Vilniaus rajono TransINVEST

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vilniaus rajono TransINVEST“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vilniaus rajono TransINVEST“.

A lygos debiutantai įspūdingai įveikė „Kauno Žalgirį“, „Džiugas“ mažumoje pranoko alytiškius

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“. Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko. „Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę.
2024-05-02

„TransINVEST“ klubui – palankios žinios dėl dalyvavimo Konferencijų lygos atrankoje

Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas penktadienį sulaukė pozityvių naujienų dėl dalyvavimo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybose. Primename, kad LFF taurės nugalėtojai laimėję įgauna teisę dalyvauti atrankos varžybose, tačiau pernai šį trofėjų laimėjusios Vilniaus rajono komandos situacija ilgą laiką atrodė neaiški, mat klubas neatitiko vienos iš svarbių UEFA nustatytų taisyklių.
2024-04-26

A lygos lentelės dugne esančios ekipos Panevėžyje sužaidė lygiosiomis

Paskutiniame pirmojo rato „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė dvi apatinės čempionato ekipos – „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda. Mačo pradžioje pavojinga situacija kilo prie panevėžiečių vartų, kai po pakelto kampinio atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės smūgiavo Gustas Jaruševičius, bandymą sustabdė Vytautas Černiauskas.
2024-04-21

„TransINVEST“ įsirašė antrąją sezono pergalę

Saulės mieste įvyko atkaklus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame ginklus surėmė FA „Šiauliai“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Donato Vencevičiaus debiutas vyriausiojo trenerio pareigose buvo pergalingas – rezultatu 1:0 (0:0) įveikta Šiaulių miesto komanda. 11-ąją minutę savo vartus gelbėti priverstas buvo Simone Moschino, kuris turėjo atremti tolimą Domanto Šimkaus smūgį, jau kitame epizode to paties futbolininko smūgis skriejo virš vartų.
2024-03-30

„Dainava“ Vilniuje atsidarė pergalių sąskaitą

„TOPsport A lygoje“ pirmąja pergale džiaugėsi Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. 4-ajame ture Sergejaus Kuznecovo kariauna svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą. Mačo startas dainaviečiams susiklostė puikiai: 5-ąją minutę po ukrainičio Artiomo Baftalovskio pakelto kampinio pasižymėjo tautietis Maksymas Maksymenka. Po 10 minučių į greitą ataką nubėgęs A. Baftalovskis pats atidarė asmeninę įvarčių sąskaitą.
2024-03-17

A lygoje „TransINVEST“ klubas debiutavo fantastiška pergale

„TOPsport A lygos“ 1-ajame ture istorine pergale džiaugėsi debiutantas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Permainingame mače Marijampolėje buvo patiesta Kauno rajono „Hegelmann“ komanda – 3:2 (1:1). Pirmame kėlinyje iniciatyva atkarpomis priklausė tai vienai, tai kitai komandai. 17-ąją minutę „TransINVEST“ gretose puikiu tolimu smgiu pasižymėjo debiutantas Ryonosuke Ohori.
2024-03-03

Titulu sezoną pradėjęs „Panevėžio“ treneris: „Per pertrauką buvau labai piktas“

2024-ųjų lietuviško sezono uždanga oficialiai buvo pakelta sekmadienio rungtynėmis dėl TOPsport LFF supertaurės titulo. Mače per pagrindinį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje tiksliau smūgiavo „Panevėžio“ futbolininkai, kurie pranoko būsimus TOPsport A lygos naujokus Vilniaus rajono „TransINVEST“ ir iškovojo antrąjį savo Supertaurės trofėjų komandos istorijoje.
2024-02-26

Artūras Žulpa po 9 metų pertraukos sugrįžta žaisti į Lietuvą

Po devynerių metų pertraukos į Lietuvos A lygą sugrįžta saugas Artūras Žulpa.  33-ejų metų saugo ir gynėjo pozicijoje galintis žaisti vilnietis sudarė vienerių metų sutartį su Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubu.  Buvęs FK „Vilniaus“, „Vėtros“, „Kruojos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ narys pastaruosius devynis sezonus praleido Kazachstane. Jis žaidė „Aktobe“, „Tobol“, „Zhetysu“ klubuose ir trumpam buvo išvykęs į Italijos „Siena“ ekipą.
2024-02-22

Kontrolinėse rungtynėse „TransINVEST“ įveikė „Žalgirį“

„Sportimos“ manieže vykusiose kontrolinėse rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Vilniaus rajono „TransINVEST“ pastarieji triumfavo 2:0. Įvarčius nugalėtojams pelnė Linas Pilibaitis ir Deividas Malžinskas. Nuo pat susitikimo pradžios milžinišką tempą žalgiriečiams pasiūlę „TransINVEST“ futbolininkai kūrė vieną progą po kitos. Pirmą super galimybę turėjo galva smūgiavęs Ričardas Šveikauskas, vėliau juo pasekė ir komandos draugai.