vinokurovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vinokurovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vinokurovas“.

R. Navardauskas Londono olimpinėse žaidynėse – 46-as, o G. Bagdonas – 58-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų plento dviračių grupinėse lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovai Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas užėmė atitinkamai 46-ąją ir 58-ąją vietas. Olimpiniu čempionu tapo kazachas Aleksandras Vinokurovas. 38-erių metų Kazachstano dviratininkas 250 km nuvažiavo per 5 val. 45 min. 57 sek.
2012-07-28

A. Vinokurovas baigė dviratininko karjerą

37-erių metų Aleksandras Vinokurovas iš Kazachstano komandos „Astana“ sekmadienį paskelbė, jog baigia dviratininko karjerą. Kazachstano sportininkui prieš savaitę „Tour de France“ lenktynėse lūžo šlaunikaulis. A. Vinokurovas 2003 metais „Tour de France“ lenktynėse užėmė trečiąją vietą, o 2006 metais jis laimėjo „Vuelta a Espana“ lenktynes.