venezia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „venezia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „venezia“.

Bonucci dublis išplėšė „Juventus“ pergalę Italijoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Venezia“ futbolininkus. Leonardo Bonucci 7-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus” ekipą į priekį 1:0. 71-ąją minutę Mattia Aramu išlygino rungtynių rezultatą, bet po penkių minučių L.Bonucci dar kartą pasižymėjo ir išplėšė „Juventus“ pergalę.
2022-05-01

Lažybų skandale susitepęs „Genoa“ prezidentas pusę metų negalės įžengti į stadioną

Lažybų skandale įsivėlusiam „Genoa“ prezidentui Enrico Preziosi buvo uždrausta šešis mėnesius įkelti koją į bet kurį futbolo stadioną. Italas apskundė teismo sprendimą jį nubausti keturiems mėnesiams dėl dalyvavimo 2004-2005 m. sezono „Genoa“ - „Venezia“ mačą apgaubusiame lažybų skandale. Tose rungtynėse Genujos klubas pralaimėjo ir iškrito į trečią pagal stiprumą Italijos divizioną. E.Preziosi pralaimėjo skundą ir sulaukė dar dviem mėnesiais didesnės bausmės.