vita žilinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vita žilinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vita žilinskaitė“.

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės po garbingos kovos nusileido „Utenos“ ekipai

Puikiai kovojusios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės vis tik patyrė nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Nugalėtojų titulą ginančios Algirdo Paulausko auklėtinės tris kėlinius lygiai kovojo su „Utenos“ komanda ir tik paskutiniame ketvirtyje 77:83 (20:20, 24:25, 14:18, 19:20) turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Vilniaus komandai tai buvo 11 nesėkmė per 20 rungtynių, o uteniškės iškovojo 20 pergalę šiame LMKL sezone.
2015-01-27

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkė Vita Žilinskaitė: esame jauna, bet ambicinga komanda

Krepšininkė Vita Žilinskaitė į Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandą sugrįžo po dvejų metų pertraukos praleistos Utenoje, tačiau čia surado tik vieną su ja kartu pirmame sezone rungtyniavusią žaidėją – Eglę Šniokaitę. Kitos komandos draugės buvo naujos, naujas ir trenerių štabas bei dalis personalo. Tačiau 21-erių metų mergina džiaugiasi sugrįžusi į sostinę, teigiama pranešime spaudai.
2014-10-09

Vilniaus universiteto komandos lyderė V. Žilinskaitė: mano prioritetas visuomet buvo mokslai

Vilniaus universiteto merginų krepšinio komanda šventė pirmąją pergalę LSKL čempionate, jos po pratęsimo namuose įveikė Kauno technologijos universiteto krepšininkes. Po rungtynių pakalbinome naudingiausią Vilniaus universiteto krepšinio komandos krepšininkę Vitą Žilinskaitę, kuri surinko net 47 naudingumo balus.
2013-11-13

Jaunutės Europos čempionate žais dėl 11 vietos

Italijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionato pusfinalyje dėl 9-12 vietų penktadienį Lietuvos rinktinė 51:59 (21:17, 7:22, 13:10, 10:10) pralaimėjo Suomijos krepšininkėms. Mūsų šalies komandoje, kurią treniruoja Živilė Mikalauskaitė, pasižymėjo Vita Žilinskaitė. Jos sąskaitoje - 18 taškų, 17 atkovotų kamuolių ir 4 blokuoti metimai.
2009-08-07

Lietuvos jaunutes sutriuškino ir graikės

Italijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionato paskutinėse antrojo etapo rungtynėse F grupėje trečiadienį Lietuvos rinktinė 37:65 (11:20, 12:10, 8:19, 6:16) pralaimėjo Graikijos krepšininkėms ir grupėje liko paskutinė - šešta.
2009-08-05

Jaunutės Europos čempionate nusileido Čekijos krepšininkėms

Italijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės rungtynėse antradienį Lietuvos rinktinė po dramatiškos kovos 61:62 (20:17, 16:12, 12:23, 13:10) nusileido Čekijos krepšininkėms. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, čekės pirmavo 60:56, tačiau Ieva Kazlauskaitė pelnė keturis taškus iš eilės, o likus žaisti 1 min., Vita Žilinskaitė išlygino rezultatą 60:60. Likus 32 sek.
2009-08-04

Lietuvės rusėms pralaimėjo net 52:90

Italijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 52:90 (11:10, 14:29, 18:26, 9:25) pralaimėjo Rusijos krepšininkėms. Mūsų šalies komandai, kurią treniruoja Živilė Mikalauskaitė, 14 taškų pelnė Vita Žilinskaitė (9 atkovoti kamuoliai), 13 - Ieva Kazlauskaitė, 8 - Erika Žurauskaitė. Rusijos ekipoje Ana Chmelevskaja surinko 13 taškų, Ksenija Tichonenko (6 atk. kam.