vladimir karpets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimir karpets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimir karpets“.

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

Tour de France VII-ame etape keičiasi lyderiai

Šeštadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė VII-ąjį etapą – Bourg-en-Bresse – Le Grand-Bornand (197,5 km). Šiame, pirmajame Alpių kalnų, etape artėjant prie finišo (183-tas km), dviratininkams teko įveikti kalnų perėją La Colombiere (1.618 m). Šioje kalnų distancijoje viskas apsivertė aukšyn kojomis. Buvusio lyderio – F. Cancellara – neliko net dešimtuke. Nuotrauka iš www.
2007-07-14

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Tour de France IV etapas - lyderis nepasikeitė

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų IV-ame etape Villers-Cotterêts – Joigny. Realus startas -  13 val. 00 min. (Londono laiku). Šiame etape dviratininkai pravažiavo 4 departamentus ir įveikė 193 km distanciją.
2007-07-11

Tour de France pirmąjį etapą laimėjo Robbie Mc Ewenas

Sekmadienį tęsėsi Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik pirmasis etapas, kuriame divratininkų grupei teko įveikti 203 km, važiuojant iš Londono į Canterbury.Nepaisant kelių dviratininkų pabėgimo, grupė finišavo kartu. Finiše greičiausias buvo ir etapą laimėjo australas Robbie Mc Eweans (Predictor). Antras buvo Th. Hushovdas iš (CA), o trečias T. Boonenas (QSI). Tomas Vaitkus (Discovery channel) finišavo 10-asir bendroje įskaitoje užima 30-ą poziciją.
2007-07-08

Tour de France prologas: Tomas Vaitkus 29-as

Šiandien 16val. (17val. Lietuvos laiku) Londone buvo duotas startas Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik baigėsi prologo etapas Londone.Varžybose dalyvauja ir Lietuvos dviratininkas Tomas Vaitkus (komanda - Discovery channel). Jo marškinėlių Nr. 119. Nuo nugalėtojo šveicaro Fabieno Cancelarra (SUI CSC), įveikusio distanciją per 8 min. ir 50 sek., jis atsiliko 54 sek. ir buvo 29-as.F. Cancellara nuotrauka iš www.