versalio rūmai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „versalio rūmai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „versalio rūmai“.

Versalio rūmuose kilo gaisras

Antradienį Versalio rūmuose kilo gaisras, praneša „Reuters“. Dėl gaisro teko evakuoti lankytojus. „Atvyko ugniagesiai gelbėtojai. Dūmų ir liepsnų nebėra, kolekcijai žala nepadaryta“, – nurodo rūmų atstovas spaudai. Užsidegė viena lankomiausių Prancūzijos vietų Pasak atstovo, gaisras kilo stogo dangos zonoje, kur buvo atliekami renovacijos darbai. Versalio rūmai yra viena iš labiausiai lankytinų Prancūzijos vietų. Kasmet rūmus aplanko daugiau kaip septyni milijonai žmonių.
2024-06-11

Šaltinis: Prancūzijos Versalio rūmai evakuoti po naujo grasinimo susprogdinti bombą

Prancūzijos Versalio rūmai antradienį vėl buvo evakuoti ir bus uždaryti likusią dienos dalį dėl grasinimo susprogdinti bombą, naujienų agentūrai AFP sakė rūmams artimas šaltinis. „Dėl saugumo priežasčių Versalio rūmai šiandien evakuoja lankytojus ir yra uždaromi“, – socialiniame tinkle „X“ nurodė Versalio rūmai.  Buvusi Prancūzijos karališkoji rezidencija jau buvo evakuota šeštadienį po anoniminio grasinimo susprogdinti bombą.
2023-10-17

Versalio rūmuose grasinama susprogdinti bombą, vyksta evakuacija

Prancūzijos Versalio rūmuose šeštadienį vyksta evakuacija dėl grasinimo susprogdinti bombą, naujienų agentūrai AFP pranešė policijos šaltiniai. Įspėjimas buvo gautas anonimine žinute internete, AFP sakė artimas šaltinis ir pridūrė, kad rūmai, kurie yra pagrindinis turistų traukos objektas, bus uždaryti bent jau likusią dienos dalį.
2023-10-14

Šalia Versalio rūmų įrengs viešbutį

Penktadienį Prancūzijos Versalio rūmų valdytojai paviešino, jog sutinka išnuomoti gretutinį jų pastatą, kurį viena kompanija ketina paversti prašmatniu viešbučiu. Viešbutį šalia Versalio rūmų įrengti buvo patikėta belgų kompanijai „Ivy International“. Ji už tai įsipareigojo sumokėti solidžią sumelę pinigų. Planuojama, jog naujasis 23-ių kambarių viešbutis bus atidarytas 2011-ųjų pabaigoje. Naktis jame paprastiems mirtingiesiems atsieis 500-600 eurų.
2010-12-18
Į viršų