Venslavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Venslavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Venslavičiūtė“.

Lietuvos stalo teniso čempionate – dramatiškos kovos, emocijų pliūpsniai ir „dežavu“

Savaitgalį Kaune įvyko 84-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, padovanojęs daug dramatiškų ir emocingų kovų. Čempionų titulus prarado praėjusių metų nugalėtojai Tomas Mikutis ir Eglė Stuckytė.
2014-03-03

Lietuvos stalo teniso čempionais tapo A. Domeika ir I. Venslavičiūtė

Kaune tris dienas geriausi Lietuvos stalo tenisininkai kovojo dėl Lietuvos čempiono titulo, kuriuo šiandien džiaugiasi panevėžietė Ieva Venslavičiūtė ir mažeikiškis Arnoldas Domeika. A. Domeika Lietuvos čempiono titulą iškovojo pirmą kartą, todėl džiaugsmo akyse buvo ypač daug. Vyrų pusfinalio kovos buvo nenuspėjamos ir atkaklios. Pusfinalyje rezultatu 4:3 A. Domeika įveikė vilnietį Gintautą Juchną, o šilutiškis Matas Vilkas rezultatu 4:3 įveikė klaipėdietį Alfredą Udrą.
2014-03-02

Stalo tenisininkė I. Venslavičiūtė Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Danijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų atrankos varžybų 17 grupės ketvirtajame mače ketvirtadienį lietuvė Ieva Venslavičiūtė 3-2 (8:11, 4:11, 18:16, 11:9, 11:9) įveikė baltarusę Alioną Dubkovą (189-oji pasaulio raketė). Dvi pergales iš keturių galimų iškovojusi 21-erių metų lietuvė 17 grupėje užėmė trečiąją vietą ir nepateko į kitą etapą.
2012-10-18

Lietuviai kovoja Europos stalo teniso čempionate Danijoje

Spalio 17 dieną Danijos mieste Herning prasidėjo 2012 Europos stalo teniso asmeninis čempionatas. Pirmą kartą Danijoje organizuojame Europos čempionate bus žaidžiamos tik vienetų ir dvejetų rungtys, teigiama pranešime spaudai. Šiais metais užregistruota 147 vyrai ir 112 moterys.
2012-10-17

Lietuvos stalo teniso rinktinės tęsia sėkmingą pasirodymą pasaulio čempionate

Dortmunde (Vokietija) vykstančio pasaulio stalo teniso komandų čempionato moterų antrojo diviziono G grupės antrajame mače pirmadienį Lietuvos rinktinė 3-1 nugalėjo Kolumbijos komandą. Antrąją pergalę iškovojusiai mūsų šalies ekipai du taškus pelnė Eglė Stuckytė, vieną - Ieva Venslavičiūtė. Pirmadienį lietuvės dar susitinka su Egipto stalo tenisininkėmis, antradienį žais su australėmis, o trečiadienį - su danėmis.