vartininkas žydrūnas karčemarskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vartininkas žydrūnas karčemarskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vartininkas žydrūnas karčemarskas“.

Rusijos futbolo pirmenybėse trečiadienį lietuvių klubams nepavyko laimėti

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos devintojo turo rungtynės, kuriose nepavyko iškovoti pergalių klubams su lietuviais. Galimybe pakilti į antrąją poziciją nepasinaudojo penktą vietą šešiolikos ekipų turnyre užimanti dviejų lietuvių Maskvos "Dinamo" (15 tšk.) komanda, susitikimą namuose su Samaros "Krylja Sovetov" vienuolike baigusi lygiosiomis 2:2 (1:0). Vartininkas Žydrūnas Karčemarskas vėl nežaidė, o Arūnas Klimavičius rungtyniavo nuo 16 minutės.
2008-05-08

Lietuvių klubas nusileido Rusijos futbolo pirmenybių lyderiui

Pirmąjį pralaimėjimą Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos septintojo turo rungtynėse patyrė antrą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis dviejų lietuvių Maskvos „Dinamo“ (14 tšk.) klubas. „Dinamo“ futbolininkai penktadienį namuose 0:2 (0:2) pralaimėjo pirmenybių lyderei Kazanės „Rubin“ (21 tšk.) vienuolikei, kuri iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės ir tapo absoliučia rekordininke.
2008-04-25

Maskvos "Dinamo" su dviem lietuviais įveikė Rusijos I lygos vidutiniokę

Turkijoje Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmenybėms besiruošiantis Maskvos "Dinamo" klubas su dviem lietuviais antradienį kontrolinėse rungtynėse 2:1 (0:1) įveikė Rusijos I lygos vidutiniokę Belgorodo "Saliut-Energija" ekipą.Vartininkas Žydrūnas Karčemarskas nugalėtojų gretose žaidė pirmą kėlinį, o Arūnas Klimavičius rungtyniavo iki 75 minutės.