vladimiras smirnovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras smirnovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras smirnovas“.

Dviratininkų lenktynių Slovėnijoje trečiąjį etapą lietuvis baigė 25-as

Slovėnijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Slovenia" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 25-as finišavo bei ir 77-osios vietos į 64-ąją pakilo "Cinelli-Endeka-OPD" ekipos atstovas Vladimiras Smirnovas. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 168 km distancijos finiše 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Vincenzo Nibaliui: 1. Vincenzo Nibali (Italija) 4 val. 21 min. 36 sek.2. Enrico Gasparotto (Italija) atsiliko 14 sek.
2007-06-15

V. Smirnovas dviratininkų lenktynių Slovėnijoje antrąjį etapą baigė 79-as

Slovėnijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Slovenia" dviratininkų lenktynių antrajame etape 79-as finišavo bei iš septynioliktosios vietos į 77-ąją bendrojoje įskaitoje nukrito "Cinelli-Endeka-OPD" komandos narys Vladimiras Smirnovas.
2007-06-14

Vladimiras Smirnovas pirmajame etape Slovėnijoje buvo septynioliktas

Antradienį Slovėnijoje startavusių "Tour of Slovenia" dviratininkų lenktynių pirmajame etape septynioliktąją vietą užėmė "Cinelli-Endeka-OPD" komandos narys Vladimiras Smirnovas.
2007-06-13

V. Smirnovas pasitraukė iš dviratininkų lenktynių Italijoje

Italijoje vykstančių "Giro d`Abruzzo" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrojo etapo penktadienį nebaigė bei iš tolesnių varžybų pasitraukė "Cinelli-Endeka-OPD" ekipos narys Vladimiras Smirnovas.Po pirmojo etapo Lietuvos dviratininkas tarp 172 dalyvių buvo 162-as.
2007-04-21

Vladimiras Smirnovas - dviratininkų lenktynių Italijoje autsaiderių gretose

34-ą kartą ketvirtadienį Italijoje prasidėjusių "Giro d`Abruzzo" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 162-as finišavo "Cinelli-Endeka-OPD" ekipos narys Vladimiras Smirnovas.
2007-04-20

V. Smirnovas dviratininkų lenktynėse Šveicarijoje finišavo devintas

Sekmadienį Šveicarijoje vykusiose vienadienėse 67-osiose "Giro del Mendrisiotto" dviratininkų lenktynėse "Cinelli-Endeka-OPD" komandos narys Vladimiras Smirnovas užėmė devintą vietą. V. Smirnovas 151,2 km distanciją numynė per 3 valandas 33 minutes 28 sekundes ir 43 sek. pralaimėjo lenktynių nugalėtojui šveicarui Andreasui Dietzikerui.
2007-03-19

V.Smirnovas dviratininkų lenktynėse Kuboje finišavo 47-as

Trylikos etapų daugiadienių "Vuelta a Cuba" dviratininkų lenktynėse Kuboje 47-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė "Cinelli-Endeka-OPD" komandai atstovaujantis Lietuvos dviratininkas Vladimiras Smirnovas.Lietuvos dviratininkas 43 minutes ir 20 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam kanadiečiui Sveinui Tuftui:1. Svein Tuft (Kanada) 44:15:03 2. Pedro Pablo Perez (Kuba) atsiliko 25 sek.
2007-02-26

Vladimiras Smirnovas dviratininkų lenktynėse Kuboje užima 48-ąją vietą

Daugiadienių "Vuelta a Cuba" dviratininkų lenktynių Kuboje dvyliktajame etape priešpaskutinis - 102-as finišavo bei į 48-ąją pozicijoje bendrojoje įskaitoje nukrito "Cinelli-Endeka-OPD" ekipai atstovaujantis Vladimiras Smirnovas.
2007-02-25

V. Smirnovas dviratininkų lenktynėse Kuboje nukrito į 44-ąją vietą

Daugiadienių "Vuelta a Cuba" dviratininkų lenktynių Kuboje devintajame etape etape 90-as finišavo bei į 44-ąją poziciją iš 40-osios bendrojoje įskaitoje nukrito "Cinelli-Endeka-OPD" ekipai atstovaujantis Vladimiras Smirnovas. 140 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 3 minutes bei 41 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui Anthony Brea iš Venesuelos:1. Anthony Brea (Venesuela)                   3 val.
2007-02-23

V. Smirnovas dviratininkų lenktynėse Kuboje nukrito į 40-ąją poziciją

Daugiadienių "Vuelta a Cuba" dviratininkų lenktynių Kuboje aštuntajame etape 52-as finišavo bei į 40-ąja vietą iš 26-osios bendrojoje įskaitoje nukrito "Cinelli-Endeka-OPD" ekipai atstovaujantis Vladimiras Smirnovas. Antradienį 159 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 20 minučių bei 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui meksikiečiui Jesusui Zaratei.