vilniaus televizijos bokštas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus televizijos bokštas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus televizijos bokštas“.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą  „Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

Ištikimiausi radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojai žino – „PWR“ komanda nebijo avantiūrų ir nuolat leidžiasi į linksmus ir netgi beprotiškus nuotykius. Šį kartą radijo laidų vedėjai savo klausytojus sveikina iš ypatingos vietos – Vilniaus TV bokšto! Apie tai, kaip jiems sekėsi įsikurti, su kokiais iššūkiais susidūrė ir ar vedėjų nekamuoja aukščio baimė pasakoja radijo programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis.
2024-05-06

Laikui bėgant laisvė nepinga

Nuo tada, kai lemtingąją Sausio 13-ąją beginkliai žmonės stojo prieš sovietų tankus ir automatus, prabėgo lygiai 20 metų. Tuomet dėl savo ir savo šalies laisvės daugelis buvo pasiryžę paaukoti gyvybes. O kaip būtų šiandien? Jonui Bezarui ėjo 33-eji. Iš Raudėnų (Šiaulių raj.) į Vilnių apginti Lietuvos laisvės 1991 metų sausio 12-ąją važiavo aštuoniese. Į Joną kelis kartus prie televizijos bokšto kruvinąją sausio 13-osios naktį buvo nutaikytas tanko vamzdis.

Televizijos bokštas toliau deklaruoja optimizmą

Vilniaus televizijos bokštą bankams įkeitusi valstybinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC), startuojant bevielio interneto diegimo, pagal „WiMAX“ technologiją projektui, tikėjosi per metus susirinkti 60 000 klientų. Paskelbti skaičiai byloja, kad prie šios ribos net iš tolo nepriartėta, bet įmonės vadovai lieka optimistais. Ryšių reguliavimo tanyba neseniai paskelbė, kad „WiMAX“ interneto paslaugomis praėjusių metų pabaigoje naudojosi kiek daugiau, nei 8 000 klientų.
2010-03-17

Laisvės gynėjų diena su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija

1991 metų sausio 13 d. Sovietų Sąjungos kariuomenė  užgrobė Vilniaus televizijos bokštą bei  Lietuvos radiją ir televiziją ir ginklu nutraukė tiesiogines Lietuvos radijo ir televizijos transliacijas. Sausio 12-13 dienomis S.Konarskio gatvėje prie LRT pastato dideliame ekrane bus transliuojama speciali programa. Nuo sausio 12d. 18 val. bus deginamas tradicinis laužas.
2010-01-11

Migla aplink bokštą nesisklaido

Valstybės bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC), ką tik netekusi vadovo dėl to, kad ją valdanti Susisiekimo ministerija buvo nepatenkinta verslo plano, diegiant bevielį internetą MEZON, vykdymu, toliau platina optimistinius pranešimus. Tuo tarpu bendrovė „Omnitel“ paneigė gandus, esą ketina pirkti MEZON paslaugą. Pasak „Omnitel“, projektas yra neperspektyvus.
2009-12-21

Vilniaus televizijos bokštas laukia naujo vado

Valstybinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC) netrukus turės naują vadovą. Bendrovė džiaugiasi, kad jai esą gerai sekasi įgyvendinti šimtamilijoninį bevielio interneto diegimo projektą, o ją kontroliuojantis Susisiekimo ministras tvirtina, kad dėl nevykusio verslo plano įgyvendinimo teko pakeisti formaliai savo noru pasitraukusį direktorių Algirdą Vydmontą. Ministras: vadovauta blogai Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis portalui „Balsas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų