veronikos montvydienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veronikos montvydienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veronikos montvydienės“.

Donatas Montvydas parodė kitą savo pusę: prabilo apie jausmus

„Tai tikrai yra romantiškiausia mano sukurta daina“, – pripažįsta Donatas Montvydas, šiandien pristatantis dainą „Šoku ne vienas“ ir itin daug pasiruošimo pareikalavusį vaizdo klipą. Apleistuose rūmuose nufilmuotas siužetas papasakos istoriją, kuri atskleis ir galbūt retam matytą atlikėjo pusę.
2021-12-13

Garsenybių pašonėje – įspūdingo grožio atžalos: kaip atrodo garsenybių dukrelės

Tikriausiai daugelis sutiks, kad vaikai auga itin greitai. Daugelis Lietuvos garsenybių gali pasigirti nuostabaus grožio dukromis arba mamomis. Pamatykite, kaip atrodo garsenybių dukrelės. Įvertinkite, ar panašios. Kai kurių garsių moterų vaikai dar visai mažyliai, o kitų – mažosios jų kopijos. Pamatykite, kaip atrodo Violetos Riaubiškytės, Godos Alijevos, Dainos Bosas, Veronikos Montvydienės, Sofio Gelašvili - Niūniavės, Ingos Stumbrienės dukrelės.
2018-05-27

Mamytės ir vaikučiai: garsios Lietuvos moterys ir jų vaikai – lyg du vandens lašai

Tikriausiai daugelis sutiks, kad vaikai auga itin greitai. Daugelis Lietuvos garsenybių dar visai neseniai sūpavusios naujagimius, jau gali pasidžiaugti kone jų ūgį siekiančiomis atžalomis. Pamatykite, kaip atrodo garsenybių vaikai. Įvertinkite, ar panašūs. Kai kurių garsių moterų vaikai dar visai mažyliai, o kitų – mažosios jų kopijos.
2018-04-28
Į viršų