ventoso

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ventoso“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ventoso“.

Devintąjį „Giro d'Italia“ etapą laimėjo ispanas F. Ch. Ventosas

Prestižinių 95-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ devintąjį etapą pirmadienį laimėjo ispanas Fransiskas Chosė Ventosas (Francisco Jose Ventoso, „Movistar“). Jis 166 km nuvažiavo per 3 val. 39 min. 15 sek.
2012-05-14

Dviratininkas I. Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje – 39-as

Prancūzijoje vykstančių dviračių lenktynių „Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire“ pirmajame etape antradienį lietuvis Ignatas Konovalovas („Movistar“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 39-ąją vietą. Nugalėjo rusas Denisas Galimzianovas („Katiuša“). Jis 192,8 km nuvažiavo per 4 val. 49 min. 24 sek. Penktas finišavo I. Konovalovo komandos draugas ispanas Francisco Ventoso. Iš viso klasifikuoti 105 dviratininkai. Keturių etapų lenktynės baigsis penktadienį.