viktoras woop

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktoras woop“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktoras woop“.

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų, rašoma pranešime spaudai. „Žinot, labai daug jau kalbėjome, kas laukia koncerte Klaipėdoje, kokia bus scena ir kokius siurprizus ruošiame, o šįkart nusprendėme įsileisti gerbėjus į mūsų repeticijų salę.
2021-06-17

Suvirpins širdis: Dzala perkūrė legendinę ir mylimą dainą

Dainininkė Ingrida Toleikytė, geriau žinoma kaip Dzala, pristato gipsy jazz stiliumi atliekamą 1963-ųjų dainą „Juodas katinas“ ir specialiai jai sukurtą nekasdienį vaizdo klipą. Atlikėja jau turėjo progų blykstelėti ir pakerėti savo charizma. „Kai baigiau mokslus Klaipėdoje, persikėliau gyventi į Vilnių. Tuo metu norėjau dainuoti ir nieko nedirbau. Labai reikėjo pinigų. Nusprendžiau dainuoti gatvėje. Labai greitai susikūrė ir grupė.
2016-12-19
Į viršų