vitoldas dzikevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitoldas dzikevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitoldas dzikevičius“.

V. Dzikevičius pranoko taekvondo žvaigždę

Vokietijoje vykusiame tarptautiniame taekvondo turnyre „German Open 2010“ Lietuvos atstovas Vitoldas Dzikevičius iškovojo istorinę pergalę – Vilniaus sporto klubo „Tornado“ narys nugalėjo pasaulio supertaurės savininką britą Aaroną Cooką. Didžiosios Britanijos atletas lapkričio mėnesį pasaulio taekvondo profesionalų supertaurės svorio kategorijos iki 80 kg finalinėje kovoje nokautu nugalėjo dukart olimpinį ir penkiskart pasaulio čempioną amerikietį Stiveną Lopezą.
2010-03-15

Taekvondo kovotojui iš Lietuvos – bronza

Varšuvoje (Lenkija) vykusio Europos taekvondo sąjungos (ETU) turnyro „Polish Open 2009“ vyrų svorio kategorijoje iki 80 kg Lietuvos atstovas Vitoldas Dzikevičius iškovojo bronzos medalį. Aštuntfinalyje mūsų šalies sportininkas 7:0 nugalėjo lenką Lubomirą Massakowskį, ketvirtfinalyje 2:0 įveikė kitą Lenkijos atstovą Kamilą Kolodziejczyką.
2009-09-21

Lietuvis nuskynė taekvondo turnyro bronzą

Švedijoje vykusiame tarptautiniame A klasės (aukščiausio sportinio meistriškumo) taekvondo turnyre „Trelleborg Open“ Vilniaus sporto klubo „Tornado“ atstovas Vitoldas Dzikevičius pelnė bronzos medalį. Ši pergalė - pirmoji tarp vyrų tokio aukšto meistriškumo lygio čempionate per pastaruosius 10 metų. Trenerio Žymanto Bražiūno auklėtinis šešioliktfinalyje nugalėjo sportininką iš Belgijos, aštuntfinalyje - norvegą, o ketvirtfinalyje įveikė Švedijos atstovą.