vokietijos futbolo pirmenybės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokietijos futbolo pirmenybės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokietijos futbolo pirmenybės“.

Vokietijoje - septynių įvarčių fiesta, pasibaigusi „Bayern“ triumfu

Vokietijos futbolo pirmenybių 20-ojo turo rungtynėse įspūdingą pergalę šventė Miuncheno „Bayern“. Čempionato lyderis 5:2 (2:2) įveikė „Hoffenheim“ klubą, nors jau 12-ąją minutę atsiliko 0:2. 3-ąją minutę į „Bayern“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurio nerealizavo Serge’as Gnabry, bet ekipos draugo klaidą akimirksniu ištaisė Markas Uthas. 12 min. tas pats S.Gnabry jau neklydo - padvigubino šeimininkų persvarą. Tokia rungtynių pradžia pažadino miegantį žvėrį - 21 min.
2018-01-27

Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ bėga nuo persekiotojų

Vokietijos futbolo čempionato 14-ojo turo rungtynės visiškai skirtingai susiklostė lyderiams. Miuncheno „Bayern“ 3:1 (1:1) įveikė „Hannover“ ir pasinaudojęs persekiotojų „RB Leipzig“ pralaimėjimu savo persvarą padidino iki šešių taškų. Lygos lyderę į priekį 17 min. išvedė Arturo Vidalis. 29-ąją minutę svečiai nerealizavo 11 metrų baudinio, bet rezultatą galiausiai išlygino - 35 minutę tą padarė Charlsonas Benschopas.
2017-12-02

Miuncheno „Bayern“ sutrypė savo varžovus

2016–2017 metų Vokietijos futbolo pirmenybės (Bundesliga) penktadienį prasidėjo įspūdinga šalies čempiono Miuncheno „Bayern“ klubo pergale ir trimis Roberto Lewandowskio įvarčiais. „Bayern“ futbolininkai pirmosiose sezono rungtynėse namuose net 6:0 (2:0) sutriuškino tryliktą vietą praėjusiame sezone užėmusią Brėmeno „Werder“ vienuolikę. Tris įvarčius į varžovų vartus įmušė rezultatyviausias praėjusio čempionato žaidėjas Robertas Lewandowskis (13, 46 min. ir 77 min.
2016-08-27

Vokietijos futbolo pirmenybių turas prasidėjo aikštės šeimininkų pergale Maince

Dešimtą pergalę pirmosiose Vokietijos futbolo elito (Bundesliga) pirmenybių XXI turo rungtynės iškovojo bei penktąją vietą pakilo „Mainz 05“ (33 tšk.) komanda, penktadienį namuose 2:1 (1:0) įveikusi ketvirtąją poziciją išsaugojusią Gelzenkircheno „Schalke 04“ (33 tšk.) komandą. Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Gaetanas Bussmannas (33 min.) ir Julianas Baumgartlingeris (79 min.