varžosi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „varžosi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „varžosi“.

Pirmajame „Tour de France“ etape I.Konovalovas prasibrovė į 50-uką

Šeštadienį Vokietijos mieste Diuseldorfe prasidėjo 104-osios prestižinės dviračių lenktynės „Tour de France“. Pirmame 14 km atskiro starto lenktynių etape lietuvis Ignatas Konovalovas (FDJ) užėmė 46-ąją vietą. Etapo nugalėtoju pliaupiant lietui tapo britas Geraintas Thomas („Sky“). Jis distanciją įveikė per 16 min. 4 sek. Antrą vietą užėmė šveicaras Stefanas Kuengas („BMC Racing“, +5 sek.), trečias buvo baltarusis Vasilas Kirijenka („Sky“, +7 sek.). I.Konovalovas nugalėtojui pralaimėjo 46 sek.