vladas moldoveanu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladas moldoveanu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladas moldoveanu“.

Ispanai varžovus triuškina vidutiniškai 39 taškų skirtumu

Europos krepšinio čempionate dar vienų varžovų nepasigailėjo favoritai ispanai. Jie pirmadienį 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sutrypė šeimininkus rumunus. Prieš tai Ispanijos rinktinė 39 taškų skirtumu suminė juodkalniečius ir 37 čekus. Ispanai rungtynes pradėjo 5:0, bet atsipalaidavo ir 5-ąją minutę rezultatas tapo lygus (11:11). Ispanijos rinktinė antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 13:0 bei atitrūko (38:24). Ispanai po pertraukos triuškino varžovus.
2017-09-04

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Pirmoji pergalė – šeimininkus įveikusių čekų sąskaitoje

Europos krepšinio čempionatą pergale pradėjo Čekijos rinktinė. Ji Kluže-Napokoje 83:68 (21:22, 19:16, 22:9, 21:21) nugalėjo šeimininkę Rumunijos komandą. Nors čekai rungtynes pradėjo 15:9, tada pralaimėjo atkarpą 0:8 (15:17). Čekijos rinktinės pranašumas išryškėjo trečiojo ketvirčio pradžioje. Svečiai įgijo dviženklę persvarą (50:38). 37-ąją minutę komandas skyrė 20 taškų (77:57). Abi rinktinės puikiai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė 43 procentai rumunų (9/21) ir 41 (9/22) čekų tritaškių.
2017-09-01

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.