vecvagaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vecvagaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vecvagaras“.

Nesulaukęs nė 30-ies karjerą baigė buvęs žalgirietis

Buvęs žalgirietis Kasparas Vecvagaras nemažą dalį karjeros kentė nuo traumų, kas privertė jį dėti tašką. Jau praeito sezono pabaigoje 29 metų 193 cm ūgio latvis nusprendė, kad jo krepšininko karjera yra baigta. K.Vecvagaras kovo viduryje tapo Valmieros „Glass Via“ ekipos asistentu. Jis talkina Oskarui Virsiui. Latvis savo krepšinio profesionalo kelią pradėjo Kauno „Žalgiryje“, kuriam priklausė nuo 2010 iki 2016 metų.
2023-07-20

Trijų žalgiriečių merginos – „Akvilės“ lygos krepšininkės

Lygiai prieš savaitę „Akvilės“ lygos rungtynėse tarpusavyje susitiko Kauno „Žalgirio“ krepšininkų antrosios pusės. „LSU-Kaunas“ su Edgaro Ulanovo drauge Gabija Morkūnaite ir Kasparo Vecvagaro mergina Arta Grase namuose priėmė Jonavos „Petrochemą“, kurioje žaidžia esto Siimo Sanderio Venė draugė Ele-Riin Tammik.
2015-12-18

Edgaras Ulanovas, Sanderis Vene, Vytenis Lipkevičius ir Kasparas Vecvagaras lieka „Žalgiryje“

Kauno „Žalgirio“ klubo vadovai ir treneriai toliau dėlioja komandos kontūrus kitam sezonui. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad Lietuvos čempionų ekipoje ir toliau rungtyniaus Edgaras Ulanovas, Siimas-Sanderis Vene, Vytenis Lipkevičius ir Kasparas Vecvagaras. Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Žalgiryje“ karjeras tęs ir kapitonas Paulius Jankūnas, vidurio puolėjas Robertas Javtokas, įžaidėjas Lukas Lekavičius ir į komandą sugrįžtantis Mantas Kalnietis.
2015-07-20

Prasta žinia „Žalgiriui“: traumuotas Kasparas Vecvagaras šį sezoną greičiausiai nerungtyniaus

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kasparas Vecvagaras į aikštelę galės grįžti nebent sezono pabaigoje. Atsinaujinus kelio traumai įžaidėjas vėl turėjo gultis ant operacinio stalo, praneša oficiali  Sausio pabaigoje per treniruotę latvis patyrė kelio raiščių traumą. Pasveikęs po vasario mėnesį atliktos operacijos K.Vecvagaras buvo pradėjęs pasiruošimą sezonui, tačiau treniruočių stovyklos Turkijoje metu kryptelėjo koją ir nuo to laiko vėl jautė skausmus.
2014-11-28

K. Vecvagarui trūko kelio raištis, jam sezonas – baigtas

Kauno „Žalgirio“ komandą ir toliau persekioja bėdos. Sekmadienį per treniruotę sunkią traumą patyrė Kasparas Vecvagaras. Pirmadienį atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, kad gynėjui trūko priekinis kryžminis kelio raištis, praneša zalgiris.lt. Šią savaitę bus nuspręsta, kada žalgiriečiui bus atlikta operacija. Bet kokiu atveju jau yra aišku, kad tiek šį sezoną, tiek kito sezono pradžią K.Vecvagaras praleis be krepšinio. „Traumą gavau lygioje vietoje.
2014-01-28

„Žalgiryje“ žaidžiančio latvio noras – kad jį aplankytų draugė

Kai vieną gruodžio vakarą visoje Lietuvoje nerimo pūga, „Žalgirio radijo“ eteryje buvo itin šilta ir smagu. Tiesioginiame eteryje laidos vedėjai bendravo su Kauno „Žalgirio“ gynėju Kasparu Vecvagaru, rašo oficialus klubo tinklalapis. Jaunasis žalgirietis iš pirmo žvilgsnio atrodo ramus ir pakankamai rimtas, tačiau įpusėjus laidai linksmų akimirkų tikrai netrūko.
2013-12-10

„Žalgiris“ sudarė sutartis su R. Javtoku ir dar trimis jaunais krepšininkais

Kauno „Žalgirio“ klubo vadovai ir treneriai toliau stropiai ruošia namų darbus. Šiomis dienomis Lietuvos čempionai pasirašė sutartis su keturiais krepšininkais: Robertu Javtoku, Artūru Gudaičiu, Mindaugu Kupšu ir Kasparu Vecvagaru rašo kaunodiena.lt.
2013-08-10
Į viršų