vitalijus subačius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus subačius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus subačius“.

Bokso čempionate – lietuvių pergalės

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 91 kg aštuntfinalyje antradienį Lietuvos atstovas Vitalijus Subačius 16:4 nugalėjo 22-ejų metų argentinietį Maximiliano Sosą. 30-metis kaunietis ketvirtfinalyje trečiadienį kovos su 22-ejų metų ukrainiečiu Aleksandru Usyku. Svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalyje lietuvis Egidijus Kavaliauskas 10:6 įveikė 19-metį čeką Zdeneką Chladeką.
2009-09-09

Lietuvių boksininkai patyrė nesėkmes

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 57 kg antrajame rate - šešioliktfinalyje - sekmadienį 22 metų Lietuvos atstovas Gytis Vaitkus 3:12 pralaimėjo 21 metų armėnui Azatui Hovhanisianui.
2009-09-06

V. Milevskis nusileido Kinijos boksininkui

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 75 kg antrajame rate - šešioliktfinalyje - šeštadienį Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis 9:10 nusileido 24 metų kinui Džangui Dziantingui (Zhang Jianting). 25 metų mūsų šalies boksininkas po dviejų raundų pirmavo 7:5, tačiau trečiąjį raundą pralaimėjo 2:5 ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą.
2009-09-06

G. Vaitkus startavo pergale

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 57 kg pirmajame rate ketvirtadienį lietuvis Gytis Vaitkus 11:9 įveikė Prancūzijos atstovą Hišamą Ziuti (Hicham Ziouti). Antrajame rate - šešioliktfinalyje - sekmadienį G. Vaitkus kovos su armėnu Azatu Hovhanisianu. Kaip jau skelbta, svorio kategorijoje iki 69 kg pirmajame rate taip pat ketvirtadienį Lietuvos atstovas Janas Romanovskis nugalėjo čeką Martiną Svobodą.
2009-09-03

Boksininkas D. Šemiotas pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį!

Lietuvos boksininkas Daugirdas Šemiotas (svorio kategorija iki 81 kg) pateko į Liverpulyje (Anglija) vykstančio 38-ojo Europos čempionato ketvirtfinalį. 25-erių metų kauniečio ir Švedijos atstovo Babakaro Kamaros dvikova baigėsi lygiosiomis 3:3, tačiau pagal „mažuosius“ taškus pergalė atiteko lietuviui. D. Šemiotas ketvirtfinalyje kovos su vokiečiu Renė Krauze.
2008-11-10

Lietuvos boksininkai - Baltijos šalių čempionato nugalėtojai

Baltijos šalių olimpinio bokso čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos komanda. Mūsiškiai nugalėjo estus 5:3, o mačas su latviais baigėsi lygiosiomis 4:4. Latvijos boksininkai nugalėjo estus 6:2. Lietuvos ir Latvijos komandos surinko po lygiai taškų, tačiau tarpusavio mače, kuris baigėsi lygiosiomis, lietuviai dvi kovas laimėjo aiškia persvara, todėl Lietuvos komandai buvo įteikta 10 tūkst. litų kainavusi pereinamoji taurė.
2008-09-30

Kovą dėl kelialapių į Pekino olimpiadą tęsia du Lietuvos boksininkai

Graikijos sostinėje vykstančiame 2008 metų Pekino vasaros olimpinių žaidynių antrajame Europos zonos atrankos bokso turnyre trečiąją varžybų dieną - trečiadienį - pergales iškovojo iš kovą dėl kelialapių į Kinijos sostinę tęsia du Lietuvos atstovai - Egidijus Kavaliauskas ir Jaroslavas Jakšto.
2008-04-10

Kovą dėl kelialapių į Pekino olimpiados bokso turnyrą tęsia keturi Lietuvos atstovai

Graikijos sostinėje vykstančiame 2008metų Pekino vasaros olimpinių žaidynių antrajame Europos zonos atrankos bokso turnyre antrąją varžybų dieną - antradienį - pergales iškovojo iš kovą dėl kelialapių į Kinijos sostinę tęsia keturi Lietuvos atstovai. Jau antrąją pergalę iškovojo Egidijus Kavaliauskas. Jis svorio kategorijos iki 64 kg (17 dalyvių) aštuntfinalyje 19:3 nugalėjo Moldovos boksininką Anatolijų Andrejevą.
2008-04-09

Olimpiados atrankos bokso turnyre - dar dviejų lietuvių pergalės

Dar du lietuviai antradienį iškovojo pergales Italijoje vykstančio 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyro aštuntfinalyje. Svorio kategorijoje iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17:9 nugalėjo baltarusį Aslanbeką Kozajevą ir trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks su kroatu Borisu Kataliničiumi, kuris 10:5 įveikė čeką Zdeneką Chladeką.
2008-02-27

Italijoje prasidėjo olimpinis bokso atrankos turnyras

Pirmadienį Italijoje prasidėjo Pekino olimpiados Europos zonos bokso atrankos turnyras, kuriame dalyvauja ir devyni Lietuvos atstovai. Pergalingai kovas Italijoje pradėjo du iš trijų pirmadienį į ringą iškopusių lietuvių. Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 64 kg) pirmoje kovoje 23:5 nugalėjo suomį Jussį Koivulą ir aštuntfinalyje susitiks su Aslanbeku Kozajevu iš Baltarusijos, kuris pirmoje turnyro kovoje 30:14 nugalėjo belgą Michelį Garcią.