virgilijus alekna tarptautinės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „virgilijus alekna tarptautinės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „virgilijus alekna tarptautinės“.

Virgilijus Alekna Ispanijoje iškovojo pergalę

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "Grand Prix" varžybose Ispanijos sostinėje Madride šeštadienį iškovojo pirmąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 67 m 20 cm. Tai buvo penktosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 62 m 92 cm, trečiuoju - 64 m 13 cm, ketvirtuoju - 63 m 95 cm, o šeštuoju - 65 m 12 cm.
2009-07-05

V. Alekna „Aukso lygos“ varžybose – šeštas

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Aukso lygos“ pirmojo etapo varžybose sekmadienį Berlyne (Vokietija) užėmė šeštąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 64 m 6 cm. Tai buvo trečiosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis ir pasaulio čempionas estas Gerdas Kanteris. Jis penktuoju bandymu diską nusviedė 67 m 88 cm.