vasaros lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vasaros lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vasaros lyga“.

NBA Vasaros lygoje triumfavo „Cavaliers“ klubas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos triumfavo Klivlando „Cavaliers“ klubas. Finalinėse turnyro rungtynėse „Cavaliers“ 99:78 (28:14, 23:30, 28:15, 20:19) nugalėjo Hjustono „Rockets“ krepšininkus.  Nugalėtojams Isaiah Mobley įmetė 28 taškus (11 atk. kam.), Samas Merrillas pridėjo 27 (6/12 trit.), Emoni Batesas – 19. Pralaimėjusiems Nate’as Hintonas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Camas Whitmore’as surinko 14 (2/8 trit.
2023-07-18

„Žalgirį“ dominantis Manekas NBA Vasaros lygą užbaigė solidžiu pasirodymu

Kauno „Žalgirio“ susidomėjimo sulaukęs Brady Manekas sužaidė paskutines NBA Vasaros lygos rungtynes, o jose puikiai pasirodė. 24-erių Krepšininko atstovaujama Atlantos „Hawks“ paskutiniame mače 80:101 (23:19, 21:27, 18:36, 18:19) krito prieš Dalaso „Mavericks“ ekipą. B. Manekas aikštėje praleido 15,5 minutės, o per jas pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.
2023-07-17

NBA Vasaros lygoje besilankantis Motiejūnas apie turnyro analogą Eurolygoje: „Viskas yra įmanoma“

Las Vegaso vasaros lygoje viešintis Eurolygos generalinis direktorius Paulius Motiejūnas papasakojo apie savo tikslus šiame NBA renginyje. „Pirmą kartą čia atvykau prieš 10 metų ir nuo tada visada čia atvykstu. Anksčiau čia atvykdavau stebėti krepšininkų. Dabar pagrindinis prioritetas yra susitikti su NBA žmonėmis. Turime čia nemažai lietuvių, dirbančių NBA komandose“, - sakė P.Motiejūnas. Kaip pačiam P.Motiejūnui sekasi naujose pareigose? „Vis dar nerealu.
2023-07-10

Wembanyamos debiutas „Spurs“ gretose – jau kitą savaitę

Victoras Wembanyama San Antonijaus „Spurs“ gretose turėtų debiutuoti Las Vegas. „Spurs“ komanda paskelbė, kad pirmasis šaukimas bus kartu su ekipa liepos 7 dieną prasidėsiančioje Las Vegaso vasaros lygoje. Tačiau prieš tai dar komanda sužais dvejas rungtynes liepos 3 ir 5 dienomis Sakramente. Prancūzas šias rungtynes praleis. Pirmąsias rungtynes Las Vegase „Spurs“ žais prieš Šarlotės „Hornets“ ekipą, kurios gretose yra antrasis šaukimas Brandonas Milleris.
2023-06-29

Pirmasis NBA šaukimas debiutavo Las Vegaso vasaros lygoje

Las Vegaso vasaros lygoje debiutavo pirmasis šaukimas Paolo Banchero. Italo vedama Orlando „Magic“ 91:77 įveikė Hiustono „Rockets“ krepšininkus. L.Banchero per 26 minutes pelnė 17 taškų (3/9 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo. „Rockets“ gretose žaidžia trečiasis šių metų naujokų biržos šaukimas Jabari Smithas. Jis per 31 minutę surinko 10 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.
2022-07-08

Lavrinovičių ir Jasaičio komanda laimėjo Vasaros lygą

„Bucket Summer League“ čempionatas baigėsi ir jame triumfavo „Arotenos OAKS“ ekipa, finale 61:56 (9:11, 18:13, 17:10, 17:22) nugalėjusi Vytauto Didžiojo universitetą (VDU). Nors „Arotena OAKS“ pirmavo tvirtai ir po ilgosios pertraukos surengė spurtą 25:2, ketvirtame kėlinyje VDU intrigą atkūrė. Atsiliekant jau tik 54:58 Paulius Sorokas stojo mesti baudų metimų ir juos pataikė. Vis tik Eivydas Mološčiakas padarė tą patį, VDU ataka nenusisekė ir pergalę „Arotena OAKS“ išsaugojo.
2020-08-05

Vasaros lygoje paaiškėjo pusfinalio poros

„Bucket Summer League“ pergalę iškovojo „Royal Decors“ (5/2) komanda, kuri 87:80 (18:20, 17:17, 18:17, 16:15, 18:11) įveikė „Katos grupę“ (4/3). „Royal Decors“: Arnas Velička 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Arnas Beručka 14, Grantas Vasiliauskas 13, Arimas Urbutis (8 atk. kam.) ir Lukas Uleckas po 12. „Katos grupė“: Osvaldas Olisevičius 27, Evaldas Šaulys 19 (6 rez. perd.
2020-08-02

D. Lavrinovičius atsiprašė už brutalų smūgį: „Einu save kaip nors nubausti“

Šeštadienį „Bucket Summer League“ rungtynėse varžovui alkūne iš nugaros trenkęs Darjušas Lavrinovičius sekmadienį išplatino atsiprašymą. „Sveiki. Nelabai maloni situacija šiandien atsitiko krepšinio aikštelėje. Norėčiau nuoširdžiai atsiprašyti krepšinio gerbėjų ir ypač Adomo, su kuriuo kalbėjomės. Sakė, kad viską supranta – emocijos, noras laimėti ir t.t. Bet toks elgesys netoleruotinas ir tikiuosi, kad manęs stipriai nesmerksite ir suprasite.
2020-08-02

Vasaros lygoje – brutalus Darjušo Lavrinovičiaus smūgis alkūne varžovui

Pralaimėjimą „Bucket Summer League“ patyrė lygoje pirmavę „Arotena Oaks“ (4/2), Kėdainiuose nusileidę VDU (4/2) ekipai – 57:69 (8:23, 19:15, 13:17, 17:14). VDU nuo pat mačo pradžios startavo solidžiau ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. „Arotena Oaks“ taip ir nepriartėjo arčiau nei per penkis taškus bei turėjo pripažinti pralaimėjimą. Rungtynės buvo pažymėtos ir nemaloniu epizodu – ketvirtajame kėlinyje alkūnėmis pasišvaistė Darjušas Lavrinovičius ir Adomas Drungilas.
2020-08-01

Dominavęs Velička atvedė ekipą į pergalę

Arnas Velička surinko 42 naudingumo balus ir gynėjo vedama „Royal Decors“ iškovojo lengvą pergalę „Bucket Summer League“ turnyre. Ji rezultatu 85:62 sutriuškino „Darbo partijos“ komandą. A.Velička vien per pirmąją mačo pusę surinko 17 taškų. Jis iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo septynis, perėmė keturis kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas pataikė 8 dvitaškius iš 13 ir 3 tritaškius iš 4. Simas Galdikas šiame mače „Darbo partijos“ ekipai nepadėjo.