venckaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „venckaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „venckaitis“.

Europos žaidynių atidarymo išvakarėse boksininkai pasuko į kitą turnyrą, imtynininką pakirto liga

Boksininkams Evaldui Petrauskui ir Edgarui Stanioniui dalyvauti Europos žaidynėse trukdo kovos profesionalų ringe, o imtynininką Valdemarą Venckaitį sustabdė liga. Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas savaitgalį atvyks į Baku, tačiau neturėtų kopti į Europos žaidynių ringą. Azerbaidžano sostinėje boksininkas rengsis Tarptautinės bokso asociacijos (AIBA) įkurtos profesionalų lygos APB kovoms birželio 27 d. Italijoje.
2015-06-12

Kuriozas imtynių turnyre Vengrijoje: iš džiaugsmo po pergalės prieš lietuvį varžovas susilaužė pėdą

Szombathelyje vykusiame Vengrijos Grand Prix graikų-romėnų imtynių turnyre du mūsų šalies atletai liko per žingsnį nuo prizininkų pakylos. Imtyse dėl bronzos medalių tiek Valdemarui Venckaičiui (75 kg, 37 dalyviai), tiek Mindaugui Mizgaičiui (130 kg, 18 dalyvių) teko pripažinti varžovų pranašumą ir tenkintis penktosiomis vietomis. Edgaras Venckaitis (66 kg, 42 dalyviai) neperžengė šešioliktfinalio barjero ir liko antro dešimtuko viduryje.
2015-03-09

Valdemaras Venckaitis ir Aleksandras Kazakevičius – „Grand Prix“ imtynių turnyro nugalėtojai

Pergalingu akordu baigėsi Grand Prix serijos imtynių turnyras Prancūzijoje. Sekmadienį Paryžiuje vykusiose graikų-romėnų imtynių stiliaus varžybose triumfavo du mūsų šalies atletai – Aleksandras Kazakevičius (85 kg) ir Valdemaras Venckaitis (75 kg). Statistika: Valdemaras Venckaitis Kvalifikacija - Martin Szabo (Vengrija), „švari“ pergalė mentėmis per 3 min 22 sek; ¼ finalo - Juan Jose Ruiz (Ispanija), pergalė aiškia persvara 9:0 per 3 min 32 sek; ½ finalo - Zied Ait Ougram (Maroka...
2015-02-02

E. Venckaitis pasaulio graikų romėnų imtynių čempionate Uzbekistane iškovojo bronzos medalį

Bronzos medalį Uzbekistano sostinėje vykstančiame pasaulio imtynių čempionate iškovojo Edgaras Venckaitis. Šeštadienį graikų romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 66 kg kovojęs E.Venckaitis pirmoje kovoje tik teisėjų sprendimu 3:3 įveikė kroatą Dominiką Etlingerį, aštuntfinalyje 6:5 palaužė Europos pirmenybių bronzos medalininko slovako Istvako Levai'aus pasipriešinimą, tačiau ketvirtfinalyje 3:4 nusileido būsimajam čempionui serbui Davorui Štefanekui.
2014-09-13

E. Venckaitis – W. Pytlasinskio memorialinio imtynių turnyro prizininkas

Gdanske vykusiame tradiciniame W.Pytliasinskio memorialiniame turnyre trečią vietą iškovojo Edgaras Venckaitis. Svoryje iki 66 kilogramų (21 dalyvis) olimpietis iš Tauragės nusileido šio turnyro nugalėtojui Sokyano Hamidui iš Irano (o:5), tačiau paguodoje įveikė lenkus Edgarą Melkumovą (5:0) ir Michalą Koslą (4:1). Po prieš metus patirtos kojos traumos atsigaunantis Vilius Laurinaitis (98 kg) pirmoje imtyje nugalėjo suomį Timo Kallio (2:1), bet vėliau pralaimėjo pirmą vietą užėmusiam bulga...
2014-07-22

Imtynių turnyro Suomijoje nugalėtojas E. Venckaitis ieško saugios vietos auksiniam prizui

Helsinkio priemiestyje Vantoje vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Puikiai varžybose startavo mūsų šalies atletai, kurie iškovojo visų spalvų apdovanojimus. Svoryje iki 66 kilogramų pirmą vietą užėmė Edgaras Venckaitis. Londono olimpinių žaidynių septintos vietos laimėtojas įveikė TarekąAziząBenaissą (4:2), aiškia persvarą nugalėjo MatiasąLipastį iš Suomijos ( 9:2) ir finele palaužė ruso Maksimo Surkovo (1:0) pasipriešinimą.
2013-11-15

Trys Lietuvos atletai pateko į Tarptautinės imtynių federacijos sudarytą reitingų lentelę

Tarptautinė imtynių federacija (FILA) tęsia reformas. Naujos sudėties administracija vykdo pažadus, duotus Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) vykdomajam komitetui. Vienas pagrindinių įsipareigojimų – koreguoti imtynių taisykles, praneša imtynes.lt. Penktadienį FILA išplatino naujų imtynių taisyklių redakciją. Naujos taisyklės numato du kėlinukus po tris minutes vietoj dviejų arba trijų kėlinukų po dvi minutes. Nuo šiol abiejų kėlinukų taškai yra sumuojami. Visiškai atsisakyta burtų.
2013-06-10

Imtynių turnyre kovos ir pajėgiausi Lietuvos sunkiasvoriai M. Ežerskis ir M. Mizgaitis

Vilniuje vyks XII-as tarptautinis pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyras. Legendinis šalies imtynininkas R.Bagdonas pasaulio čempiono titulą iškovojo Tamperėje 1965 metais. Per kelis dešimtmečius mūsų šalyje išugdyti olimpinių žaidynių, Europos ir pasaulio čempionatų prizininkai, tačiau imtynių metro R.Bagdono pasiekimo Lietuvoje niekam nepasisekė pakartoti. Per dvylika metų turnyras tapo populiarus – varžybose viešėjo virš tūkstančio svečių iš 36 pasaulio valstybių.
2012-11-13

E. Venckaitis pralaimėjo Kubos atstovui ir baigė pasirodymą olimpinėse žaidynėse (atnaujinta 20:34)

Lietuvos atstovas Edgaras Venckaitis Londono olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 66 kg paguodos turnyro kovoje 1:0, 0:2, 0:2 pralaimėjo 2009 ir 2011 metų pasaulio čempionatų prizininkui 26-erių metų kubiečiui Pedrui Isakui Mulensui Ererai (Pedro Isaac Mulens Herrera) ir baigė savo pasirodymą. Kubos atstovas išplėšė pergalę atlikęs ritinį, likus vos kelioms sekundėms iki trečiojo kėlinuko pabaigos.
2012-08-07

Imtynininkas E. Venckaitis: skausmas manęs nuo kilimo lengvai nenuvarys

Sofijoje baigėsi antrasis atrankos į olimpines žaidynes etapas. Bulgarija mūsų atletams primena ir džiugias, ir skausmingas akimirkas. 2005 metais saldų pergalių skonį pajuto Mindaugas Ežerskis ir Laimutis Adomaitis. Jie abu Varnoje vykusiame Europos imtynių čempionate pasipuošė iškovotais bronzos medaliais, praneša imtynes.lt. Po dviejų metų Sofijoje savo komandos draugų pasiekimą pakartojo Valdemaras Venckaitis. Buvęs tauragiškis užėmė trečią vietą svoryje iki 74 kilogramų.