vilius adomaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilius adomaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilius adomaitis“.

Imtynių turnyre Čekijoje – trys Lietuvos atletų medaliai

Čekijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių „Chomutov Grand Prix“ turnyre trys mūsų šalies atletai užėmė prizines vietas. Jaunimo turnyro vicečempionu tapo Rokas Čepauskas (72kg, 24 dalyviai). Vilniečio finalinė dvikova su Europos jaunių vicečempionu Levente Levajumi iš Vengrijos baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau pagal papildomus kriterijus pergalė buvo skirta varžovui.
2023-05-11

Dar vienas darbietis sukėlė skandalą dėl karo Ukrainoje: tarp kolegų kilo ginčas

Dar vienas Darbo partijos narys pareiškė manantis, kad dėl Rusijos karo Ukrainoje yra kalti ir Vakarai. Kretingos savivaldybės tarybos narys Antanas Puodys aiškina, kad JAV neva prisidėjo prie karo, nes „masiškai, perdėtai varė ginklus į Ukrainą ir pačios kurstė karą“. Vis dėlto Darbo partija tokiai nuomonei nepritaria ir nuo panašių teiginių atsiriboja. Koks bus Darbo partijos ir A. Puodžio tolimesnis kelias, kol kas neaišku.
Aktualijos 2022-03-08

Lietuvos mokinių sėkmė: iškovojo 4 medalius Pasaulinėje geografijos olimpiadoje

Lietuvos mokiniai iškovojo keturis medalius Pasaulinėje geografijos olimpiadoje, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM). Rugpjūčio 10–16 d. nuotoliniu būdu vykusioje XVII tarptautinėje geografijos olimpiadoje Lietuvos mokiniai pelnė keturis medalius. Aukso medalį laimėjo Edgaras Zaboras iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos, jo mokytojas Vilius Adomaitis.
Aktualijos 2021-08-18

Graikų-romėnų imtynėse triumfavo vilniečiai, o laisvosiose – klaipėdiečiai

Sekmadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže pasibaigusiame Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių čempionate favoritai pateisino lūkesčius ir iškovojo lauktas pergales. Graikų-romėnų imtynių čempionate vilniečiai triumfavo net šešiose iš aštuonių svorio kategorijų, o laisvųjų imtynių pirmenybėse penkias pergales iš septynių šventė klaipėdiečiai. Iš viso čempionate, kuris buvo skirtas Lietuvos imtynių 80-mečiui, dalyvavo 200 imtynininkų.
2004-01-12

Paaiškėjo Lietuvos laisvųjų, graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionai

Vilniaus lengvosios atletikos manieže savaitgalį vyko Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai. Iš viso varžybose dalyvavo 200 sportininkų. Graikų-romėnų imtynių dalyviai varžėsi aštuoniose svorio kategorijose, laisvųjų imtynių sportininkai - septyniose, o moterys - keturiose.