietuvio kelionė į Vokietiją ir atgal istoriniu automobiliu

Laikui nepavaldus dizainas, patikimumas, praktiškumas ir laikmetį lenkiančios inovacijos – taip galima apibūdinti bet kurį „Volkswagen Golf“. Tai dar kartą patvirtino ir žurnalistas Vitoldas Milius, šio modelio 50-mečio proga įgyvendinęs vieną smagiausių savo pastarųjų metų kelionių.
2024-04-16

10 įžymiausių vokiškų automobilių

Vokietija – automobilių pramonės lopšys. Šioje šalyje gimę ir užaugę automobilių inžinieriai pasauliui davė ne vieną ir ne kelias dešimtis nuostabių automobilių, kurie sugebėjo susukti ne vieno automano galvą. Kiekvienas galėtų įvardinti bent keletą mėgstamiausių automobilių, sukurtų ir pagamintų Vokietijoje, tačiau šie dešimt modelių sugeba išsiskirti dėl progresyvaus inžinierių požiūrio, technologinio pranašumo ir siekio išplėsti nustatytas automobilių ribas. Taigi, pradėkime.
2024-02-07

Atnaujintame „Volkswagen“ bestseleryje – galimybė naudotis „ChatGPT“ technologija

„Volkswagen“ švenčia „Golf“ 50-metį ir turi kuo didžiuotis – nuo 1974 metų buvo pagaminta daugiau nei 37 mln. šio modelio automobilių. Tai reiškia, kad jau pusę amžiaus 2000 žmonių visame pasaulyje kasdien įsigyja po naują „Golf“. Tai yra pats populiariausias visų laikų europietiškas automobilis ir perkamiausias „Volkswagen“ modelis.
2024-01-24

Naują lapą verčiantis „Volkswagen Passat“ bus siūlomas tik su vienu kėbulo tipu

„Volkswagen“ atskleidė, kaip atrodys naujos kartos „Passat“ ir pateikė pirmuosius duomenis apie šį modelį. Tobulinant automobilį didžiausias dėmesys buvo skiriamas geresnei aerodinamikai, efektyvesnėms jėgainėms, medžiagų ir surikimo kokybei bei pažangiausioms naujoms technologijoms. Naujasis modelis publikai pirmą kartą bus pristatytas Miunchene rugsėjo 5-9 dienomis vyksiančioje „IAA Mobility“ parodoje.
2023-12-27

Eismo įvykis Panerių gatvėje vos nesibaigė tragiškai: automobilis įskriejo į sankryžą

Panerių ir Iešmininkų gatvių sankryžoje automobilis „Audi“ kliudė automobilį „Volkswagen Golf“. Pranešėjas kaltę pripažino, tačiau negalėjo užpildyti eismo įvykio deklaracijos, nes namuose pamiršo akinius.  Ketvirtadienio vakarą, Vilkpėdės mikrorajone, Panerių ir Iešmininkų gatvių sankryžoje susidūrė du priešprieša važiavę automobiliai.

Nutrūktgalvių lietuvių kelionė į Afriką (II dalis): automobilio remontas dykumos viduryje ir nakvynė piemens sandėliuke

Automobiliai, nuo pat jų sukūrimo, žmonėms reiškė laisvę ir naujas galimybes. Jie simbolizavo tai, kad tolimiausi kraštai tapo lengviau pasiekiami. Tai įrodė ir „Ratrace.lt“ lenktynių serijos organizatoriai, pakvietę entuziastus vykti palenktyniauti į Afriką, Maroką. Tiesa, galiojo viena sąlygą: automobiliai turėjo būti tokie, kokių nebūtų gaila.
2023-11-23

Su „Golfu“ į Afriką išvykęs Gediminas: „Gavęs pasiūlymą uždaviau tik vieną klausimą – kada?“

Dažnas tautietis, stebėdamas kaip lenktynininkai skrodžia per dykumas Dakaro ralio metu pasvajoja, kad ir pats taip norėtų. Žinoma, tokios svajonės dažniausiai ir lieka neišpildytos, juk visi žinome – tai velniškai brangu. Bet ar tikrai? „Ratrace.lt“ lenktynių serijos organizatoriai, sukaupę ne vienerių metų rally-raid tipo varžybų organizavimo patirtį Lietuvoje, pakvietė entuziastus vykti palenktyniauti į Afriką, Maroką.
2023-11-07
REKLAMA
REKLAMA

76 tūkst. eurų suma įkainotas ribotos laidos „Volkswagen Golf R“ buvo išparduotas per 8 minutes

„Volkswagen Golf R“ labai dažnai įvardijamas kaip universaliausias sportiškas automobilis pasaulyje. Pakankamai greitas, pakankamai vikrus, gebantis sutalpinti keturis suaugusius bei nereikalaujantis pernelyg didelių investicijų į eksploataciją.
2023-06-09

„Volkswagen“ iki šiol nepriėmė sprendimo dėl Rusijoje esančios gamyklos

„Volkswagen“ ir Rusijos pramonės ministerija pareiškė, kad sprendimas dėl Kalugos automobilių gamyklos, esančios į pietus nuo Maskvos, pardavimo dar nepriimtas, nors Rusijos dienraštis RBC, remdamasis dviem neįvardytais šaltiniais, pranešė, kad Rusijos automobilių prekybos tinklas „Avilon“ ketina pirkti gamyklą. „Volkswagen“ anksčiau teigė, kad svarsto įvairius scenarijus, įskaitant galimybę parduoti „Volkswagen Group Russia“ turtą trečiajai šaliai, tačiau sprendimas dar nepriimtas.
2023-03-08

Modifikuoto „Volkswagen Golf“ savininkas kiekvieną dieną susiduria su netikėta problema

Modifikuotų automobilių susiduria su įvairiausiomis problemomis. Pradedant nuo sužemintus automobilius skriaudžiančių greitį mažinančių kalnelių ir baigiant retkarčiais priekabiais pareigūnais. Vis dėlto, vargu ar bent vienas modifikuoto automobilio savininkas susiduria su tokiomis problemomis kaip šio „Volkswagen Golf“ savininkas.
2022-06-16

Ribotos laidos „Volkswagen Golf R 20 Years Edition“ pasiūlys daugiau galios

Daugiau galios, išskirtiniai dizaino elementai bei keletas naujų funkcijų – taip trumpai būtų galima apibūdinti naują, ribotos laidos „Volkswagen Golf R 20 Years Edition“ versiją.  „Volkswagen“ naują „Golf R“ versiją nusprendė sukurti norėdama paminėti „Volkswagen Golf R32“ jubiliejų. 20 metų – tiek metų praėjo nuo pirmojo „R“ modelio pasirodymo. Tuomet jis pademonstravo, jog kompaktiškas hečbekas gali būti įspūdingai greitas, galintis paerzinti tuomet gamintus sportiškus automobilius.
2022-05-26

79-erių metų senjorė įsigijo jau penktą „Volkswagen Golf GTI“

Sakoma, kad meilė pražysta bet kuriame amžiuje. Tai pasakytina ne tik apie tarpasmeninius santykius, bet ir apie vyresnio amžiaus vairuotojų prisirišimą prie savo automobilių. Būtent vyresnio amžiaus vairuotojai yra linkę būti ištikimi vienam prekės ženklui ar net vienam, konkrečiam modeliui. Kita vertus, jeigu specifinis modelis sugeba patenkinti vairuotojo poreikius, kokia prasmė dairytis kitur, ar ne? Būtent su tokiu požiūriu automobilius perka Pietų Afrikos Respublikos pilietė.
2022-03-14

Naudotas „Volkswagen Golf GTI“ (MK7): Geriausias visų laikų „GTI“

Greitas automobilis masėms. Ko gero taip norėtųsi apibūdinti kiekvieną „Volkswagen Golf GTI“ modelio kartą, kuri užimdavo tarpinę poziciją tarp kasdieniškų ir grynakraujų atletų. Vis dėlto, septintoji „ Volkswagen Golf GTI“ modelio karta sugebėjo labai aukštai iškelti šio tipo automobiliams keliamą universalumo kartelę.  Ne sportiškumo, inžinierinio sumanumo, bet universalumo.
2022-03-07

„Volkswagen Golf GTI“, kuris per plauką nelaimėjo „Pikes Peak“ varžybų

„Volkswagen“ nėra labai dažnas automobilių sporto arenos lankytojas. Kartais susidaro įspūdis, jog „ Volkswagen“ tam tikroje autosporto disciplinoje dalyvauja tik su vienu tikslu – dominuoti tam tikroje šakoje kelis metus iš eilės. Puikūs to pavyzdžiai – Dakaro ralis ir Pasaulio ralio čempionatas. „Volkswagen“ prieš keletą savaičių paskelbė, jog kompanijos inžinieriai pluša prie elektra varomo bolido, su kuriuo bus siekiama pagerinti „Pikes Peak“ varžybų rekordą.
2022-02-09

Ar gali „Volkswagen Golf R“ įveikti geriausius „Porsche“, BMW ir „Audi“ analogus drago lenktynėse?

Pasiutusiai greitų vokiškų automobilių grumtynės – laikas išsiaiškinti, kuris iš šios labai įdomios ketveriukės yra greičiausias tradicinėse traukos lenktynėse, kuriose didžiausią vaidmenį vaidina variklio pajėgumas ir sklandus pavarų dėžės veikimas.  Įvairialypiškumo nestokojanti Vokietijos automobilių pramonė, šiuo metu, už maždaug 50 000 - 60 000 tūkst.
2021-11-29

„Citus Racing“ koziris „Aurum 1006 km“ lenktynėse – automobilio patikimumas

Jau rytoj Palangoje bus duotas startas 22-osioms „Aurum 1006 km“ lenktynėms. Jose pasirodys ir 23-iuoju numeriu pažymėtas „Citus Racing“ komandos „Volkswagen Golf“, kuriuo lenktyniaus Klaudas Bučinskas, Mindaugas Vanagas ir Remigijus Devainis. Jeigu reikėtų įvardyti ekipą, kurios „boksuose“ šiemet ir vėl tvyro didžiausia ramybė, be jokios abejonės tai būtų „Citus Racing“ komanda. Ekipa Palangoje lenktyniauja itin ištvermingu „Volkswagen Golf“ automobiliu.
2021-07-16

„Sbarro Golf Turbo“: Neeilinis tautos automobilis

Šveicarija nėra ta šalis, kuri visame pasaulyje yra žinoma dėl automobilių industrijos. Ši šalis garsėja dėl aukštos gyvenimo kokybės, unikalaus kraštovaizdžio ar šveicariškų laikrodžių, bet ne dėl automobilių.
2021-05-02

Naujų 1 serijos BMW ir „Volkswagen Golf“ palyginamasis testas: Kur nubrėžti ribą tarp paprasto ir „Premium“?

Racionalumas. Savybė, ant kurios joja kone kiekvienas automobilių gamintojas, kai ateina metas suprojektuoti kokį nors kasdienišką hečbeką. Tą patį, kuris geba įtikti drūtam ir aukštam, siauram ir žemam. Hečbekai tarsi šveicariškas daugiafunkcinis kišeninis peilis, tinkamas visoms gyvenimo situacijoms ir iššūkiams, su kuriais susidursite. Kadangi šių automobilių paskirtis yra visiems aiški, hečbekų kūrimo taisyklės yra gana paprastos.
2021-02-07

Naujos kartos „Volkswagen Golf R“ turės „Niurburgringo“ ir „Drifto“ režimus

Esame įpratę, jog seną modelį pakeitęs naujas būtų visomis įmanomomis prasmėmis pranašesnis ir geresnis, bet ką reikia daryti, jeigu prieš tai gamintas modelis ir taip buvo kone nepriekaištingas? „Volkswagen“ siekdama pranokti 7-os „Golf“ kartos pagrindu gamintą „Golf R“, naujausioje sportiškiausio „Golfo“ interpretacijoje įdiegė nemažai įmantrių priedų, kurie, teoriškai, turėtų šiam modeliui tapti geidžiamiausiu sportišku hečbeku pasaulyje.
2020-11-04

Po susidūrimo su briedžiu kelyje link Druskininkų vairuotojas atsidūrė ligoninėje, automobilis – nepataisomas

Šeštadienio rytas pažymėtas avarija. Kelyje Druskininkų link susidūrė lengvasis automobilis ir briedis. Vairuotojas išgabentas į ligoninę, o gyvūnas nugaišo vietoje. Maždaug 10.30 val. gautas pranešimas, kad kelyje link Druskininkų įvyko automobilio „Volkswagen Golf“ ir briedžio susidūrimas. Briedis nugaišo iškart vietoje. Po smūgio jis krito ant automobilio ir jį sumaitojo nepataisomai. Tuo metu sudužęs priekinis transporto priemonės stiklas sužalojo vairuotoją.

„Volkswagen Golf“ testas: Ar įmanoma patobulinti... tobulą?

„Volkswagen Golf“ neabejotinai yra kompaktiškų hečbekų simbolis. Automobilių klasės etalonas, į kurį pastaruosius porą dešimtmečių bando lygiuotis visi, bet kaip istorija parodė, iki šiol nei vienam analogui nepavyko pranokti Vokietijoje suprojektuoto „Golfo“. Žinoma, su tuo jūs turite teisę nesutikti, nes kitoje barikadų pusėje visuomet buvo galima atrasti smagiau valdomų, gražesnių ar komfortiškesnių automobilių, tačiau „Golfas“ visada turėjo didžiausią krepšį gerų savybių, kurios užgoždavo vi...
2020-09-09

450 arklio galių turintis „Golf R“ priverstų nerimauti „Porsche“ vairuotojus

Nuvykus į bet kurią „Volkswagen“ atstovybę, joje greičiausiai išvysite jau naują, 8-os kartos „Golf“ modelio kartą, kuri siekia pakeisti iki tol gamintą 7-ąją, tačiau ne visi yra pasiruošę taip lengvai atsisveikinti su labiausiai išbaigta „Golf“ modelio karta. „Manhart Performance“ dirbtuvių specialistai siekdami pademonstruoti kodėl „Golf R“ yra pats geriausias sportiškas hečbekas pasaulyje, iš 2 litrų darbinio tūrio, keturių cilindrų variklio išspaudė įspūdingus parametrus.
2020-03-27

5 priežastys dėl kurių ketvirtoji „Volkswagen Golf“ karta buvo pati svarbiausia

1993-ieji metai „Volkswagen“ markei ir „ Volkswagen“ grupei buvo ypatingai svarbūs. Už šio didžiulio koncerno vairo stojo Ferdinandas Piechas – užsispyręs inžinierius, kuris paaukos viską, jog tik galėtų pasiekti savo tikslą.  Pagrindinis Ferdinando Piecho tikslas buvo pakelti automobilių kokybinę kartelę ir tuo pačiu sumažinti išlaidas. Pakankamai sudėtingas uždavinys, ar ne? Tik ne Ferdinandui Piechui ir jam paklususiems kolegoms.
2020-03-16

„Volkswagen“ pristato naujos kartos „Golf GTI“, „Golf GTD“ ir „Golf GTE“

Automobilių gamintoja „Volkswagen“ pristatė tris pačias svarbiausias aštuntos „Golf“ kartos modelio versijas: „Golf GTI“, „Golf GTE“ ir „Golf GTD“ – trys modeliai, pasižymintys skirtingais charakteriais. „GTI“ bei jam talkinantys „GTE“ ir „GTD“ modeliai, visuomet buvo tie, kurie įtikdavo tiems, kas ieškodavo daugiau emocijų ir vairavimo malonumo teikiančių „Golf“ versijų.
2020-02-27

Lietuvoje prasideda išankstinė 8-os kartos „Golf“ prekyba

„Volkswagen“ pradeda priimti naujausios kartos „Golf“ užsakymus. Aštuntos kartos „Golf“ ne tik  inovatyviausias kompaktinės klasės automobilis pasaulyje, bet ir viena progresyviausių transporto priemonių apskritai. Iki šiol jau parduota daugiau nei 35 mln. šio modelio automobilių. „Golf 8“ ir jo keturios hibridinę pavarą turinčios versijos (eTSI ir įkraunamas hibridas) elektrifikuoja kompaktinių automobilių klasę ir siekia nustatyti naują kartelę.
2020-02-14

2020-aisiais „Volkswagen“ pristatys tris sportiškas „Golf“ versijas

Europoje itin mylimas automobilių gamintojas „Volkswagen“, neperseniausiai pristatė aštuntosios kartos „Golf“, kuris, panašu, buvo suprojektuotas vadovaujantis ta pačia formule kaip ir septintoji modelio karta. Bet tai – tikrai nėra naujausio modelio trūkumas. Kadangi „Volkswagen Golf“ yra populiariausias naujas automobilis Europoje, nereikėtų stebėtis, jog „Volkswagen“ naujas „Golfo“ modifikacijas pristatys gerokai anksčiau.
2019-12-30

Plungės ir Raseinių rajonuose ugniagesiai iš vandens telkinių traukė automobilius

Plungės ir Raseinių rajonuose šeštadienį ir sekmadienį ugniagesiai iš vandens telkinių traukė automobilius. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pranešė, kad Plungės rajone, Kulių miestelyje, šeštadienį į tvenkinį įvažiavo lengvasis automobilis „Volkswagen Golf“.  Žmogus iš jo ištrauktas iki atvykstant ugniagesiams. Sekmadienio naktį Raseinių rajone, Liktėnų kaime, po eismo įvykio automobilis iki pusės buvo paniręs į vandenį, žmonių jame nebuvo.
Kriminalai 2019-12-02

Į Lietuvą atvežta daugiau naudotų automobilių

Lietuvoje per dešimt šių metų mėnesių įregistruota 163,7 tūkst. naujai įvežtų naudotų lengvųjų automobilių – 2,9 proc. daugiau nei tuo pačiu metu pernai (159,1 tūkst.). Vidutinis jų amžius siekė 11,1 metų. Dyzelinių automobilių dalis šiemet sudarė 69,6 proc. (pernai – 73,9 proc.), skelbia bendrovė „AutoTyrimai“, remdamasi „Regitros“ duomenimis.  Šiemet 215 tūkst. naudotų lengvųjų automobilių buvo perregistruoti, pasikeitus jų savininkams (4,9 proc.
2019-11-18

Valstiečiai galvoja apie naujus mokesčius: tai gali padėti priimti aplinkai palankius sprendimus

LVŽS frakcijai priklausantys Seimo nariai Valius Ąžuolas ir Agnė Širinskienė trečiadienį registravo motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektą.
Aktualijos 2019-11-06

Naujos kartos „Volkswagen Golf“ – štai ir jis

Šiandien pristatyta naujoji sėkmingiausio visų laikų „Volkswagen“ modelio „Golf“, kurio parduota net 35 mln. vienetų, karta. Fenomenalios sėkmės sulaukęs modelis atnaujintas iš pagrindų: aštuntos kartos „Golf“ pasaulį išvysta skaitmenizuotas, junglus, nuspėjantis, intuityviai valdomas ir inovatyviai elektrifikuotas. „Golf“ dar niekada nebuvo toks progresyvus – bent penkios hibridinės versijos pakels kompaktinių automobilių klasę į naują elektrifikacijos lygį.
2019-10-24

Štai ir jis – 8-osios kartos „Volkswagen Golf“

„Volkswagen“ šiemet pristatė vieną svarbiausių modelių per visą bendrovės istoriją – elektrinį „ID.3“, kuris didžiąją dalį „Volkswagen“ atstovybių pasieks kitų metų pradžioje. Kol aplinkosauga besirūpinantys vairuotojai plūs į „Volkswagen“ atstovybes išbandyti naująjį „ID.3“ elektromobilį, likusioji dauguma žvalgysis į vidaus degimo variklius turinčius modelius. Vienas iš jų – naujos kartos „Golf“, kurio oficiali premjera turėtų įvykti spalio 24 dieną.
2019-10-15

Paulius: „Didžiąją dalį vaikystės praleidau pas tėtį garaže“

Pirmas automobilis – pirmas projektas. Pakankamai retas reiškinys. Juk pirmasis automobilis turi būti skirtas vežioti merginas, kelionėms po atokiausius šalies kampelius ir patirti kuo daugiau nuotykių. Tuo tarpu Pauliaus požiūris į pirmąjį automobilį buvo truputėlį kitoks. „Nuo pat pirmosios dienos stengiausi jį išlaikyti kuo tvarkingesnį. Kalbu ne tik apie švarą viduje, bet ir estetinę bei techninę pusę“, – pasakoja Paulius.
2019-10-07

Britai uždraudė „Volkswagen Golf“ reklamą dėl lyčių diskriminacijos

„Volkswagen“, kaip ir bet kuri bendrovė, investuoja milijonus į naujų produktų reklamą. Ji gali būti išreikšta tekstiniu arba vaizdiniu pavidalu, ją demonstruoja laikraščiuose, žurnaluose ar televizijos ekranuose. Šį kartą „Volkswagen“ norėdama paskatinti D.Britanijos vairuotojus atkreipti dėmesį į elektrinį „e-Golf“, sukūrė 30 sekundžių trukmės reklamą, kuri netrukus pateko į „Advertising Standards Authority“ institucijos akiratį.
2019-08-15

Lietuvoje registruojama vis mažiau naudotų automobilių

2019 m. birželį Lietuvoje pirmą kartą įregistruota 15 320 naudotų lengvųjų automobilių, t.y. 10,8 proc. mažiau nei 2018 m. birželio mėnesį (17 174 vnt.), skelbia bendrovė „AutoTyrimai“, remdamasi gautais „Regitros“ duomenimis. Praeitą mėnesį asmeniniai automobiliai sudarė 14 775 vnt., o lengvieji komerciniai – 545 vnt. Birželį šalyje daugiausiai įregistruota „Volkswagen“ (2 449 vnt.), BMW (1 512 vnt.) ir „Opel“ (1 382 vnt.) markių automobilių. Pirmavo „Volkswagen Passat“ (729 vnt.
2019-07-15

Lietuvoje debiutuoja galingiausias GTI šeimos narys – „Golf GTI TCR“

Ką tik Baltijos šalis pasiekusi naujausia legendinio „Volkswagen“ automobilio versija, „Golf GTI TCR“, kartu su kitais GTI šeimos nariais – „Polo GTI“, „Golf GTI Performance“ ir „up! GTI“ – buvo pristatyta Kačerginės „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje.  Dizainas, galia ir pajėgumas yra kertiniai sportinių automobilių doktrinos elementai. 2 litrų turbininis „Golf GTI TCR“ variklis išvysto 290 AG (nuo 5 400 iki 6 400 sūkių/min.
2019-06-13

Spūstis Kaune – susidūrė automobilis ir statybininkų technika

Pirmadienio rytui įpusėjus, eismo situaciją netoli Aleksoto tilto dar labiau apsunkino neįprasta avarija. Čia susidūrus automobiliui su „Autokaustos“ technika, nusidriekė didžiulė spūstis. „Pasirodo tvirtesnis „Bobcat“! „Autokausta“ – 1, „Volkswagen Golf V“ – 0…“ – po Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tiltu apie 11.30 val. užfiksuotą vaizdą komentavo kaunietis. Nuotraukoje matyti „Volkswagen Golf“ automobilis, netoli tilto atsitrenkęs į nedidelį ekskavatorių.
Kriminalai 2019-06-10

„Volkswagen Golf Country Syncro“: Pirmasis modernus krosoveris?

Pasižiūrėkite pro savo automobilio ar namų langą. Pažvelgę pro jį, pamatysite bent vieną ar kelis padidinto pravažumo automobilius. Iš Jungtinių Valstijų atvykusi tendencija kasmet įgauna vis didesnį mastą. Aukštesnės kėbulo prošvaisa neleidžianti nudaužyti kėbulo apdailos detalių, aukštesnės vairuotojo pozicija leidžia jaustis, lyg už troleibuso vairo, o visureigiška išvaizda taip pat sugeba įpūsti šiek tiek daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.
2019-05-20

Lietuvos trispalvė garbingai suplėvesavo F-1 trasoje Belgijoje

Balandžio 19-20 dienomis SPA-Francorchamps trasoje vykusiose „24h series” pirmenybių, pirmajame etape, suplevėsavo Lietuvos trispalvė. Lenktynėse dalyvavę du lietuviški ekipažai atkreipė ne tik vietinės žiniasklaidos dėmesį, tačiau ir sėkmingai susitvarkė su itin sudėtingos SPA trasos iššūkiais. 5 vieta klasėje Jungtinė „GSR Motorsport“ ir „Energizer Racing“ komanda varžėsi konkurencingose TCE ir TCR klasėse. TCR klasėje, kurioje varžėsi 9 ekipažai iškovota penkta vieta.
2019-04-22

Pietų Afrikos tautos automobilis – „Volkswagen Citi Golf“

Kiekviena šalis turi savo „tautos automobilį“. „Fiat 500“ buvo Italijos simboliu, žavusis „Mini“ – D.Britanijos, Braziliją mobilizavo „Volkswagen Beetle“. Pietų Afrikos respublikos gyventojai iki šiol jaučia nemažai sentimentų iš Vokietijos kilusiam darbiniam arkliui – „Volkswagen Golf“, o tiksliau – „Citi Golf“. Bestseleris Pietų Afrikos respublika visuomet buvo priskiriama prie labiausiai išsivysčiusių Afrikos žemyno valstybių.
2019-04-14

Žiedinėse ištvermės lenktynėse – unikali komanda

Nors iki oficialaus 2019-ųjų žiedinių lenktynių sezono pradžios dar liko beveik pusantro mėnesio, būsimųjų Lietuvos, Baltijos šalių bei NEZ (North European Zone arba Šiaurės Europos Zonos) dalyvių garažuose pats pasirengimo darbų pikas.
2019-04-01

Vilniuje per avariją nukentėjo mergina

Vilniuje, Šilo ir Antakalnio gatvių sankryžoje, penktadienio vakarą įvyko dviguba avarija. Vienos iš jų metu nukentėjo mergina. Čia penktadienio vakarą susidūrė vyro vairuojamas taksi auotomobilis „Opel“ ir merginos „Volkswagen Golf“. Taksi vairuotojas tikina, kad jam kelią užkirto į kairę sukusi mergina. Jai prireikė medikų pagalbos. Automobiliai smarkiai sudaužyti, buvo užtvėrę eismą.
Kriminalai 2019-02-01

Tris žmones avarijoje pražudęs karys – laisvėje

Tris žmones avarijoje Naujųjų metų naktį pražudęs neblaivus vairavęs karys paleistas į laisvę, nusprendė Marijampolės teismas. Jam paskirtas namų areštas, paimti jo asmens dokumentai. Sausio pradžioje teismas 28 metų karį leido suimti mėnesiui. Jis per avariją sausio 1 d. pražudė sutuoktinių porą ir jų paauglį sūnų. Bylą kontroliuojantis Marijampolės apylinkės prokuroras Kęstutis Jasaitis trečiadienį teismo prašė pratęsti vyro suėmimą, tačiau prašymas nebuvo patenkintas.
Kriminalai 2019-01-30

„Volkswagen“ norėdama tinkamai atsisveikinti su 7 kartos „Golf“, pristato sportišką „Golf GTI TCR“

„Volkswagen Golf“ daugelį metų yra pats populiariausias vokiškos markės modelis, ypač Europoje, kurioje kiekvienais metais parduodama po 400 000 - 500 000 skirtingų „Golf“ vienetų. „Volksawgen“ norėdama tinkamai pagerbti šiuo metu gaminamą septintos kartos „Golf“, didžiausiems šio modelio gerbėjams pasiūlys įsigyti sportišką „Golf GTI TCR“ versiją.
2019-01-17

Suimtas tragišką avariją Marijampolėje sukėlęs karys

Marijampolės teismas mėnesiui leido suimti 28 metų karį, per avariją pražudžiusį sutuoktinių porą ir jų paauglį sūnų. Tai BNS pranešė teismo pirmininkas Laimondas Noreika. Prokuratūra mano, kad įtariamasis gali nuo slėptis nuo ikiteisminio tyrimo ir trukdyti procesui, todėl kreipėsi į teismą dėl suėmimo. Tragišką avariją sukėlusiam vairuotojui pareigūnai pareiškė įtarimus dėl trijų žmonių žūties, esant apsvaigus nuo alkoholio. Kariui buvo nustatytas 1,26 promilės girtumas.

„Volkswagen“ elektromobilio kaina prilygs dyzelinu varomam „Golf“

„Volkswagen“ valdybos narys, Jürgenas Stackmannas, atskleidė keletą naujų detalių apie būsimą vokiškos markės elektromobilį – „I.D“ hečbeką. Jürgenas Stackmannas keletą įdomių naujienų paskelbė savo „Twitter“ paskyroje, kurioje buvo teigiama, jog „I.D“ hečbeko užsakymai bus priimami nuo sekančių metų pavasario, o jo kaina bus panaši į dyzelinį variklį turinčio „Golf“. Bent jau Lietuvoje, pati pigiausia „Golf“ versija su dyzeliniu varikliu kainuoja maždaug 24 000 eurų.
2018-12-11

„McDonald's“ sukūrė naują „Golf“ versiją, skirtą greitojo maisto mėgėjams

Vienas didžiausių greitojo maisto restoranų tinklo  – „McDonald's“ valdytojai, bendradarbiaudami su didžiausiu Europos automobilių gamintoju – „Volkswagen“, sukonstravo naują „e-Golf“ versiją, kurios užsimanys greitojo maisto gerbėjai.
2018-11-26

„Volkswagen Golf GTI“ ir „Golf R“ nebeturės mechaninės pavarų dėžės?

Sportiškų hečbekų žanrą išpopuliarinęs „Volkswagen Golf GTI“ netolimoje ateityje bus priverstas atsisakyti itin reikšmingo komponento – mechaninės pavarų dėžės. Iki šiol „Volkswagen“ siūlydavo itin plačią variklių ir transmisijų kombinacijų skaičių. Kiekvienas potencialus „Volkswagen“ pirkėjas galėjo pasirinkti jam tinkantį motorą ir jam patinkančią pavarų dėžę. Ateityje, deja, tokios laisvės nebeturėsime.
2018-11-19
Į viršų