vidas paleckis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vidas paleckis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vidas paleckis“.

Ankara: ekspertų scenarijai

Ankaroje vykstančiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate pirmą kovą pralaimėjo Artūras Jankauskas. Klaipėdietis nesukūrė stebuklo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų ir trijuose kėlinukuose rezultatu 1:0/0:1/0:6 nusileido kazachui Elmazui Kukajevui.
2009-08-05

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

A.Lukošaičiui – pasaulio imtynių sidabras

Stambule vykstančiame pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Aldas Lukošaitis iškovojo sidabro medalį. Finalinėje imtyje svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Aldas pralaimėjo Zaurui Kareževui iš Rusijos. „Rusas rado skylę Lukošaičio gynyboje, atliko du ridenimus ir iškovojo auksą. Aš taip pat žinojau, kad parteryje bus nelengva, tačiau gynybos šlifavimui jau pritrūko laiko“, - lemiamą imtį komentavo treneris Vidas Paleckis. Kelyje į finalą Aldas Lukošaitis įveikė tris varžovus.
2008-07-31

Artūras Jankauskas – Europos jaunimo imtynių vicečempionas

Košicėje (Slovakija) vykusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientas Artūras Jankauskas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 96 kilogramų! Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis pirmose imtyse įveikė tris varžovus, tarp jų ir 2005 metų Europos jaunių čempioną moldavą Mariną Cazacą, ir tik finale rezultatu 0:3/1:1 nusileido labai stipriam priešininkui Konstantinui Jefimovui iš Rusijos.
2008-07-21

Aldas Lukošaitis – tarptautinio imtynių turnyro Ukrainoje nugalėtojas

Mariupolyje (Ukraina) vykusio tarptautinio Europos čempiono Grigorijaus Komyšenkos vardo graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo neseniai rankos traumą išsigydęs Aldas Lukošaitis. "Tik pirma imtis su ukrainiečiu Vladimiru Zaicevu buvo kiek lengvesnė. Su kitais varžovais reikėjo kovoti iš peties. Atkaklios buvo grumtynės su Ukrainos čempionato prizininku Aleksandru Šišmanu ir baltarusiu Michailu Čižanoku.
2008-04-09

Imtynininkai iš Ukrainos grįžo ne tuščiomis

Zaporožėje (Ukraina) mieste vyko tarptautinis E. Truchino vardo graikų- romėnų imtynių jaunimo turnyras.  Kauno  S.Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis svorio kategorijoje iki 55 kilogramų užėmė antrą vietą. Jis pirmoje kovoje taškais 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką. Antrojoje imtyje taškais 3:7 nugalėjo ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo.
2008-01-31

A. Lukošaičiui - Europos jaunimo imtynių pirmenybių bronza

Serbijos sostinėje Belgrade pasibaigusiame Europos imtynių jaunimo čempionate graikų-romėnų varžybose bronzos medalis atiteko Aldui Lukošaičiui.Buvęs joniškietis, o dabar Kauno Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos abiturientas pirmojoje svorio kategorijos iki 84 kilogramų kovoje įveikė pajėgų Hristo Marinovą iš Bulgarijos. Prieš metus bulgaras pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose užėmė penktąsias vietas.
2007-07-02

Aleksandras Kazakevičius - imtynių "Grand Prix" turnyro nugalėtojas

Lietuvos imtynių komandos lyderis Aleksandras Kazakevičius tapo prestižinio "Grand Prix" turnyro nugalėtoju. Murska Sobotoje (Slovėnija) vykusiose graikų-romėnų imtynių varžybose trenerių Ruslano Vartanovo ir Remigijaus Gusto auklėtinis iškovojo tris pergalės ir užkopė ant aukščiausios nugalėtojų pakylos. Pirmoje kovoje A.Kazakevičius be ypatingo vargo nugalėjo imtynininką iš Kroatijos.
2007-03-26

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių startai Lenkijoje

Lenkijoje  Kostrzyno mieste vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Svorio kategorijoje iki 42 kg (10 dalyvių)  3 vietą iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Jis startavo sėkmingai, pasiekęs dvi nelengvas pergales. Vėliau dėl patekimo į finalą  rezultatu 4: 5 pralaimėjo finalistui iš Lenkijos.  Imtyje dėl trečios vietos nepaliko vilčių savo varžovui. Reikia pažymėti, kad iš Lietuvos atstovų šiame turnyre Dalius kovojo geriausiai.
2007-03-23

Jaunieji Lietuvos imtynininkai dalijosi kelialapius į Europos čempionatą

Savaitgalį 100 jaunųjų (1990-1993 metų gimimo) šalies imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Kazlų Rūdos savivaldybių, Joniškio, Šiaulių, Tauragės bei Anykščių rajonų Šiauliuose kovojo dėl Lietuvos pirmenybių apdovanojimų bei kelialapių į Europos jaunių čempionatą Varšuvoje (Lenkija) liepos 27-29 dienomis.