vilniaus rajonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus rajonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus rajonas“.

Smurto proveržis: Vilniaus rajone vyras pakėlė ranką prieš mažametį

Šeštadienio vakarą Vilniaus rajone vyras smurtavo prieš mažametį. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, apie 22.45 val. Nemenčinės seniūnijoje 1988 metais gimęs vyras smurtaudamas sukėlė fizinį skausmą 2012 metais gimusiam berniukui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-07-07

Vilniaus rajone rastas vyro kūnas su šautine žaizda

Vilniaus rajono Nemėžio gyvenvietėje šeštadienį vakare rastas pagyvenusio vyro kūnas su šautine žaizda. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 19 val. namo kieme rastas 1950 metais gimusio vyro kūnas, šautinė žaizda pastebėta galvos srityje. Šalia kūno rastas ir paimtas teisėtai laikytas pistoletas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-07-07

Nelaimė Vilniaus rajone: žuvo nuo namo stogo nukritęs vyras

Vilniaus rajone žuvo nuo namo stogo nukritęs vyras, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 14 val. 26 min. Vilniaus r., Santakos k. vyras (gim. 1944 m.), valydamas savo namo stogą, prarado pusiausvyrą ir nukrito iš keturių metrų aukščio nuo stogo ant žemės, prieš tai galva atsitrenkęs į medinę tvorą. Atvykę GMP darbuotojai, po reanimavimo, konstatavo vyro mirtį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vilniaus pakraštyje – nelegalūs sąvartynai: bausmės griežtėja

Tonos buitinių ir statybinių šiukšlių, plastikas, automobilių dalys – toks vaizdas pasitinka miškingoje vietovėje, Vilniaus rajone. Ir nors aplinkosaugininkai ir Vilniaus rajono savivaldybė žino apie tonas ten išmestų šiukšlių, kai kurių sąvartynų netvarko keliasdešimt metų, esą dėl šiukšlynų pirmiausia turi kreiptis patys žmonės.  Nors nelegalus sąvartynas, įsikūręs Vilniaus rajone, yra šalia kelio, pamiškėje, aplinkosaugininkai jo kažkodėl nemato.

Kazlų Rūdos ir Vilniaus rajonuose dėl kenkėjų užpultų eglynų skelbiama stichinė nelaimė

Kazlų Rūdos ir Vilniaus rajono savivaldybėse dėl žievėgraužio tipografo užpultų eglynų skelbiama stichinė nelaimė, pradedamos taikyti specialiosios apsaugos ir padarinių šalinimo miškuose priemonės. Kaip ketvirtadienį pranešė Aplinkos ministerija, minėtų savivaldybių teritorijose dėl kenkėjo pažeidimų išdžiūvusių ir džiūstančių eglynų tūris sudaro atitinkamai 31,4 tūkst. ir 25,3 tūkst. kubinių metrų ir viršija stichinės nelaimės ribą.

Gyventojai pasipiktinę: kultūros paveldu paskelbtą ežerą Vilniaus rajone privatizavo verslininkas

Vilniaus rajone, Rukainių seniūnijoje, šalia vaizdingo Kūlių tvenkinio gyventojai džiaugėsi ramia gamtos idile. Tačiau vieną dieną viskas baigėsi, nes tvenkinys buvo privatizuotas.  Daugiau apie tai – TV3 laidoje „Top 3“. Po įvykusios Kūlių tvenkinio privatizacijos, prasidėjo kiti, anot gyventojų, prieš juos specialiai nukreipti, baisūs dalykai – atsirado draudimai maudytis, žvejoti ir vaikščioti.

Vilniaus rajone nušvilpė prabangius tinklaraštininko automobilius: vienu toli nenuvažiavo, vagims „Porsche“ sugedo vos pajudėjus

Vilniaus rajone vagys pavogė brangius automobilius, vienas jų vėliau buvo surastas numestas pakelėje, nes jam sustojo variklis. Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ankstų ketvirtadienio rytą, apie 6 val. 37 min., Riešės seniūnijoje, Kalino kaime, pastebėta, kad iš įmonės nuomojamo garažo, išlaužus vidinę durų spyną, pavogti automobiliai „Porsche Macan“ (pagamintas 2016 m.) ir „BMW M5 Competition“ (pagamintas 2019 m.). Nuostolis siekia 105 tūkst. 080 eurų.

Vilniaus rajone atvira liepsna dega ūkinis pastatas

Bendrajam pagalbos centrui penktadienio popietę pranešta apie gaisrą Vilniaus rajone. Pirminiais duomenimis, Rukainių seniūnijoje, Svironių viensėdyje, atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Vilniaus rajono savivaldybė planuoja didinti naujagimių kraitelį

Vilniaus rajono savivaldybė planuoja didinti naujagimių kraitelio finansavimą iš savivaldybės biudžeto – nuo bendrai skiriamų 50 tūkst. eurų iki 150 tūkst. eurų metams. „Vaiko gimimas tai ne tik džiaugsmas tėvams, bet ir svarbus įvykis savivaldybei. Simboliniu kūdikio kraiteliu norime pasveikinti kiekvieną į pasaulį atėjusį Vilniaus rajono gyventoją, kartu su tėvais tuo pasidžiaugti bei juos paremti didindami finansavimą“, – teigia Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič.
Aktualijos 2024-05-03

Steigiami Vilniaus rajono metų apdovanojimai

Vilniaus rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui steigti Vilniaus rajono metų apdovanojimus už nuopelnus Vilniaus kraštui ir jo žmonėms. „Ieškome herojų iš kasdienybės – paprastų žmonių, kurie savo gerumu, atsidavimu ir aktyvia pilietine veikla daro Vilniaus rajoną geresnį.
REKLAMA
REKLAMA

Miške Vilniaus rajone rastu kūdikiu tėvas rūpintis nepanoro

Kovo pradžioje miške Vilniaus rajone rastas kūdikis perduotas giminaičiui, tėvas nepanoro auginti mažylio. ELTA primena, kad kovo 4 dieną Vilniaus rajone, maždaug už 11 kilometrų nuo Pilaitės, Girulių miške, pasieniečių sraigtasparnis iš oro aptiko dingusią 32 metų moterį su trijų mėnesių mergyte. Jos buvo ieškomos parą.

Vilniaus rajone siūloma įdiegti gyventojo kortelę: kiekvienas gautų įvairių nuolaidų

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos svarstymui pateiktas pasiūlymas sukurti ir įdiegti „Vilniaus rajono gyventojo kortelę“, kuri jos naudotojams suteiktų įvairių nuolaidų paslaugoms, prekėms, renginiams ir kt. Pasiūlymą kartu pateikė Lietuvos Lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) ir Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos.

Vilniaus rajone – tragiška nelaimė darbo metu: vyrą mirtinai prispaudė krovinys

Vilniaus rajone ketvirtadienį kraunant krovinius darbo metu žuvo darbuotojas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 13.40 val. Vilniaus rajone, Pikeliškių kaime, iš krovininio automobilio iškraunant paletes su grūdintu stiklu, prispaustas ir mirtinai sužalotas 43-ejų darbuotojas. Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams ant žmogaus buvo nukritusi medinė dėžė su stiklais, sverianti 1.5 tonos. Atvykę medikai vyrui konstatavo mirtį.

Vilniaus rajone liepsnoja gyvenamas namas

Trečiadienio vakarą Vilniaus rajone užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Apie Mickūnų seniūnijos Kairėnų kaime, Mykolo Kleopo Oginskio gatvėje liepsnojantį namą Bendrajam pagalbos centrui (BPC) pranešta apie 18.47 val. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovais paaiškėjo, kad iš degančio namo spėjo išeiti jo gyventojas, daugiau žmonių pastate nėra.
Kriminalai 2024-02-07

Merai įvertino siūlymą uždaryti dar du pasienio kontrolės punktus su Baltarusija: ragina įvertinti pasekmes gyventojams

Vilniaus rajono ir Druskininkų savivaldybių merai nevienareikšmiškai vertina Nacionalinės saugumo komisijos (NSK) siūlymus uždaryti Raigardo ir Lavoriškių pasienio kontrolės punktus (PKP) su Baltarusija. Socialdemokratas Robert Duchnevič pripažįsta, kad valstybė turi rūpintis savo saugumu. Tačiau politikas akcentuoja – svarbu užtikrinti, kad gyventojai turėtų galimybę lankyti kaimyninės valstybės pasienyje gyvenančius artimuosius.

Vilniaus rajone pavogtas keturratis

Vilniaus rajone ketvirtadienį pavogtas keturratis motociklas. Kaip praneša Vilniaus apskrities policija, ketvirtadienį apie 2 val. Vilniaus rajone, Nemėžio kaime, Topolių gatvėje, iš namo kiemo buvo pavogtas keturratis motociklas „CFMOTO CFORCE 450L“. Nuostolis – 6 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus rajone neblaivus vyras smurtavo prieš moterį ir vaiką

Vilniaus rajone neblaivus vyras smurtavo prieš moterį ir vaiką. Kaip pranešė policija, šeštadienio vakarą, apie 18.30 val., Mickūnų seniūnijoje, per  konfliktą neblaivus 43 metų vyras smurtavo prieš 41 metų moterį bei dvylikametį, tuo sukeldamas jiems fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo artimajam giminaičiui arba šeimos nariui bei mažamečiui.
Kriminalai 2023-12-31

Šiurpi avarija: teko vaduoti kaktomuša susidūrusių automobilių vairuotojus, jie – sunkios būklės

Vilniuje automobilis pervažiavo ir mirtinai sužalojo važiuojamojoje dalyje gulintį vyrą, o netoli Vilniaus paryčiais kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Vairuotojus iš sumaitotų mašinų vadavo gelbėtoja. Žmonės sužeisti sunkiai. Smūgis buvo toks smarkus, kad net iškrito vieno automobilio variklis.

Rimta avarija Vilniaus rajone: kaktomuša susidūrė du automobiliai

Šeštadienio rytą – rimta avarija Vilniaus rajone. Kelyje į Šalčininkus susidūrė du automobiliai. Smūgis buvo stiprus – sumaitoti abu automobiliai. Apie šią avariją buvo pranešta dar prieš 5 val ryto. Nukentėjo du žmonės Nukentėjo du žmonės. Vieno iš jų būklė sunki. Eismo įvykį tiria policija.   Įvyko 2,8 tūkst. avarijų    Šiemet Lietuvoje įvyko 2,8 tūkst. avarijų, per kurias nukentėjo žmonės.

Vilniaus rajono gyventojams – dalinės kompensacijos už nuotekų valymo įrenginius

Prie centralizuotų nuotekų tinklų negalintys prisijungti Vilniaus rajono gyventojams bus iš dalies kompensuojamas buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimas ir įrengimas, trečiadienį pranešė savivaldybė.  Iki 50 proc. bendrų kaštų, bet ne daugiau nei 1 tūkst. eurų vienam namų ūkiui siekiančioms kompensacijoms pritarė Vilniaus rajono taryba. Dėl išmokų jie galės kreiptis nuo 2024 metų rugpjūčio 1 dienos iki spalio 1 dienos.
2023-12-27

Vilniaus rajone – stiprus BMW ir greitosios susidūrimas: vienam medikui prireikė pagalbos

Vilniaus rajone į avariją pateko greitosios pagalbos automobilis, susidūręs su BMW. Abi transporto priemonės gana smarkiai apdaužytos. Avarija įvyko šeštadienio popietę. Vienam iš greitąja važiavusių medikų prireikė kolegų pagalbos, jis išvežtas į ligoninę, pirminiais duomenimis medikui sužalota akis. Avarija įvyko visai netoli Smiglių, Upės gatvėje, eismas šioje atkarpoje gali būti stabdomas.

30 tūkst. Vilniaus rajono gyventojų Kalėdos bus skurdesnės: laiku negaus nei vaiko pinigų, nei kompensacijų

Trisdešimčiai tūkstančių Vilniaus rajono gyventojų Kalėdos bus skurdesnės – dėl programišių atakos ir valdžios aplaidumo šeimos negaus nei vaiko pinigų, nei socialinių išmokų, nei kompensacijų už šildymą. Nors iš pradžių savivaldybė žadėjo, kad kibernetinių nusikaltėllių sugadintas programas atkurs iki Kalėdų, dabar aiškina, kad tą padaryti geriausiu atveju pavyks iki Naujųjų. Žmonės piktinasi, kad turės galvoti, kaip išgyventi be pinigų, o kai kurie net žada Kalėdų dovanų vaikams nebepirkti.

Vilniaus rajone rastas negyvas nenustatytos tapatybės vyras

Vilniaus rajone šeštadienį rastas pusamžio vyro lavonas. Apie tai pranešė šalies policija. Kaip nurodoma, gruodžio 16 d. apie 10 val. 47 min. Vilniaus r., Pašilių k., rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50–60 metų amžiaus vyriškio kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2023-12-17

Vilniaus rajono savivaldybė skirs 31,5 tūkst. eurų už maisto paketus gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės administracija šv. Kalėdų proga skirs 31 tūkst. 500 eurų sumokėti už maisto paketus vienišiems, senyvo amžiaus gyventojams ir socialiai remtinų šeimų vaikams. Tai numatantį įsakymą pasirašė administracijos direktorius Vladislav Kondratovič, rašoma savivaldybės pranešime spaudai. „Nemažai gyventojų susiduria su ekonominiais sunkumais. Ši papildoma finansinė parama yra dar vienas žingsnis siekiant palengvinti jiems tenkančią buities naštą.

Po pareigūno šūvio į psichikos liga sirgusią moterį – psichiatro paaiškinimas: štai kodėl nepakako dujų ir tazerio

Vilniaus rajone policijos pareigūnas paleido net 5 šūvius į šizofrenija sirgusią ir medikus bei policininkus užpuolusią moterį, nes prieš tai panaudotos dujos bei elektros impulsų prietaisas „Taser“ jos nepaveikė. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius paaiškina, kad kai asmuo yra psichozės būsenoje, jo pojūčiai išties gali būti sutrikę, todėl asmuo gali nejausti skausmo, demonstruoti išskirtinę jėgą, matyti haliucinacijas.

Vilniaus rajono savivaldybėje po atakos vėluos išmokos, už duomenis paprašyta išpirkos

Kibernetinę ataką prieš Vilniaus rajono savivaldybę įvykdę nusikaltėliai už duomenis, kuriuos vis dar bandoma atkurti, paprašė šimtatūkstantinės išpirkos, dėl sutrikimų gali kiek vėluoti įvairios socialinės išmokos. „Galiu pasakyti, kad šimtais tūkstančių dolerių“, – apie paprašytą išpirką pirmadienį LRT radijui sakė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vladislavas Kondratovičius.

Bezdonyse penktadienio vakarą fiksuotas dar vienas įsilaužėlių išpuolis

Penktadienio vakarą Vilniaus rajone, Bezdonyse, trys neblaivūs asmenys įsilaužė į butą ir sumušė jo šeimininką, sekmadienį pranešė Policijos departamentas.  Pranešama, kad apie 22.45 val. į 1977 metais gimusio vyro butą išlaužus duris įsiveržė trys asmenys, kurie sumušė šeimininką. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigą nesikreipė.  Šeštadienį Policijos departamentas pranešė, kad tą patį penktadienio vakarą Bezdonyse apie 23 val.

Aiškėja daugiau detalių dėl nužudymo Vilniaus rajone: vyras buvo mirtinai sumuštas

Ankstų šeštadienio rytą policija atvažiavo į Juodšilių pakraštį. Kiek prieš aštuonias ryto savo namuose buvo aptiktas 70-ies metų vyriškio kūnas.  Policijos departamentas pranešė, kad žmogžudyste įtariamas 20-metis, jis sulaikytas. Jam nustatytas lengvas beveik promilės girtumas. Apie negyvą pensininką pranešė tas jaunuolis, kurį policija ir sulaikė.

Robertas Duchnevičius: dar neaišku, ar per kibernetinę ataką buvo nutekinti gyventojų duomenys

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius sako, jog dar nėra aišku, ar per šią savaitę savivaldybėje įvykusią kibernetinę ataką buvo nutekinti gyventojų duomenys. „Tokios informacijos (kad gyventojų duomenys nutekėjo – BNS) kol kas neturime, bet versijas galime daryti įvairias. Kai kažkur tai pasimatys, iš karto pranešime“, – BNS šeštadienį sakė R. Duchnevičius.  Vis dėlto jis neatmetė, jog įvykus tokiam įsilaužimui gyventojų duomenys gali būti nutekinti.

Vilniaus rajone – siaubingas išpuolis: įsibrovė į namą, jį padegė ir sumušė šeimininkus

Vėlų penktadienio vakarą Vilniaus rajone įvyko išpuolis.  Policija skelbia, kad apie 23 val. Vilniaus rajone, Bezdonyse, trys asmenys įsilaužė į moters (gimusios 1965 m.) ir vyro (gimusio 1967 m.) namelį, jį padegė bei sumušė šeimininkus.  Trys įtariamieji, kuriems buvo nustatytas girtumas, uždaryti į areštinę.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d., 140 str. 1d., 165 str.

NKSC: nusikaltėliai užšifravo Vilniaus rajono savivaldybės duomenis, atsargines kopijas

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras (NKSC) penktadienį pranešė, kad nusikaltėliai per kibernetinę ataką savaitės pradžioje užšifravo Vilniaus rajono savivaldybės duomenis, taip pat ir naujausias rezervines duomenų kopijas, tačiau dalį sistemų jau pavyko atstatyti. Centro specialistai penktadienį buvo nuvykę į vietą, kad suteiktų pagalbą ir surinktų reikiamą medžiagą tolimesniam tyrimui. „Situaciją vertiname kaip sudėtingą, – rašoma komentare BNS.

Inspekcija tirs galimą asmens duomenų nutekėjimą Vilniaus rajono savivaldybėje

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija pradėjo tyrimą siekiant išsiaiškinti galimus pažeidimus dėl asmens duomenų Vilniaus rajono savivaldybėje, šiai ketvirtadienį pranešus apie patirtą kibernetinę ataką ir galbūt nutekėjusius darbuotojų bei gyventojų duomenis.
Aktualijos 2023-12-07

Vilniaus rajono savivaldybė patyrė kibernetinę ataką: galėjo nutekėti gyventojų ir darbuotojų duomenys

Šią savaitę Vilniaus rajono savivaldybėje įvykdyta kibernetinė ataka, dėl kurios sutriko kai kurių informacinių sistemų veikla. Šiuo metu tiriamos su ataka susijusios aplinkybės ir ar buvo pasiekti asmenų duomenys. „Pirmadienį įvykdyta ataka prieš Vilniaus rajono savivaldybės administracijos duomenų serverius. Savivaldybės administracijos pasiekiamumas kurį laiką yra ir bus apribotas.

Per gaisrą Vilniaus rajone nukentėjo vyras

Ketvirtadienį Vilniaus rajone gyvenamajame name kilus gaisrui nukentėjo vyras. Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai, pranešimas apie gaisrą gautas 20 val. 10 minučių.  Atvykus ugniagesiams, degė vieno aukšto medinis pastatas, viduje rastas vyras išneštas į lauką, jis gaivinamas.
Kriminalai 2023-11-30

Prezidentas Nausėda dirbs Vilniaus rajone

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį tęs darbą regionuose, jis su komanda dirbs Vilniaus rajone. Iš pradžių valstybės vadovas Nemenčinėje, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre, dalyvaus Lietuvos kariuomenės dienos minėjime ir nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių priesaikos ceremonijoje, diskusijoje apie karinio mobilumo situaciją.

Vilniaus rajone kilo gaisras: pranešta apie degantį namą

Vilniaus rajone penktadienio vakarą kilo gaisras.  Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Ažulaukės kaime užsidegė gyvenamasis namas.  „Šiandien 18.12 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus r. Riešės sen. Ažulaukės k. Girijos 4-oji g. . dega gyvenamas namas.
Kriminalai 2023-10-27

Už „Glasma service“ gamybos kompleksą Nemenčinėje pasiūlyta 1,28 mln. eurų

Už likviduojamos dėl bankroto aliuminio konstrukcijų gamintojos „Glasma service“ gamybos kompleksą Vilniaus rajone, Nemenčinėje, pirmadienį pasibaigusiose pakartotinėse varžytinėse pasiūlyta pradinė kaina – 1,28 mln. eurų. Jo pradinė kaina dabar uvo sumažinta 20 proc. – pirmose varžytinėse ji siekė beveik 2 mln. eurų. Kovą ir gegužę vykusios komplekso varžytinės neįvyko neužsiregistravus nei vienam dalyviui.
2023-10-23

Vilniaus rajono mokyklos imasi saugumo priemonių: teritorijos bus stebimos ir dieną, ir naktį

Nuo penktadienio gaunant pranešimus su grasinimais apie galimai padėtus sprogmenis, Vilniaus rajono savivaldybė imasi papildomų priemonių užtikrinant saugumą švietimo įstaigose ir kad ugdymo procesas nebūtų trikdomas, rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Šiandien yra trečia diena, kai švietimo įstaigos savo el. pašto dėžutėse randa grasinančius laiškus apie galimai užminuotą pastatą. Penktadienį ir pirmadienį patikrinus švietimo įstaigas, jose sprogmenų ar kitų pavojingų objektų nerasta.
Aktualijos 2023-10-17

Vilniaus rajone į kelią išbėgus elniui įvyko dvi avarijos

Vilniaus rajone tamsiu metu į kelią išbėgus elniui, įvyko dvi avarijos, nukentėjo vienas žmogus. Kaip pranešė policija, sekmadienio vakarą, apie 21.12 val., Riešės viensėdyje, magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, esant šlapiai kelio dangai,  automobilis „Honda CR-V“, vairuojamas 67 metų vyro, susidūrė su į kelią įbėgusiu elniu. Ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „KIA RIO“ užvažiavo ant važiuojamoje kelio dalyje gulėjusio gyvūno ir dar atsitrenkė į atitvarus.
Kriminalai 2023-10-16

Vilniaus rajonas pradeda šildyti švietimo ir gydymo įstaigas

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius pasirašė potvarkį, kuriuo nustato nuo trečiadienio, spalio 11 d., pradėti šildymą šio rajono teritorijoje esančiose švietimo ir gydymo įstaigose. „Vilniaus rajono švietimo ir gydymo įstaigose pradedame šildymo sezoną. Reaguojame į vėstančius orus, tad nedelsdami turime užtikrinti šiltas ir sausas patalpas vaikams, gydymo įstaigų pacientams“, – teigia R. Duchnevič.

Neblaivūs vairuotojai bėgo iš avarijų

Vilniuje ir Vilniaus rajone avarijas sukėlę vairuotojai bėgo iš įvykio vietų. Šeštadienio vakarą, apie 22.54 val., Vilniaus centre, Pamėnkalnio gatvėje, automobilis „Mazda 3“, galimai vairuojamas 27 metų vyro, susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu 25 metų vyro. Avariją sukėlęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino. Tą pat vakarą, apie 23.50 val., vairuotojas buvo sulaikytas, jam buvo nustatytas 2,03 promilių girtumas, pranešė Vilniaus apskrities policija.
Kriminalai 2023-09-17

Nelaimė Vilniaus rajone – tvenkinyje nuskendo žmogus

Tvenkinyje Vilniaus rajone sekmadienio rytą nuskendo vyras. Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras (BPC), 8.40 val. skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Dūkštų seniūnijoje, Verkšionių kaime, Vilniaus gatvėje, tvenkinyje nuskendo žmogus. „Buvo gautas pranešimas, kad moteris pasigedo vyro. Šio vyro daiktai, mobilusis telefonas, buvo rasti ant tvenkinio kranto.

Sensacija LFF taurėje: finale žais I lygos klubas

Pirmos lygos lyderis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas LFF taurės turnyro pusfinalyje 1:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“ bei iškovojo kelialapį į finalą. Pergalingą įvartį trečią pridėto laiko minutę pelnė Valentinas Jeriomenko. Kai prie pagrindinio laiko teisėjas pridėjo tris minutes, „TransINVEST“ sukūrė dvi gana pavojingas progas įvarčiui įmušti, tačiau jos abi liko neišnaudotos.
2023-09-09

Tragiška nelaimė – Vilniaus rajone mirė keturračio nesuvaldęs 15-metis

Šeštadienio rytą ligoninėje mirė penkiolikmetis, diena anksčiau sunkiai susižalojęs, kai nukrito nuo keturračio. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė penktadienį apie 17 val. įvyko Vilniaus rajone esančiame Riešės kaime. Nesuvaldęs vaikiško keturračio „Kayo AT 110“ ir nuo kelio nuvažiavęs paauglys patyrė įvairių traumų ir lūžių. Jis šeštadienį 6.48 val. mirė ligoninėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl eismo saugumo pažeisimo.

Privačius darželius pasirinkusioms šeimoms Vilniaus rajonas skirs kompensaciją: skelbia sumą

Vilniaus rajono taryba trečiadienį pritarė siūlymui skirti 120 eurų mėnesinę kompensaciją už privačius darželius vaikams, jei vieno iš tėvų (globėjų) ir vaiko deklaruota gyvenamoji vieta yra Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje. Tokiam siūlymui tarybos posėdyje pritarė 26 politikai, du buvo prieš.

Nieko šventa: Vilniaus rajone pavogtas antkapis

Į policiją pirmadienį kreipėsi vyras, nurodęs, jog pavogtas antkapis nuo jo šeimos kapavietės Vilniaus rajone. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, 1966 metais gimusio vyro teigimu, antkapis iš kapinių Vaidotų kaime pavogtas tarp birželio 24-osios ir liepos 7-osios. Nuostolis siekia 3 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Vilniaus rajone siūloma skirti premijas už gerą mokymąsi, šimtukus egzaminuose

Vilniaus rajono savivaldybės taryba kitą savaitę svarstys Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos siūlymą įtvirtinti pinigines premijas vyresniųjų klasių moksleiviams už gerą mokymąsi, šimtukus valstybiniuose egzaminuose. Tarybos sprendimo projekte numatyta, kad 5–10 klasių ir I–IV gimnazinių klasių moksleiviams, jei šie gaus aukščiausius, dešimties balų, metinius įvertinimus už visus mokomuosius dalykus, būtų skirtos 500 eurų premijos.

Vienoje savivaldybių mokiniams už gerus rezultatus siūlo skirti po 500 ir 250 Eur

Vilniaus rajone siūloma gerai besimokantiems mokiniams skirti pinigines premijas. Kiekvienas mokinys nuo penktos iki paskutinės gimnazijos klasės mokslo metų pabaigoje galėtų gauti po 500 eurų, jeigu iš visų dalykų turės 10 balų įvertinimą. O abiturientai už kiekvieno valstybinio brandos egzamino 100-uką, būtų apdovanojami po 250 eurų.

Tragiška avarija Vilniaus rajone: žuvo su autobusu susidūręs motociklininkas

Sekmadienio popietę Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje įvyko skaudus eismo įvykis – sankryžoje susidūrė Vilniaus viešojo transporto autobusas ir motociklininkas. Incidentas Bendorių kelyje įvyko apie 16.53 val. Įvykio liudininkų teigimu, į avariją pakliuvęs motociklininkas buvo sunkiai sužalotas, avarijos vietoje matyti daug kraujo. Vėliau Policijos departamentas patikslino, kad motociklo vairuotojas žuvo. Į avariją pakliuvusį autobusą vairavusi moteris nenukentėjo.

Vilniaus rajone nuskendo traktoriaus prispaustas vyras

Sekmadienio popietę Vilniaus rajone rastas nuskendusio, traktoriaus prispausto vyro kūnas, praneša Policijos departamentas. Apie 15.21 val. Vilniaus pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniaus rajono Marijampolio kaimo Draugystės gatvėje pastebėtas į Juodės upelį įvažiavęs traktorius, po kuriuos nuskendo prispaustas vyras.
Į viršų