vieningoji rusija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vieningoji rusija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vieningoji rusija“.

Ukrainos žvalgyba: Putino partija įsigijo privačią armiją

Rusijos prezidento Vladimiro Putino partija „Vieningoji Rusija“ įsigijo privačią karinę bendrovę „Espanola“, praneša Ukrainos žvalgyba. Jos duomenimis, V. Putino režimas pastarosiomis savaitėmis suaktyvino verbavimą. Vadinamoji „Espanola“ anksčiau priklausė batalionui „Vostok“ kaip savanoriškas Rusijos ultradešiniųjų dalinys, praneša „RBK-Ukraina“. 2023 m. V. Putino režimas paskelbė „Espanolą“ privačia karine grupuote.
2024-01-03

Maskva skelbia: Putino partija esą laimėjo rinkimus aneksuotose Ukrainos teritorijose

Maskva sekmadienį pareiškė, kad prezidentą Vladimirą Putiną tvirtai remianti partija „Vieningoji Rusija“ laimėjo vietos rinkimus keturiuose rusų okupuotuose Ukrainos regionuose. Pernai Kremlius paskelbė aneksavęs šias Ukrainos rytines ir pietines teritorijas, nors karine prasme jas kontroliuoja tik iš dalies. Maskvos surengtus rinkimus jose Ukraina ir jos sąjungininkai vadina apgaule ir tarptautinės teisės pažeidimu. Maskva ir jos paskirti pareigūnai paskelbė, kad daugiau kaip 70 proc.
2023-09-11

Maskva teigia, kad Putino partija pirmauja aneksuotose Ukrainos teritorijose

Rusijos centrinė rinkimų komisija sekmadienį pareiškė, kad partija „Vieningoji Rusija“, kuri tvirtai remia prezidentą Vladimirą Putiną, pirmauja vietos rinkimuose keturiuose Ukrainos regionuose, kuriuos Maskva aneksavo praėjusiais metais.
2023-09-10

Mįslinga mirtis: Rusijoje rastas negyvas stambus verslininkas, Putino partijos narys

Jakutsko kardomojo įkalinimo centre Rusijoje rastas negyvas bendrovės „Jakutskenergo“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir vyriausiasis inžinierius Igoris Škurko, skelbia „The Moscow Times“. Pranešama, kad I. Škurko kovo 31 d. pateko į tardymo izoliatorių po to, kai buvo sulaikytas kyšininkavimo byloje.
2023-04-07

Maskva paskelbė, kad okupuotame Krymo regione prasidėjo visapusiškas karas: viskas dirba frontui

Prieš mėnesį Rusijos paskirtas Ukrainos Krymo regiono vadovas Sergejus Aksionovas lankėsi priešakinėse Rusijos pajėgų linijose žemyninėje Ukrainoje, kur atvežė kariams kojinių ir kitų svarbiausių priemonių, rašo Radio Free Europe/Radio Liberty.  „Aplankiau mūsų karių valdomą regioną ir atvežiau jiems dovanų, – skelbė S. Aksionovas. – Atgabenome du sunkvežimius būtiniausių daiktų: kojinių, drabužių, vaistų, generatorių ir panašiai Savo gynėjams taip pat atvežėme ir televizorių.
2022-12-24

Į Medvedevo priimamąjį Maskvoje įmestas Molotovo kokteilis

Nenustatytas asmuo Maskvoje, Kutuzovskio prospekte, į „Vieningosios Rusijos“ pirmininko Dmitrijaus Medvedevo priimamąjį įmetė Molotovo kokteilį, remdamasi „ASTRA“, rašo ukrainiečių naujienų agentūra UNIAN. Pranešama, kad incidentas įvyko spalio 26-ąją apie 03:00. Į Maskvoje esančio pastato, kuriame įsikūręs „Vieningosios Rusijos“ visuomenės priėmimo biuras, langą buvo įmestas Molotovo kokteilis. Skelbiama, kad gaisrą užgesino apsaugos darbuotojai, dėl padegimo niekas nebuvo sulaikytas.
479 2022-10-26

Rusijoje mirė Valstybės Dūmos ir Putino partijos narys Nikolajus Petruninas

Rusijoje trečiadienį pranešta apie Valstybės Dūmos deputato iš valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ mirtį. 46-erių Nikolajus Petruninas, kaip praneša Rusijos „Telegram“ kanalai, mirė po sunkios ligos. Deputato mirtį pirmiausiai patvirtino jo spaudos tarnyba. Ir nors deputato biuras nepatikslino jo mirties priežasties, Rusijos leidinys „Tulskije Novosti“ skelbia, kad N. Petruninas, beje, Tulos srities politikas, ilgai sirgo koronavirusu.
56 2022-10-12

Medvedevas priglaudė į partiją sūnų: „pradingėlis“ įstojo į „Vieningoji Rusija“ gretas

„Vieningoji Rusija“ partijos pirmininko ir Rusijos Saugumo Tarybos vicepirmininko Dmitrijaus Medvedevo sūnus Ilja įstojo į valdančiosios Rusijos partijos gretas, kuriai vadovauja tėvas.  Anksčiau buvo skelbiama, kad JAV panaikino įtakingo Rusijos politiko sūnaus leidimą gyventi ir išsiuntė iš šalies.
79 2022-06-22

Svarsto, kas galėtų pakeisti Putiną: dukrai ruošia svarbų postą, o Medvedevui – ne tokią malonią staigmeną

Sklindant gandams apie blogėjančią Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikatą, aiškėja, ką jis gali paskirti savo įpėdiniu, rašo UNIAN. Pranešama, kad V. Putinas ruošiasi perleisti postą vienai iš savo dukterų, o buvusiam šalies prezidentui Dmitrijui Medvedevui jis yra parengęs ne tokią malonią staigmeną.
2022-06-06

Iš Mariupolio ligoninės pavogtą įrangą rusai Donecke pristatė kaip Putino partijos dovaną

Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuškenka teigia, kad Rusijos karinės pajėgos į Donecką iš Mariupolio ligoninės atgabeno pavogtą įrangą ir pristatė ją kaip Vladimiro Putino partijos „Vieningoji Rusija“ dovaną. „Donecke į Kalinino klinikos chirurgijos skyrių buvo pristatyta dar viena iš Mariupolio ligoninės pavogtos chirurginės įrangos partija. Šį kartą, skirtos anestezijai.
2022-05-26
REKLAMA
REKLAMA

Rusijos opozicija apkaltino valdančiąją partiją masišku rinkimų klastojimu

Rusijos opozicija apkaltino valdžią masišku parlamento rinkimų rezultatų klastojimu, pirmadienį paskelbtiems rezultatams parodžius, kad valdančioji partija „Vieningoji Rusija“ užsitikrino absoliučią daugumą Valstybės Dūmoje. Sekmadienį pasibaigęs trijų dienų trukmės balsavimas buvo surengtas po beprecedenčio susidorojimo su prezidento Vladimiro Putino kritikais. Be to, iki rinkimų atliktos viešosios nuomonės apklausos rodė, kad „Vieningosios Rusijos“ populiarumas yra istoriškai žemas.
2021-09-20

Apklausos: „Vieningoji Rusija“ laimi parlamento rinkimus, surinkusi 45,2 proc. balsų

Rusijos socialinių tyrimų instituto (INSOMAR) atliktų rinkėjų apklausų duomenimis, prezidentą Vladimirą Putiną remianti partija „Vieningoji Rusija“ laimi rinkimus į Valstybės Dūmą (parlamento žemuosius rūmus) pagal partijų sąrašus, surinkusi 45,2 proc. balsų. Toliau rikiuojasi Rusijos komunistų partija gauna (21 proc. balsų) , Liberalų demokratų partija – (8,7 proc.), „Eserai“ (7,9 proc.). 5 proc. barjero neperžengė „Nauji žmonės“ (4,7 proc.) ir Pensininkų partija (3,6 proc.
2021-09-19

Tarp kandidatų Rusijos rinkimuose – kaliniai, naujokai, „reikalų gadintojai“

Sekmadienį baigiasi tris dienas Rusijoje vykstantys parlamento ir vietos valdžios rinkimai, kuriuose daugumai Kremliaus kritikų yra uždrausta dalyvauti. Neabejojama, kad prezidento partija „Vieningoji Rusija“ išsaugos daugumą Valstybės Dūmoje. Paskutinę rinkimų dieną rusai balsavimo biuleteniuose išvys pačių įvairiausių kandidatų pavardes – nuo reikalus pagadinti turinčių bendravardžių iki televizijos asmenybių.
2021-09-19

Putino partijai prognozuojama dauguma šalies parlamente

Prognozuojama, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino partija po sekmadienį pasibaigsiančių tris dienas trunkančių visuotinių rinkimų išlaikys daugumą parlamente, nes daugumai Kremliaus kritikų buvo uždrausta dalyvauti rinkimuose. Rinkimai vyksta valdžiai šiemet imantis precedento neturinčių represijų prieš opozicija.
2021-09-19

Kremlius: Putinas tebėra valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ lyderis

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tebėra valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ lyderis ir palaiko ją kaip jėgą, nebijančią prisiimti atsakomybės už šalyje priimamus svarbius sprendimus, antradienį pareiškė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.
2021-08-24

Rusija per 5 metus: įvedė cenzūrą, padovanojo valdžią Putinui ir dekriminalizavo smurtą buityje

2021-ųjų birželį savo darbus baigė Rusijos Valstybės Dūma, kurioje V. Putino partija „Vieningoji Rusija“ turėjo įtikinamą daugumą. Ši kadencija pasižymėjo kaimyninės šalies gyventojams itin svarbių pokyčių gausa: buvo pakeista šalies Konstitucija, griežtinama cenzūra, netgi dekriminalizuotas smurtas namuose.
2021-08-08

Rusijos teismas ėmėsi nagrinėti Navalno skundus dėl sąlygų kolonijoje

Kalinamas Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas trečiadienį vaizdo ryšiu dalyvavo teismo posėdyje, pradedant nagrinėti opozicionieriaus skundus dėl sąlygų pataisos kolonijoje, kurioje jis atlieka bausmę.  44 metų A. Navalnas, garsiausias prezidento Vladimiro Putino kritikas, atlieka pustrečių metų laisvės atėmimo bausmę liūdnai pagarsėjusioje Pokrovo kolonijoje netoli Maskvos, laikomoje viena griežčiausių pataisos įstaigų Rusijoje.
2021-05-26

Premjero postą palikęs Medvedevas lieka ir „Vieningosios Rusijos“ pirmininku

Iš Rusijos vyriausybės vadovo posto trečiadienį atsistatydinęs Dmitrijus Medvedevas lieka valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ pirmininku, pranešė partijos generalinės tarybos sekretorius Andrejus Turčakas.     „Nėra jokių įstatyminių apribojimų, susijusių su jo paskyrimu Rusijos Federacijos Saugumo tarybos pirmininko pavaduotoju ir šių pareigų derinimu su politinės partijos pirmininko pareigomis.
2020-01-16

Rusijos rinkimai atneša nežinią: štai į ką reikia atkreipti dėmesį

Rusijos piliečiams sekmadienį renkant vietos ir regioninę valdžią, pateikiame penkis dalykus, kuriuos reikėtų stebėti šiuose rinkimuose. Kaip elgsis Kremlius Gubernatorių rinks 16 Rusijos regionų gyventojai. Rinkimai į vietos parlamentus vyks 13 regionų, įskaitant ir Ukrainai priklausantį Krymą, kurį 2014 metais aneksavo Rusija.
2019-09-08

Žmogžudystės ir kėsinimasis nuversti valdžią – Rusijos parlamente sulaikytas senatorius

Trilerio scenarijų primenančius teisėsaugos veiksmus šiandien galėjo stebėti Rusijos Federacijos Tarybos nariai. Parlamentarai priblokšti klausėsi šalies generalinio prokuroro kalbos, vėliau balsavo dėl neliečiamybės panaikino, o dar vėliau stebėjo paties kaltinamojo Raufo Arašukovo panišką bandymą sprukti. Senatorius Raufas Arašukovas iš Karačiajų Čerkesijos buvo suimtas savo darbo vietoje – pačioje Federacijos Tarybos salėje.
2019-01-30

Rusams pasiūlytas planas, kaip atsikratyti Putino valdžios

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas paskelbė apie projekto „Protingas balsavimas“ pradžią. Jo manymu, naudojantis šiuo būdu „Vieningoji Rusija“ patirs pralaimėjimus regioniniuose rinkimuose, Maskvos miesto rinkimuose ir Sankt Peterburgo gubernatoriaus rinkimuose 2019-aisiais. 2019-ųjų rugsėjį keliuose Rusijos regionuose vyks gubernatorių ir deputatų rinkimai. Vyks ir papildomi Rusijos Dūmos narių rinkimai. Maskvoje vyks miesto dūmos, o Sankt Peterburge – savivaldos deputatų rinkimai.
2018-12-01

Rusijoje vaikus pasiūlyta atimti už dalyvavimą opozicijos mitinguose

Rusijos valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ atstovas Sergejus Vostrecovas pasiūlė nepilnamečių, dalyvaujančių nesankcionuotose akcijose, tėvus bausti ne tik piniginėmis baudomis, tačiau, jeigu tai pasikartotų, imtis griežtesnių priemonių, net atimant vaikus į valstybės globą. Anot S. Vostrecovo, pirmai pradžiai užteks ir baudos iki 3-5 tūkst.
2018-11-15

Putino kritikas Navalnas paleistas iš kalėjimo

Rusijos opozicijos lyderis, prezidento Vladimiro Putino kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienį buvo paleistas iš kalėjimo, kur už protestų prieš Kremlių organizavimą praleido tris savaites. Tai buvo jau antras jo administracinis areštas per du pastaruosius mėnesius. 42 metų aktyvistas iš kalėjimo Maskvos pietuose išėjo anksti ryte. Jis trumpai pasikalbėjo su žurnalistais ir išvyko jo laukusiu automobiliu.
2018-10-14

Kremliaus partija pralaimėjo gubernatorių rinkimus tvyrant pykčiui dėl pensijų reformos

Rusijos valdančioji partija per savaitgalį vykusius regioninius rinkimus patyrė dvi retas nesėkmes, jos kandidatams pralaimėjus populistams, šalyje tvyrant nepasitenkinimui dėl prezidento Vladimiro Putino palaikomos itin nepopuliarios pensijų reformos. Antrasis gubernatoriaus rinkimų turas sekmadienį vyko dviejuose svarbiuose regionuose, prokremliškai partijai „Vieningoji Rusija“ per rugsėjo 9-ąją vykusį pirmąjį turą netekus daugiau palaikymo nei kada nors anksčiau per pastarąjį dešimtmetį.
2018-09-24

Mašiną suplojo į blyną: perspektyvus Putino gerbėjas pražudė 4 asmenų šeimą

Rusiją sukrėtė kraupi avarija, nusinešusi visos šeimos narių gyvybes: žuvo vyras su žmona ir dvi jų dukrytės. Galingu automobiliu į priešpriešinio eismo juostą išvažiavęs ir žmones pražudęs „Vieningosios Rusijos“ deputato sūnus sulaukė ir didžiulio visuomenės pasmerkimo.
2018-08-23

Įteisinus šią reformą, Rusijos vyrai pensiją gautų vos metus

Aistros dėl pensijų refomos verda ir Rusijoje. Valdžios planas iš lėto, bet stipriaI didinti rusų pensinį amžių jau persikėlė į Dūmą. Putino planų kritikai rėžia, kad įgyvendinus reformą rusas vyras, atsižvelgiant į vidutinę tautos gyvenimo trukmę, pensiją gautų vos metus. Putino režimo planas pranešti apie planus didinti rusų pensinį amžių per pasaulio futbolo čempionatą, kad tik kritikos ir diskusijų audros būtų menkos, regis, nenusisekė.
2018-08-23

Aiškėja, kokia Vladimiro Putino lipšnumo Austrijoje priežastis

Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizitas Austrijoje, šios šalies užsienio reikalų ministrės Karin Kneissl vestuvėse, sulaukė didžiulio viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio. Daugeliui kilo klausimas, kodėl Vakarų sankcijų spaudžiamos Rusijos vadovas, kuris vos prieš kelis metus suorganizavo kaimyninės Ukrainos dalies, Krymo pusiasalio okupaciją, yra kviečiamas į aukštą postą užimančios diplomatės vestuves.
2018-08-21

Rusijoje tūkstančiai žmonių protestuoja prieš pensinio amžiaus didinimą

Dešimtys tūkstančių Rusijos gyventojų šeštadienį dalyvavo Komunistų partijos visoje šalyje surengtuose mitinguose, kad išreikštų protestą prieš itin prieštaringai vertinamus planus padidinti pensinį amžių. Pasak organizatorių, Maskvoje į sankcionuotą mitingą prieš vyriausybės remiamą reformą, kuri šiuo metu svarstoma parlamente, susirinko iki 100 tūkst. žmonių. Tačiau stebėtojai sako, kad dalyvavusiųjų buvo gerokai mažiau.
2018-07-28

V. Putino interviu: Rusijos prezidentas priremtas į kampą dėl melo

Vladimiras Putinas davė vieną iš savo retų interviu užsienio žiniasklaidai – Austrijos televizijai ORF. Sudėtingų klausimų sulaukęs Rusijos prezidentas demonstravo nervingumą ir pažėrė dažnai kartojamas propagandines klišes. Atsiribojo nuo „Vieningosios Rusijos“ V. Putinas pokalbio metu nepanoro prisiimti atsakomybės už valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ veiksmus, įskaitant jos ryšius su Europos nacionalistinėmis kraštutinių dešiniųjų partijomis.
2018-06-05

Skandalas Rusijoje: dėl nepavykusios asmenukės politikas žiauriai sumušė žymų atlikėją

Buvęs Permės krašto įstatymų leidėjas Aleksandras Telepnevas vietos klube „Kultūros namai“ sumušė muzikantą Andrejų Širmaną, šalyje gerai žinomą DJ Smash vardu. Pats politikas teigia, kad „visa tai yra melas“. Tačiau kolegą užstojo kitas žinomas Rusijos muzikantas, reperis Timati, pažadėjęs, jog apie šį įvykį sužinos visa Rusijos žiniasklaida.
2018-02-12

Rusijos prezidentas patvirtino savo paraišką

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį atvyko į Centrinę rinkimų komisiją (CRK) ir asmeniškai padavė dokumentus dėl savo kandidatūros iškėlimo kitų metų kovą įvyksiančiuose prezidento rinkimuose. Prieš pateikdamas dokumentus V. Putinas atkreipė dėmesį į laiką, rodomą ekranuose Centrinėje rinkimų komisijoje. „Viskas pagal valandas, minutes“, – pasakė jis. CRK atstovai paaiškino, kad rodomas laikas, likęs iki balsavimo dienos.
2017-12-27

Rusijoje prasideda prezidento rinkimų kampanija

Rusijoje pirmadienį oficialiai prasidėjo kitų metų kovą įvyksiančių prezidento rinkimų kampanija, kurios favoritu laikomas ketvirtos kadencijos siekiantis dabartinis šalies vadovas Vladimiras Putinas, pergalės atveju valdžioje liksiantis iki 2024 metų. Rusijos vyriausybės laikraštis „Rossijskaja gazeta“ paskelbė aukštųjų parlamento rūmų, Federacijos Tarybos, priimtą rezoliuciją, kurioje nurodyta, kad balsavimas vyks kovo 18-ąją.
2017-12-18

Moterį laiptinėje apiplėšęs Rusijos miesto meras nuteistas kalėti 8 metus

Sankt Peterburgo (Rusija) rajonui priklausančio miestelio Kolpino buvęs meras Vadimas Ivanovas buvo nuteistas 8 metams kalėjimo dėl moters apiplėšimo namo laiptinėje. Bausmę jis atliks sugriežtinto režimo kolonijoje, rašoma „Current Time“. V. Ivanovas sulaikytas buvo 2016-ųjų rugsėjį.
2017-12-15

Sibire nušautas laikraščio redaktorius: įvardino kelis motyvus

Rusijos Sibiro regione nušautas vietos laikraščio redaktorius, pranešė tyrėjai. Tyrimų komiteto Krasnojarsko regiono skyriaus ketvirtadienio pranešime sakoma, kad 42 metų Dmitrijus Popkovas, laikraščio „Ton-M“ redaktorius, vėlai trečiadienį buvo rastas negyvas su šautinėmis žaizdomis netoli savo namų Minusinsko mieste. Tyrėjai nepateikė nužudymo detalių, bet nurodė, kad tiria kelis galimus motyvus, tarp jų – susijusį su D.Popkovo darbu.
2017-05-25

Maskvos valdžia suklupo: visiškai ne laiku protestams išprovokuoti sostinės gyventojai

Maskvos meras palaipsniui tampa savo paties miesto gyventojų baubu, rašoma „Sueddeutsche Zeitung“. Maža to, sostinėje griaudėjant antikorupciniams mitingams, atsirado papildomas galvos skausmas – nepatenkinti iškraustymu šiaip jau apolitiški miestiečiai.
2017-05-19

Kodėl Rusija neskuba tirti, kur iš šalies dingo 22 mlrd. dolerių?

Tyrimas dėl net Rusijai įspūdingo 22 mlrd. dolerių „dingimo“, pasinaudojus korupcija apipinta teisėsauga Moldovoje, yra stabdomas dėl Fedaralinio Saugumo Tarnybos (FST) pareigūnų veiklos, skelbia „Reuters“ ir žurnalistinį tyrimą 2014-aisiais inicijavęs leidinys „Novaja Gazeta“. Rusijos BBC padalinys pabandė išsiaiškinti, kodėl pačioje Rusijoje nepavyksta šio skambaus korupcinio skandalo paversti teismo byla.
2017-03-22

Rusijoje smurtaujantiems šeimoje uždegta žalia šviesa

Rusijos parlamento žemieji rūmai penktadienį galutinai pritarė įstatymui, kuriuo naikinama baudžiamoji atsakomybė už kai kurias šeiminio smurto formas. Valstybės Dūma trečiuoju skaitymu patvirtino įstatymo projektą, kuriuo panaikinama baudžiamoji atsakomybė už šeimos narių sumušimą, jeigu nesukeliama kūno sužalojimų, o už tokį nusižengimą pažeidėjas būtų baudžiamas 15 dienų areštu ar bauda. Teisės aktas buvo priimtas 380 balsais prieš tris.
2017-01-27

Rusijos premjeras nesitiki greito Vakarų sankcijų panaikinimo

Rusijos ministro pirmininko Dmitrijaus Medvedevo nuomone, Vakarų sankcijos Rusijai matyt bus taikomos dar „labai ilgai“, nepaisant lūkesčių, kad Donaldo Trumpo atėjimas į valdžią paskatins Vašingtono ir Maskvos santykių atšilimą.
2017-01-22

Jie jau niekur nebesislepia: austrų dešinieji pasirašė bendradarbiavimo paktą su Kremliaus šeimininkais

Austrijos antiimigracinė kraštutinių dešiniųjų Laisvės partija (FPÖ) pirmadienį paskelbė sudariusi „bendradarbiavimo paktą“ su Rusijos prezidento Vladimiro Putino partija.
2016-12-19

Rusija grįžta prie senųjų įpročių

Maždaug prieš 10 metų „Stratfor“ išspausdino seriją straipsnių apie istorinį Rusijos pakilimų ir nuosmukių ciklą. Tuo metu Rusija buvo aukščiausiame savo pakilimo lygmenyje, laikydama save stabilia ir tvirta valstybe. Šiandien ji sparčiai juda link kito, nemalonesnio lygmens. Ta strategija, kuri kadaise atgaivino šalį, darosi vis mažiau efektyvi, tai verčia Rusiją ir jos lyderius šalies viduje ir užsienyje veikti agresyviau. Nors vis dar jaučiasi stipri, ji nebegali veikti iš jėgos pozicijų.
2016-11-20

Rusijos piliečiai Lietuvoje rinkosi Vladimiro Putino partiją

Daugiau nei pusė Lietuvoje balsavusių Rusijos piliečių Valstybės Dūmos rinkimuose palaikė valdančiąją „Vieningąją Rusiją“, rodo preliminarūs duomenys. Už šią prezidentą Vladimirą Putiną remiančią politinę jėgą balsavo 55 proc. Rusijos piliečių Lietuvoje, BNS pirmadienį pranešė Rusijos ambasada Vilniuje. Iš viso Lietuvoje balsavo 2 tūkst. 77 asmenys. Ambasados duomenimis, Lietuvoje iš viso gyvena apie 10 tūkst. balsavimo teisę turinčių Rusijos piliečių. 14,7 proc.
2016-09-19

Vladimiro Putino partija dominuos naujame Rusijos parlamente

Rusijos valdančioji partija „Vieningoji Rusija“ sekmadienį lengvai laimėjo parlamento rinkimus, galinčius atverti prezidentui Vladimirui Putinui kelią į ketvirtąją kadenciją per 2018 metų balsavimą, rodo negalutiniai rezultatai.
2016-09-19

Rusijos parlamento rimkimai nulėmė Vladimiro Putino likimą

Rusijos valdančioji partija „Vieningoji Rusija“ sekmadienį lengvai laimėjo parlamento rinkimus, galinčius atverti prezidentui Vladimirui Putinui kelią į ketvirtąją kadenciją per 2018 metų balsavimą, rodo negalutiniai rezultatai.
2016-09-19

Lietuvos rusai balsavo rinkimuose į Valstybės Dūmą: už Putiną!

Šimtai Lietuvos rusų sekmadienį balsuoja rinkimuose į Rusijos Valstybės Dūmą, kuriuos tikriausiai laimės prezidentą Vladimirą Putiną remianti valdančioji partija „Vieningoji Rusija“. Balsavimo punktai įsikūrę keturiuose šalies miestuose - Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Visagine. Vilniuje, Rusijos ambasadoje įkurtą balsavimo punktą saugo policija ir apsauga, praleisdami atėjusiuosius per metalo detektorių.

Rusija renka naują parlamentą, dominavimą turėtų išlaikyti Putino šalininkai

Rusai vėlai šeštadienį pradėjo balsuoti parlamento rinkimuose, per kuriuos savo dominavimą turėtų išlaikyti prezidentui Vladimirui Putinui lojalios partijos, nors Kremlius po masinių praėjusio karto protestų daro rinkimų „švarinimo“ šou. Rinkimai visoje šalyje vyksta po kelerių neramių metų, per kuriuos šalis aneksavo Ukrainos Krymą, įsitraukė į didžiausią nuo Šaltojo karo laikų priešpriešą su Vakarais, įklimpo į ekonominę krizę ir pradėjo karinę kampaniją Sirijoje.
2016-09-18

Rinkimams Rusijoje artėjant: įspūdingiausi rinkiminės kampanijos įvykiai

Sekmadienį Rusija rinksis naują parlamentą, kuriame pastaruosius 16 metų karaliauja valdančioji „Vieningoji Rusija“ partija. Leidinys „Newsweek“ pažymi, kad šių rinkimų kampanija yra itin blanki, tačiau atrinko įdomiausia, kas jų metu nutiko. Visų pirma reikia paaiškinti, kad absoliučiai niekas neabejoja dabartinės totalitarinės ir kleptokratinės valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ pergale.
2016-09-16

Smūgis Rusijos opozicijai: į kalėjimą 12 metų sodinamas buvęs meras

Rusijos teismas trečiadienį skyrė 12 metų laisvės atėmimo kyšininkavimu apkaltintam opozicijos politikui Jevgenijui Urlašovui – buvusiam Jaroslavlio merui, kuris anksčiau buvo laimėjęs rinkimus prieš Kremliaus palaikomą kandidatą. Kritikai tvirtina, kad J.Urlašovo byla yra politiškai motyvuota.
2016-08-03

Rusiją drebina pokyčiai: Vladimiras Putinas šluoja visus paeiliui

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ėmėsi pokyčių šalies regionuose. Atleisti arba perkelti į kitą vietą net kelių regionų vadovai. Tarp jų ir anksčiau nesėkmingai lietuvius skaičiuoti bandęs Kaliningrado srities gubernatorius Nikolajus Cukanovas. Prieš mėnesį šiame regione buvo atliktas aukščiausių kariuomenės vadų „valymas“.  Vladimiras Putinas priėmė Kaliningrado gubernatoriaus atsistatydinimą, pranešė Kremliaus spaudos tarnyba, pridūrusi, kad pareigūnas pasitraukė savo noru.
2016-07-28

Rusijoje sumuštas Vladimiro Putino partijos narys

Rusijoje nuo smurto neapsaugoti net ir Vladimiro Putino partijos „Vieningoji Rusija“ ir parlamento nariai. Pasak „life.ru“ parlamentarą Aleksandrą Sidjakiną savaitgalį sumušė ir apiplėšė poilsiaujant gamtoje metu. Anot šaltinio teisėsaugoje, likus dienai iki pirminių Dūmos rinkimų, kuomet balsuojama už partijos kandidatus, A. Sidjakinas nusprendė su draugais paviešėti gamtoje nedidelėje saloje Volgos upėje, Konakovskio rajone. Pačiame įkarštyje poilsiaujančiuosius užpuolė nežinomų asmenų grupė.
2016-05-26

Rusijos verslininkas valdžios atstovus sušaudė dėl nuvertėjusio rublio?

Rusijos pareigūnai šiandien pirmoje dienos pusėje aptiko automobilį „Range Rover“, kuriuo spruko nusikaltimą įvykdęs Krasnogorsko verslininkas Amiranas Georgazė, įtariamas mieste nušovęs keturis žmones. Paties „Krasnogorsko šaulio“ policininkai kol kas neaptiko. Pareigūnai taip pat nustatė ir ginklo rūšį, tai pusiau automatinis „Saiga“, kuris buvo užregistruotas kaip medžioklinis ginklas. Įtariamojo paieškos tęsiasi, spalio 20-ąją paieškos teritorija išsitęsė iki pat Maskvos.
2015-10-20
Į viršų