veronika vitkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veronika vitkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veronika vitkova“.

Mišrios estafetės varžybose pasaulio biatlono čempionate Lietuvos kvartetas liko 23-as

Ketvirtadienį Suomijoje mišrios estafetės (dvi po 6 km ir du po 7,5 km) varžybomis prasidėjo 2015 metų pasaulio biatlono čempionatas. Lietuvos kvartetas (Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Paulauskaitė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas), kaip ir dar keturios ekipos, nebuvo kvalifikuotas, nes nuo lyderių atsiliko ratu.
2015-03-05

Europos biatlono čempionate L. Kreivėnaitė užėmė 36-ą vietą

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate 7,5 km jaunimo merginų sprinto lenktynėse 36-a tarp 70-ties dalyvių (startavo 71) penktadienį buvo Lina Kreivėnaitė. Lietuvos biatlonininkė po klaidų šaudykloje suko du baudos ratus ir finiše 4 minutes ir 31,0 sekundę pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai prancūzei Marinei Bolliet (26 min. 46,2 sek.; 0 baudos ratų). Aliona Sosunova (+8:25,0; 6) ir Anastasija Baranovskaja (+8:40,7; 2) penktadienį užėmė atitinkamai 60-ą ir 61-ą vietas.