Vokietijoje vykusiame tarptautiniame taekvondo turnyre „German Open 2010“ Lietuvos atstovas Vitoldas Dzikevičius iškovojo istorinę pergalę – Vilniaus sporto klubo „Tornado“ narys nugalėjo pasaulio supertaurės savininką britą Aaroną Cooką.

Didžiosios Britanijos atletas lapkričio mėnesį pasaulio taekvondo profesionalų supertaurės svorio kategorijos iki 80 kg finalinėje kovoje nokautu nugalėjo dukart olimpinį ir penkiskart pasaulio čempioną amerikietį Stiveną Lopezą.

Burtai lėmė, kad V. Dzikevičius su A. Cooku susitiko jau pirmojoje kovoje. Per pratęsimą Lietuvos sportininkas pirmasis pelnė tašką ir iškovojo pergalę.

V. Dzikevičius tapo pirmuoju sportininku, nugalėjusiu A. Cooką po jo pergalės profesionalų supertaurės varžybose.

Kitoje kovoje V. Dzikevičius nugalėjo Kroatijos atstovą, tačiau kovos metu patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti pasirodymo turnyre.