vitalij kozlov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalij kozlov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalij kozlov“.

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.