Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viršilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viršilas“.

D. Viršilas: viskas bus gerai !

Jau Saulelė vėl atkopdama budino svietą Ir žiemos šaltos trūsus pargriaudama juokės. (K.Donelaitis, “Metai") Pavasaris gamtoje, pavasaris širdyje, pavasaris ir mūsų tautos gyvenime. Ar gali maža saujalė žmonių pabudinti likusiuosius tautiečius, ar visiems vienodai šviečia (Saulė) ? Prasideda tikrasis tautinis žmonių pavasaris – prisikėlimas.
Lietuva 2012-03-28

Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionais tapo M. Viršilas ir G. Norgilienė

Nidoje vykusio 11-ojo tarptautinio pusės maratono bėgimo ir Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionato nugalėtojais tapo Mindaugas Viršilas ir Gytė Norgilienė. Vyrų varžybose triumfavęs bėgikas iš Raseinių 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 9 min. 15 sek. Iki šiol aukščiausias jo pasiekimas Nidoje buvo trečioji vieta 2009 metais. Antrąją vietą užėmė pasvalietis Artūras Meška (1 val. 11 min. 47 sek.
2011-09-25

Druskininkų pusmaratonyje liejosi prakaitas ir emocijos

Sekmadienį beveik keturi šimtai dalyvių rungėsi tradiciniame Druskininkų pusmaratonio bėgime. Varžybų nugalėtojai po finišo braukė prakaitą ir džiaugėsi iškovotomis taurėmis. Nepatekusieji į prizininkų gretas taip pat neliūdėjo: už finišo linijos sveikino vienas kitą rankų paspaudimasi, bučiniais, skubėjo įsiamžinti su simboliniais medaliais ir net rado jėgų pokštauti, teigiama pranešime spaudai. Mažojo maratono, 5 kilometrų distancijoje, nepralenkiami buvo sportininkai iš Elektrėnų.