vinicius jr

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vinicius jr“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vinicius jr“.

Hamiltonas reiškė palaikymą rasistiškai užgauliotam Viniciui: „Tai sukelia emocijas, kurias patyriau pats“

Septyniskart „Formulės 1“ čempionas Lewisas Hamiltonas sveikino Madrido „Real“ žaidėją Vinicių Juniorą kaip „neįtikėtinai drąsų“ dėl jo atsako į rasistinius įžeidinėjimus Ispanijoje ir sakė, kad šie incidentai priminė skaudžius prisiminimus iš jo paties karjeros automobilių lenktynėse. Brazilijos rinktinės puolėjas Vinicius Junioras pavadino La Liga ir Ispaniją rasistinėmis, kai socialiniuose tinkluose pasiskundė dėl įžeidinėjimų, kuriuos patyrė iš minios per rungtynes Valensijoje sekmadienį.
2023-05-25

Rasizmo skandalas Ispanijos lygoje: sulaikyti trys asmenys

Ispanijos policija antradienį paskelbė sulaikiusi tris jaunuolius, įtariamus dėl rasistinių užgauliojimų Madrido „Real“ puolėjui Viniciusui Juniorui per savaitgalį įvykusias futbolo rungtynes. Įtariamieji sulaikyti rytiniame Valensijos mieste, kur sekmadienį per „Real“ ir „Valencia“ rungtynes įvyko minėtas incidentas, sakoma policijos pareiškime. 22-ejų brazilas per rezultatu 1:0 „Valencia“ ekipai pralaimėtas rungtynes buvo užsipultas vietos sirgalių.
2023-05-23

Skandalas Ispanijoje: už smūgį į veidą Vinicius buvo išvytas iš aikštės, varžovų sirgaliai skandavo rasistinius žodžius

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Real“ užsidirbo raudoną kortelę bei svečiuose 0:1 pralaimėjo „Valencia“ ekipai. „Valencia“ į priekį išsiveržė 33-ią minutę, kai pasižymėjo Diego Lopezas. Tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms, kilo susistumdymas tarp komandų, o Vinicius Junior už smūgį į veidą buvo nubaustas raudona kortele. Nors prieš tai Vinicius buvo griebiamas už kaklo, tačiau „Valencia“ žaidėjas bausmės išvengė.