vokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokas“.

Išardę namų židinį, pora negalėjo patikėti, ką rado: užminė mįslę

Laura ir Jasonas Lamonby-Parkeriai išardę židinį rado keletą paslaptingų laiškų, tačiau kaimynai, regis, nežino, kokiai moteriai jie buvo adresuoti. Savo namus remontuojanti pora liko priblokšta, kai rado paslaptingus laiškus, adresuotus moteriai, kurios, atrodo, niekas nepažįsta. Laura ir Jasonas Lamonby-Parkeriai planuoja visiškai pertvarkyti savo namą Vidnese, Češyro grafystėje – pasatyti priestatą ir atnaujinti visus kambarius.
2024-03-26

Raskite paslėptą vestuvių kvietimą: pavyksta akyliausiems

Net ir patiems akyliausiems prireikia 87 sekundžių surasti labai svarbų vestuvių kvietimą šiame galvosūkyje. Ar pavyks tai padaryti per nustatytą laiką? Galvosūkiai yra puikus būdas pradėti dieną ir suaktyvinti smegenų veiklą, o šis vestuvių tematikos galvosūkis tikrai mes iššūkį jūsų pastabumui, rašo mirror.co.uk. Nuotakos aksesuarų, makiažo priemonių, šampano ir vestuvinių suknelių jūroje pasimetė popierinis vestuvių kvietimas, kurį rasti nėra taip jau lengva.
2023-05-18

Ispanijos policija paėmė tris Ukrainos diplomatams adresuotus vokus: juose – šlykštus turinys

Ispanijos policija paėmė tris krauju suteptus vokus su gyvūnų akimis, adresuotus Ukrainos diplomatinėms atstovybėms šioje šalyje, pirmadienį pranešė ukrainiečių užsienio reikalų ministerija. „Ispanijos policija pašte paėmė tris vokus su, kaip manoma, gyvūnų akimis, kurie buvo adresuoti Ukrainos ambasadai Madride, generaliniam konsulatui Barselonoje ir konsulatui Malagoje“, – sakė Užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai Olehas Nikolenka. Pasak jo, pradėtas tyrimas.
2022-12-05

Praėjusią savaitę į LRT pastatą atneštame įtartiname voke pavojingų medžiagų nebuvo

Į LRT pastatą praėjusią savaitę atneštame įtartiname voke pavojingų medžiagų nebuvo, BNS antradienį patvirtino Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Užkrečiamų ligų sukėlėjų, galinčių sukelti ypatingai pavojingas ligas, nerasta“, – BNS antradienį sakė Vilniaus departamento visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus vedėja Asta Razmienė. Rugpjūčio 4 dieną į LRT pastatą, esantį Vilniuje, Konarskio gatvėje, 50–60 metų moteris atnešė voką. Jį padavusi nieko nepasakė ir pasišalino.
Aktualijos 2022-08-09

Į LRT pastatą atneštas įtartinas vokas, įvestas planas „Skydas“

Į LRT pastatą ketvirtadienį atneštas įtartinas vokas, įvestas planas „Skydas“. Kaip BNS informavo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, 8.55 val. gautas pranešimas, jog prieš pusvalandį į LRT pastatą, esantį Vilniuje, Konarskio gatvėje, moteris atnešė voką ir paprašė jį perduoti vadovybei. Iš voko joks kvapas nesklido, bet įtarta, kad jame gali būti milteliai. Pasak policijos, 9.50 val.

Konstituciniame Teisme – vokas su neaiškios kilmės milteliais

Pirmadienį į Vilniuje esantį Konstitucinį Teismą atsiųstas vokas su neaiškios kilmės milteliais. Pasak Policijos departamento, apie gautą voką maždaug 15 valandą pranešė teismo darbuotoja.  Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai voką pristatė į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją. Pareigūnai tiria ar nebuvo padarytas viešosios tvarkos pažeidimas.

Išleidžiamas Lietuvos partizanams skirtas pašto ženklų blokas

Lietuvos paštas penktadienį išleidžia pašto ženklų bloką „Partizanų Lietuva“. Dailininkės Aušrelės Ratkevičienės kurtame bloke – du paštai ženklai, kuriuose pavaizduoti keturi iš aštuonių partizanų, pasirašiusių Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio deklaraciją: partizanų vadas Jonas Žemaitis-Vytautas, partizanai Juozas Šibaila-Merainis, Vytautas Gužas-Kardas ir Aleksandras Grybinas-Faustas, pranešė Lietuvos paštas. Viso bloko tiražas – 6500 vienetų.
Aktualijos 2020-02-07

Vilniaus pataisos namus pasiekė laiškai su milteliais

Į Vilniaus pataisos namus atsiųstuose laiškuose rasta miltelių, įtariama, kad tai narkotikai. Policijos duomenimis, įtartini vokai su milteliais aptikti penktadienį, apie 10.15 val. Laiškai buvo skirti trims nuteistiesiems, gimusiems 1969 – 1978 metais. Jiems skirtų laiškų vokuose rasti rudos spalvos milteliai. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.
Kriminalai 2018-01-27

Klaipėdos pareigūnams teko skubėti: apleistame sandėliuke – vyro lavonas

Sekmadienį uostamiestyje rastas negyvas vyras. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 11 val. 45 min. Žardupės gatvėje, sandėliuke, rastas nenustatytos tapatybės apie 50 – 55 metų vyriškos lyties lavonas su kraujosruva akies voke. Mirties priežastis tiriama.
Kriminalai 2018-01-22

Ši problema vargina daugelį: paaiškino, kaip išvengti

Bent kartą gyvenime visi esame pajautę trūkčiojančią akį ar jos voką. Daugelis žmonių galvoja, kad tokiais atvejais tai labai pastebi aplinkiniai, bet iš tiesų tai dažniausiai matosi tik mums patiems. Tačiau nors jis ir yra nežymus, akies bei voko trūkčiojimas išduoda apie mus kamuojančias ligas. Trūkčiojanti akis, jos vokas ar bent mažas kamputis žmonėms neretai tampa įkyriu ir erzinančiu jausmu. Būtent tokiu būdu organizmas mus įspėja apie galimus organizmo pablogėjimus: Stresas.
2017-12-31
REKLAMA
REKLAMA

Incidentas sinagogoje sukėlė ant kojų specialiąsias tarnybas

 Antradienio popietę policijai buvo pranešta, kad Pylimo gatvėje esančioje sinagogoje įvyko incidentas – nenustatytas asmuo į maldos namų teritoriją įmetė įtartiną voką. Pirminiais duomenimis, apie įvykį pranešęs Lietuvos žydų bendruomenės valdybos narys Simas Levinas tvirtino, kad voke užčiuopė kažką panašaus į miltelius ir dėl to iškvietė pareigūnus. Atvykę pareigūnai atidarė laišką, tačiau miltelių jame neaptiko. Voke buvo tik trys lapai prirašyti rusų kalba.

Vyro nelaimė slypėjo pašto voke

Pensilvanijos valstijos mieste Filadelfijoje vienas vyras buvo sužeistas antradienį paryčiais sprogus bombai, paslėptai pašto voke, pranešė policija. Sprogmuo detonavo, kai šis vyresnis kaip 60 metų vyras apie 4 val. vietos (11 val. Lietuvos) atplėšė voką savo bute, manydamas, kad gautoje siuntoje yra vaistai, nurodė pareigūnai. Per sprogimą jam buvo sužeista rankos ir krūtinė; vyras buvo hospitalizuotas. Įvykį tiria JAV federaliniai agentai ir Filadelfijos sprogmenų ekspertai.
2016-11-23

Bandelių kepyklėlėje rastas vokas su pinigais sukėlė konfliktą

Bandelių kepyklėlės pardavėjos rankose – vokas, o jame – šimtai eurų. Ant voko ranka užrašyta, kad pinigai skirti Matui mokslams. Šį voką kepyklėlėje prieš savaitę pametė išsiblaškiusi klientė.   „Tą voką pastebėjo moteris, atėjusi apsiprekinti. Jinai pakėlė tą vokelį ir pamatė, kad ten yra 400 eurų. Aišku, aš iš tikrųjų pasimečiau tokioj situacijoj, nežinojau, ką daryti“, - pasakoja pardavėja Džžiuljeta. Moteris, radusi voką, jau buvo pasirengusi pinigus pasaugoti.
Aktualijos 2016-02-10

Auksiniai Ričardo Malinausko vokai: nusikaltimas ar rinkodara?

Kvietimų dalinimas, žiūrint iš skaidraus verslo pusės, yra pardavimų skatinimas. Jeigu privati įmonė skatina savo pardavimus, pritraukia klientus būtent tokiu būdu – nemokamai ar sumažinta kaina pasikviečia pas save, „Žinių radijui“ sakė Lietuvos marketingo asociacijos valdybos narys Rytis Buračas.   Pastarosiomis dienomis kai kurie parlamentarai pranešė gavę iš Druskininkų mero Ričardo Malinausko auksinius vokus – kvietimus į lapkričio pabaigoje vyksiančią miesto šventę.
Aktualijos 2015-11-12

Tarnybos skubėjo į lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą – gautas įtartinas vokas

Antradienio rytą Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kreipėsi į policiją – buvo gautas įtartinas vokas. Dėl to atvyko policija, ugniagesiai ir išminuotojai. Ryte iš tarnybos pašto dėžutės išimtas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai adresuotas vokas sukėlė įtarimų, nes jo viduje čežėjo kažkokia medžiaga (tikėtina, milteliai). Apie gautą įtartiną laišką iškart buvo informuota lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė, kuri iškvietė policiją. Gautas vokas tarnyboje nebuvo atplėštas.
Kriminalai 2015-09-15

Naujas apiplėšimo būdas - vidury dienos ir be žodžių

Trečiadienį, apie 12 val. 15 min. Vilniuje, Savanorių pr., į lažybų punktą užėjo tamsiai apsirengęs, veidą prisidengęs juodu šaliku, akiniais ir kepure, vyriškis, kuris 21-erių metų darbuotojai padavė voką su rašteliu (kuriame buvo parašyta „Sudėk pinigus į voką“) bei parodė daiktą, panašų į pistoletą. Darbuotojai į voką sudėjus 500 eurų, vyriškis pasišalino.
Kriminalai 2015-03-26

Emigrantai siuntinių sulauks rečiau

Svetur emigravę tautiečiai su artimaisiais, likusiais Lietuvoje, ryšius palaiko internetu ir lietuviškos duonos, saldumynų, knygų ir kitų daiktų siuntinukais. Tačiau jau nuo lapkričio 1-osios Lietuvos paštu siunčiamos siuntos pabrangs nuo kelių iki keliasdešimt kartų, priklausomai nuo šalies ir siuntinio svorio bei parametrų. Toks kainų šuolis ne tik sumažins emigrantams skirtų lauknešėlių kiekį, bet ir smogs smulkiesiems verslininkams, savo produkciją realizuojantiems internetu.
2013-10-29
Į viršų