villumsen serup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „villumsen serup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „villumsen serup“.

Dviratininkė I. Čilvinaitė Vokietijoje finišavo 12-a

Vokietijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Thueringen-Rundfahrt der Frauen" penktajame etape šeštadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara Titanedi") užėmė 12-ąją vietą. Nugalėjo švedė Ema Johanson (Emma Johansson, "Red Sun"). Ji 114,5 km nuvažiavo per 3 val. 9 min. 17 sek. I. Čilvinaitė nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 27 sek.
2009-07-26

Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Vokietijoje - 33-ia

Vokietijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Thueringen-Rundfahrt der Frauen" ketvirtajame etape - 23 km atskiro starto lenktynėse - penktadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara Titanedi") užėmė 33-iąją vietą. Nugalėjo austrė Kristiana Zėder (Christiane Soeder, "Cervelo"). Ji distanciją įveikė per 34 min. 10 sek. I. Čilvinaitė nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 22 sek.
2009-07-25

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.