viduriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viduriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viduriai“.

Šiuolaikinio gyvenimo rykštė – užkietėję viduriai: kaip pasijusti geriau?

Sėslus gyvenimo būdas, netinkami mitybos įpročiai ir nuolatinis stresas sutrikdo net ir ištvermingiausio virškinamojo trakto veiklą bei sukelia nemalonius negalavimus, pavyzdžiui, vidurių užkietėjimą. Nors su šia problema susiduriame visi, tačiau garsiai apie tai prabyla retas. Taigi, ką daryti ir kaip pasijusti geriau? Daugybė priežasčių Dėl užkietėjusių vidurių dažniausiai kaltinama netinkama mityba. Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad šią problemą gali sukelti ir daugiau priežasčių.
2023-02-09
REKLAMA
Viduriavimas (nuotr. Shutterstock.com) Viduriavimas (nuotr. Shutterstock.com)

Viduriavimą sukelia ne tik infekcijos: apie vieną priežastį dažnai užmirštama

Visame mūsų kūne yra mažiausiai 1000 skirtingų rūšių organizmų, įskaitant bakterijas, grybelius ir virusus. Kai žmogus yra sveikas, gerosios bakterijos sudaro 85 proc., o blogosios 15 proc. viso bakterijų kiekio organizme. Padaugėjus blogųjų bakterijų kiekiui organizme dažnai pasireiškia virškinamojo trakto mikrobiotos disbalansas, ko dažna pasekmė – viduriavimas.
2022-01-04
REKLAMA
Viduriavimas (nuotr. Shutterstock.com) Viduriavimas (nuotr. Shutterstock.com)

Pagalba užklupus viduriavimui: tai organizmui padės greičiau atsistatyti

Viduriavimas rečiau ar dažniau ištinka kone kiekvieną. Kebliausia, jog su šia problema susiduriama netikėtai, o viduriavimo priežastis ne visuomet būna aiški.  Kokios galimos viduriavimo priežastys bei pasekmės ir kaip organizmui padėti greičiau susitvarkyti su negalavimu? Plačiau apie tai kalbame straipsnyje.
2021-11-15

Vargina užkietėję viduriai? Tai daug rimčiau, nei manėte

Streso kupinų laikotarpių anksčiau ar vėliau pasitaiko visiems. Blaškomės tarp namų, darbo, draugų ir laiko niekada nebūna gana. Bet kaip žinoti, kad organizmą veikia stresas? Ženklų yra įvairių – dažnai juos mums siunčia pats mūsų kūnas. Tai – tikri ir neginčijami simptomai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ir juos pastebėjus stengtis lėtinti gyvenimo tempą, rašoma lolnews.it.
2019-02-11

Ar sunku dainuoti mindant žuvų vidurius?

Baisūs klyksmai lydėjo Liepos Mondeikaitės ir Ingridos Kazlauskaitės pasirodymą naujoje LNK laidoje  „Dainuok, jei gali“. Merginoms buvo paruoštas siurprizas - baimės takas iš keturių skirtingų baisybių: kraujingo vandens su žuvų viduriais, stingdančio vandens su ledais, talpa su besiraitančiomis musių lervomis ir galų gale – baseinas su gyvais vėžiais. Klyksmai prasidėjo atidengus pirmą talpą ir nesiliovė iki pat pasirodymo pabaigos.
2011-09-20
Į viršų