Viltė Paulauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Viltė Paulauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Viltė Paulauskaitė“.

Lietuvos badmintono čempionate – įspūdingas Viltės Paulauskaitės pasirodymas

„Tikiu, kad titulai tik atskleidė kasdienį sunkų darbą treniruotėse“, – atvirai sakė Viltė Paulauskaitė, iškovojusi net tris titulus Lietuvos badmintono suaugusiųjų asmeniniame čempionate. Vasario 2-4 dienomis LSC sporto komplekse „Druskininkai“ vykusiose pirmenybėse Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinė iškovojo moterų vienetų čempionės titulą, kartu su Monika Sukackaite triumfavo moterų dvejetų varžybose, su Povilu Bartušiu laimėjo mišraus dvejetų finalą.
2024-02-07

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – badmintonininkės Paulauskaitės bronza

Banska Bistricoje (Slovakija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje trečiadienį Lietuvos medalių sąskaita pasipildė bronza. Ant apdovanojimų pakylos lips badmintonininkė Viltė Paulauskaitė. Trečiadienį aštuntfinalyje lietuvė po atkaklios kovos 21:19, 21:17 palaužė kroatę Jeleną Buchberger, ketvirtfinalyje V. Paulauskaitė 16:25, 25:23, 21:19 nugalėjo lenkę Mają Janko ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.