veliulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veliulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veliulis“.

Mažais žingsniais į priekį: „Panevėžys“ laimėjo Palangoje ir šoka į penketuką

Ketvirtą pergalę šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone iškovojo pirmenybių debiutantas „Panevėžys“. Aukštaitijos ekipa po permainingos kovos 17-ojo turo susitikime išvykoje 2:1 (0:1) palaužė čempionato autsaiderę „Palangą“. Dvikovos pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais smūgiais ir, nors svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, pirmi pasižymėjo puikią kontrataką surengė palangiškiai.
2019-07-04

„Sūduva“ be taškų liko ir rungtynėse su vicečempionais „Trakais“

Praėjusių metų dvikovose nesugebėjusi atimti taškų iš pirmąsias vietas užėmusių komandų, Marijampolės „Sūduva“ pratęsė nesėkmingą seriją ir naujajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Savaitės viduryje nusileidusi čempionui „Žalgiriui“, Suvalkijos komanda pralaimėjo ir „Trakams“ – 0:2 (0:1). Riterių gretose ketvirtąjį savo įvartį pelnęs Nerijus Valskis rezultatyviausių futbolininkų sąrašo viršuje pasivijo žalgirietį Bahrudiną Atajičių. Abi komandos rungtynes pradėjo be žvalgybos.
2016-03-20

„Klaipėdos granito“ žaidėjas E. Veliulis pakviestas į U-21 rinktinę

Vienas perspektyviausių "Klaipėdos granito" žaidėjų Ernestas Veliulis kviečiamas į Lietuvos jaunimo iki 21-erių metų futbolo rinktinę. Jis birželio 5 dieną (ketvirtadienį) Vilniuje turėtų padėti lietuvaičiams dvikovoje su Moldovos rinktine. Tai bus 2015 metų Europos U-21 čempionato rungtynės, teigiama pranešime spaudai. "Visada malonu, kai kviečia į rinktinę. Vilkėti Lietuvos rinktinės marškinėlius, atstovauti savo šaliai - tikra garbė.
2014-05-29

Į „Atlantą“ oficialiai priimti M. Malinauskas ir E. Veliulis

Klaipėdos „Atlanto“ klubas pasirašė sutartis iki 2014 metų pabaigos su dviem naujokais – patyrusiu 30-mečiu vartininku Mindaugu Malinausku ir 21-erių saugu Ernestu Veliuliu, teigiama pranešime spaudai. Rugpjūčio 11-ąją 31-ąjį gimtadienį švęsiantis M.Malinauskas nuo žiemos iki vasaros pertraukos rungtyniavo Pakruojo „Kruojos“ ekipoje. Po pirmųjų trijų turų jis vietą vartuose užleido legionieriui iš Latvijos Mariui Eltermaniui.