vilniaus žalgiris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“.

Moterų A lygos čempionato starte – žalgiriečių pergalė 21:0

Pirmose Lietuvos „Topo centras Euronics“ moterų A lygos čempionato rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU atakų cunamis nušlavė Joniškio „Saned“ ekipą 21:0. Sekmadienį BFA arenoje vykusiose sezono atidarymo rungtynėse žalgirietės įmušė net 21 įvartį ir pagerino komandinį rezultatyvumo rekordą. Iki šiol rezultatyviausiose rungtynėse A lygoje MFA „Žalgiris“-MRU komanda buvo pasižymėjusi 12 kartų.
Prieš 7 val.

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

Vilniaus „Žalgirio“ saugų grandį papildė 25 metų švedas

Vilniaus „Žalgirio“ komandos gretas papildė legionierius iš Švedijos – į Vilnių atvyko Jake‘as Larssonas. 25 metų universalus žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijose, o savo karjerą iki šiol praleido gimtojoje šalyje. Futbolininko kelią J. Larssonas pradėjo „Karlslund“ IF komandoje, o nuo 2019 iki 2023 m. žaidė „Örebro“ SK klube. Pastarojoje ekipoje J. Larssonas sužaidė 129 rungtynes, iš jų 70 – aukščiausioje lygoje.
2024-03-15

„Žalgiris“ ir toliau žengia užtikrintai – išvykoje sutriuškino Gargdžų futbolininkus

„TOPsport A lygoje“ buvo užfiksuotas pirmasis triuškinamas rezultatas – puikią pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. 3-iajame ture vicečempionai svečiuose 4:1 (2:1) patiesė Gargždų „Bangą“. Sostinės ekipa viso mačo metu rezgė gražias atakas ir 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Paulius Golubickas atmetė kamuolį Liviu Antaliui ir rumunas jį suklaidinęs varžovą nukreipė į vartus. Po 9 minučių „Banga“ suklydo savo aikštės ir tuo pasinaudojo varžovams klaidos neatleidęs Adama Fofana.
2024-03-13

Vilniaus „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ dvikova sumušė šio sezono rezultatyvumo rekordą

„TOPsport A lygos“ 2-ojo turo atomazgoje sirgaliai išvydo įspūdingą akistatą tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Po itin atkaklios ir permainingos kovos komandos pasidalino po tašką – 3:3 (2:1). Marijampoliečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. 12-ąją minutę Artiomas Fiodorovas pasinaudojo neužtikrintu „Žalgirio“ vidurio gynėjų žaidimu ir stipriu smūgiu pelnė pirmą įvartį.
2024-03-10

Sezoną įvarčiu pradėjęs Ovidijus Verbickas: „Naujokams jaudulys tikrai atsiliepė“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Ovidijus Verbickas po oficialaus sezono starto kalbėjo apie pirmųjų rungtynių jaudulį. Žalgiriečiai pirmose „Topsport A lygos“ rungtynėse 1:0 svečiuose pranoko Alytaus „Dainavą“. Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė O. Verbickas. „Sveikinimai aistruoliams. Pirmosios rungtynės, ir toks palaikymas… Nėra lengva, startas, didelis komandų noras. Daugiau kontroliavome kamuolį, kūrėme, bet varžovas pasirinko savo taktiką.
2024-03-04

„Žalgirio“ pergalę A lygos starte nulėmė kapitono įvartis

„TOPsport A lygos“ 1-ojo turo sekmadienio kovos Marijampolėje prasidėjo Alytaus „Dainavos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ susitikimu. Solidžiau pirmame kėlinyje atrodę vilniečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0). Pačioje mačo pradžioje į priekį buvo pabėgęs Davoras Rakičius, visgi, Younnas Zohory puolėjo bandymą smūgiuoti spėjo nuslopinti.
2024-03-03

Vienas geriausių Lietuvos futbolininkų palieka „Žalgirį“ – karjerą tęs užsienyje

Keturis sezonus „Žalgiriui“ atstovavęs Edvinas Gertmonas palieka Vilnių ir karjerą pratęs užsienio klube. 27 metų vartininkas praėjusių metų pradžioje pratęsė sutartį su „Žalgiriu“. Klubas ir žaidėjas turėjo žodinį susitarimą, jog gali leisti futbolininkui išvykti į užsienį, jei tokia galimybė atsirastų. Į Vilnių E. Gertmonas atvyko 2019 metų vasarą. Pirmuosius du sezonus jis buvo antruoju komandos vartininku, o pastaruosius trejus – pagrindiniu.
2024-02-29

„Žalgirį“ papildė saugas iš Dramblio Kaulo Kranto

Dar vienu „Žalgirio“ naujoku ruošiasi tapti legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto – į Vilnių pagal nuomos sutartį su Saudo Arabijos klubu atvyksta saugas Benas Hassanas Traoré. 24 metų žaidėjas yra rungtyniavęs Portugalijoje, o pastaruosius metus buvo „Al-Hazem“ ekipos narys. Su šia komanda B. Traoré pernai iškovojo teisę žaisti aukščiausioje Saudo Arabijos lygoje, į kurią pastaruoju metu atvyko nemažai futbolo garsenybių.