vitalijus rumiancevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus rumiancevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus rumiancevas“.

Pasaulio čempionato auksas – Prancūzijos kalnų slidininkui J. B. Grange, V. Rumiancevas liko 45–as

Vokietijoje vykusio 41–ojo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų slalomo rungtį sekmadienį laimėjo prancūzas Jeanas–Baptiste'as Grange'as – 1 min. 41,72 sek. 26–erių metų Prancūzijos kalnų slidininkas 2007 metų planetos pirmenybėse Švedijoje šioje rungtyje buvo trečias. Antrąją vietą užėmė švedas Jensas Byggmarkas. Jis nugalėtojui pralaimėjo 0,43 sek. Bronzos apdovanojimą pelnė italas Manfredas Moelggas, kuris nugalėtojui pralaimėjo 0,61 sek.
2011-02-20

V. Rumiancevas slalomo rungtyje finišo nepasiekė

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų kalnų slidinėjimo slalomo varžybų pirmajame nusileidime šeštadienį 24-erių metų Lietuvos atstovas Vitalijus Rumiancevas finišo nepasiekė. Iš 101 startavusio slidininko klasifikuoti 54. Lyderiu tapo Džulianas Radzolis (Giuliano Razzoli), trasą įveikęs per 47,79 sek. Varžybų prizininkai paaiškės po taip pat šeštadienį vyksiančio antrojo nusileidimo. Didžiojo slalomo varžybose V. Rumiancevas užėmė 59-ąją vietą.
2010-02-28

Vitalijus Rumiancevas Vankuveryje savo tikslą įvykdė ir pateko į 60-uką

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų didžiojo slalomo rungtyje 24-erių metų Lietuvos atstovas Vitalijus Rumiancevas užėmė 59-ąją vietą. Iš 101 dalyvio klasifikuotas 81. Olimpinį aukso medalį iškovojo pasaulio čempionas 23 metų šveicaras Carlo Janka – 2 min. 37,83 sek. Antrosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis Lietuvos kalnų slidininkas nugalėtojui pralaimėjo 18,96 sek. Po pirmojo nusileidimo V. Rumiancevas tarp 89 klasifikuotų sportininkų buvo 68-as (+10 sek.
2010-02-24

Vitalijus Rumiancevas Vokietijoje – 17-tas

Vankuverio žiemos olimpinėms žaidynėms besirengiantis Lietuvos kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas tarptautinėse varžybose Vokietijoje šeštadienį slalomo rungtyje, kurioje dalyvavo 87 sportininkai, užėmė 17-ąją vietą. Nugalėjo 21 metų gruzinas Jasonas Abramašvilis - 1 min. 16,66 sek. 24 metų mūsų šalies kalnų slidininkas nugalėtojui pralaimėjo 3,87 sek. Iš viso klasifikuoti 56 kalnų slidininkai.
2010-02-07

Kalnų slidininkas V. Rumiancevas Čekijoje - devintas

Vankuverio žiemos olimpinėms žaidynėms besirengiantis Lietuvos kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas tarptautinėse varžybose Čekijoje didžiojo slalomo rungtyje, kurioje dalyvavo 84 sportininkai, užėmė devintąją vietą. Nugalėjo čekas Adamas Zika - 2 min. 0,19 sek. 24 metų mūsų šalies kalnų slidininkas nugalėtojui pralaimėjo 7,67 sek. Iš viso klasifikuoti 48 kalnų slidininkai.
2010-01-25

Lietuvis slalomo rungtyje – 17-tas

Vankuverio žiemos olimpinėms žaidynėms besirengiantis Lietuvos kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas tarptautinėse varžybose Slovakijoje didžiojo slalomo rungtyje tarp 95 dalyvių buvo 17-as. Nugalėjo slovakas Jaroslavas Babusiakas - 1 min. 33,49 sek. 24 metų mūsų šalies kalnų slidininkas nugalėtojui pralaimėjo 3,9 sek. Iš viso klasifikuoti 76 kalnų slidininkai. Kitose varžybose Slovakijoje V. Rumiancevas slalomo ir didžiojo slalomo varžybų nebaigė.
2010-01-22

Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis

Po to, kai Lietuvos futbolininkai pralaimėjo Farerų salų komandai, o krepšininkai Europos čempionate patyrė visišką fiasko ir, įveikę tik bulgarus, užėmė vos 12-tą vietą, imta kalbėti apie visos šalies sporto nuosmukį. Bet ar iš tiesų jis yra? LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas atkreipia dėmesį į tai, kad mūsų šalyje vis dar yra pakankamai kitų sporto šakų, kuriose lietuviai džiugina savo rezultatais: „Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis ir futbolas.
2009-09-23

Sumažėjo kandidatų į žiemos olimpinę rinktinę

Ketvirtadienį įvykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas informavo, kad Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės pirmajame ir antrajame sąrašuose liko aštuoni sportininkai.
2009-05-21

Vankuveris rengiasi žiemos olimpiadai

2010 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Vankuveryje (Kanada) tris dienas vyko plenarinės sesijos. Jose Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) atstovai ir Vankuverio žaidynių organizacinio komiteto darbuotojai supažindino, kaip vyksta pasirengimas, aprodė sporto bazes ir kitus olimpinius objektus. Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) Vankuveryje atstovavo Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė ir Ijolė Domarkienė.