VILVI MEMEL BLUE

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „VILVI MEMEL BLUE“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „VILVI MEMEL BLUE“.
REKLAMA
Vištienos sparneliai su pelėsinio sūrio padažu: tokių gardžių dar neragavote  Vištienos sparneliai su pelėsinio sūrio padažu: tokių gardžių dar neragavote

Vištienos sparneliai su pelėsinio sūrio padažu: tokių gardžių dar neragavote

Naminiai vištienos sparneliai ir skaniausias padažas su pelėsiniu VILVI Memel blue sūriu. Šis tandemas sužadins visus skonio receptorius! Žemiau rasite tobulo padažo receptą, kurį paprastai ir greitai pasigaminsite namuose. Pelėsinio sūrio padažui Jums reikės: 4 šaukštų Vilkyškių grietinės 1/3 stiklinės Vilkyškių kefyro 2-3 šaukštų smulkinto VILVI Memel blue sūrio su mėlynaisiais pelėsiais saujos smulkintų šviežių krapų bei petražolių Druskos nedėkite neparagavus.
2024-06-02
REKLAMA
Mėgstate paprikas: Išbandykite šį receptą su paprikomis, avinžirniais ir pelėsiniu sūriu  Mėgstate paprikas: Išbandykite šį receptą su paprikomis, avinžirniais ir pelėsiniu sūriu

Mėgstate paprikas: išbandykite šį receptą su paprikomis, avinžirniais ir pelėsiniu sūriu

Dažnai paprikas valgome įdarytas faršu ir ryžiais, tačiau pats laikas paieškoti inspiracijos. Ten, kur truputėlis kumino, avinžirnių, alyvuogių, o dar mėtų ir petražolių – kvepia Artimaisiais Rytais. Įdarui pasirinktas itin maistingas produktas – kinva (kitaip žinomas kaip bolivinė balanda). Atraskite šį išskirtinį skonių derinį! JUMS REIKĖS: 2 vnt. didelių raudonų paprikų 2 vnt.
2024-05-28
Į viršų