vitalijus solovjovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus solovjovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus solovjovas“.

Olimpiados atrankos bokso turnyre - dar dviejų lietuvių pergalės

Dar du lietuviai antradienį iškovojo pergales Italijoje vykstančio 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyro aštuntfinalyje. Svorio kategorijoje iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17:9 nugalėjo baltarusį Aslanbeką Kozajevą ir trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks su kroatu Borisu Kataliničiumi, kuris 10:5 įveikė čeką Zdeneką Chladeką.
2008-02-27

J. Jakšto - olimpiados atrankos turnyro ketvirtfinalyje

Pergalingai 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyrą Italijos antradienį pradėjo ir Jaroslavas Jakšto. Svorio kategorijos virš 91 kg (24 dalyviai) aštuntfinalyje Lietuvos boksininkas 17:9 nugalėjo vengrą Czabą Kurtuczą. Trečiadienį ketvirtfinalyje J. Jakšto varžovu bus Airijos boksininkas Catahalas McMonagele`as, aštuntfinalyje jau pirmajame raunde nokautavęs slovėną Renato Kovačą.
2008-02-26

Lietuvos boksininkas žengė pirmą žingsnį link olimpiados

Pergalingai 2000 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyrą Italijos antradienį pradėjo Vitalijus Solovjovas.Svorio kategorijos iki 54 kg (20 dalyvių) aštuntfinalyje Lietuvos boksininkas 27:17 nugalėjo Izraelio boksininką Peterį Moyshenzoną.Trečiadienį V. Solovjovo varžovu ketvirtfinalyje bus Moldovos boksininkas Viačeslavas Gojanas, aštuntfinalyje 20:12 įveikęs vengrą Davidą Oltvanyį.
2008-02-26

Lietuvos jaunieji boksininkai tarptautiniame mače nusileido italams

Europos jaunimo (iki 19 metų) bokso čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė sekmadienį Italijoje tarptautiniame mače 6:8 (kovojo septyni boksininkai) nusileido šios šalies bendraamžiams.Pergales lietuviams iškovojo Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Darius Šcesnovičius (81 kg), o Vitalijus Solovjovas (54 kg) ir Kęstutis Antanavičius (64 kg) kovas baigė lygiosiomis.
2007-06-18

Tarptautiniame jaunimo bokso turnyre Vokietijoje į finalą iškopė tik P. Kasiulevičius

12-ą kartą Vokietijoje surengtame tarptautinime jaunimo (iki 19 metų) bokso turnyre "Brandenburg Cup" į finalą pateko vienas Lietuvos atstovas.Šeštadienį pusfinalyje Paulius Kasiulevičius (svorio kategorija iki 91 kg) aiškia persvara trečiajame raunde nugalėjo vokietį Nilsą Griwenką.Lietuvos boksininko varžovu finale bus kitas Vokietijos atstovas Vahagnas Sahayanas, pusfinalyje 21:16 įveikęs kanadietį Simoną Keaną.
2007-05-27

Lietuvių boksininkų sėkmė turnyre Vokietijoje

12-ą kartą Vokietijoje prasidėjusiame tarptautinime jaunimo (iki 19 metų) bokso turnyre "Brandenburg Cup" ketvirtadienį pergales iškovojo abu į ringą iškopę Lietuvos atstovai.Vitalijus Solovjovas (svorio kategorija iki 51 kg) ketvirtfinalio kovoje 37:23 įveikė rusą Konstantiną Belovą, o pusfinalyje jo varžovu bus kanadietis Kenny Lanny.
2007-05-25

Algirdo Šociko bokso turnyro nugalėtojais tapo du lietuviai

Du Lietuvos boksininkai iš šešių iškopusių į finalą tapo Kaune pasibaigusio tarptautinio XI-ojo Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais. Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 60 kg) šeštadienį finale 17:5 nugalėjo baltarusį Vitalijų Jagnešiką, o Vitalijus Subačius (91 kg) 23:8 sutriuškino kitą Baltarusijos boksininką Vitalijų Zujevą.
2007-05-13

Paaiškėjo Lietuvos vyrų bokso pirmenybių nugalėtojai

Šeštadienį Panevėžyje baigėsi Lietuvos vyrų bokso čempionatas, kurio aukso medalius atskirose svorio kategorijose iškovojo:48 kg Marius Vyšniauskas - Lukas Kniukšta 34:2351 kg Edgaras Isajevas - Ruslanas Jefremovas RSC Round 254 kg Vitalijus Solovjovas - Pavelas Skaiva 21:1657 kg Aurimas Naudžius - Jurijus Počiavalovas 37:1664 kg Jan Romanovkij - Kęstutis Antanavičius 24:1469 kg Romanas Skerlo - Ernestas Dapkus 20:1275 kg Donatas Bondorovas - Vladimir Milevskij 25:781 kg Daugirdas Šemiotas - Don...