vilpra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilpra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilpra“.

Ignas Vėgėlė tyrimą dėl „Vilpros“ vadina užsakytu: „Šitas tyrimas yra pritemptas“

Kandidatui į prezidentus Ignui Vėgėlei – nemalonumai dėl šeimos verslo. Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“ skelbia, kad Vėgėlės šeimos valdoma „Vilpra“ galimai apeidinėjo sankcijas. Prisidengdama milijoninės vertės eksportu į Kirgiziją, įmonė kondicionierius esą galėjo tiekti Baltarusijai. Jau vykstant karui, „Vilpra“ produkcijos į Kirgiziją eksportavo už milijoną eurų. Pats Ignas Vėgėlė tyrimą vadina pritemptu ir kondicionierių eksportą lygina su braškių pardavimu turguje.

Nausėda apie Vėgėlės šeimos verslui mestus kaltinimus: „Priekaištai, kaltinimai ir įtarimai – yra“

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad šalies vadovo posto siekiantis advokatas Ignas Vėgėlė turėtų pats paaiškinti situaciją dėl mestų įtarimų jo šeimos valdomai įmonei „Vilpra“. „Man būtų tikrai nekorektiška komentuoti kitų kandidatų situaciją. Aš manau, kad per ateinančias savaites bus galima išsiaiškinti šias aplinkybes. Priekaištai, kaltinimai ir įtarimai – yra. Dabar paties kandidato, turbūt, prievolė yra paneigti šiuos įtarimus, pasakyti, kad jie yra neteisingi.

Ignas Vėgėlė apie veiklos įtaką šeimai: „Ypatingai sudėtinga vyresniems vaikams“

Nors teisininkas Ignas Vėgėlė oficialiai dar nepaskelbė apie dalyvavimą prezidento rinkimuose, jis – vienas apklausų favoritų. Į aktyvią politiką įsitraukęs teisės profesorius sulaukia nemažai kritikos dėl kai kurių savo pasisakymų, o tai esą paliečia ir jo šeimą. Apie tai buvęs advokatų tarybos pirmininkas kalbėjo naujienų portalo tv3.lt laidoje „33 min. su Artūru Anužiu“. Ignas Vėgėlė su žmona Lina augina 3 vaikus.

Kur pasuks Vėgėlė? Pripažįsta darantis veiksmus, bet viskas ne taip paprasta

Lietuvos politines partijas supurtė čekučių skandalas, kuris palietė kone visas politines partijas, todėl atsiranda niša naujiems politikos veikėjams. Vienas įdomiausių klausimų – kur pasuks advokatas Ignas Vėgėlė, kurį potencialiai galėtų dominti dveji rinkimai: prezidento – gegužės mėnesį ir Seimo – spalio mėnesį. Parlamento rinkimai gali dominti dėl to, jog Seime atramos neturintis prezidentas nėra labai stiprus.

Šildymą namuose galima reguliuoti ir mobiliuoju telefonu

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ ir šildymo sistemų ekspertė „Vilpra“ pranešė sukūrusios sistemą, kuri leidžia nuotoliniu būdu valdyti patalpų ar vandens temperatūrą bei reguliuoti šildymo sistemos nustatymus. Tai pirmoji sistema rinkoje, kuri pasižymi pilna ryšio įrenginių integracija, kuomet šildymą galima reguliuoti mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu, teigiama pranešime.
2009-10-20

Nenori pasiduoti sunkmečiui

Paroda „Resta 2009“ iliustruoja statybų verslo padėtį Lietuvoje Prieš 16 metų pradėta rengti paroda išlieka didžiausiu statybos verslo forumu Baltijos šalyse, tačiau savo apimtimi ir dalyvių skaičiumi ji žengtelėjo porą metų atgal. Šiemet dalyvių skaičius sumažėjo maždaug penktadaliu. Dalyviai atsiliepė į parodos organizatorių raginimus taupyti – sumažėjo ir ekspozicijų plotai.
2009-04-20
Į viršų